Wielka Gala Ślubna

 

Po raz osiemnasty zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w największych targach ślubnych na Pomorzu Zachodnim. Impreza odbędzie się w  NETTO ARENIE zlokalizowanej przy ul. Szafera 3/5/7 1 w Szczecinie.

 

Atrakcyjne rabaty i wyjątkowe oferty
Organizacja ślubu i wesela to ogromny nakład finansowy, więc każda okazja do zaoszczędzenia jest na wagę złota. Na nasze targi wystawcy zawsze przygotowują specjalne oferty i zniżki.

Wygrajcie wesele!
To dopiero byłaby oszczędność! Wystarczy pomóc szczęściu i wziąć udział w konkursie towarzyszącym Gali. Laureat będzie tylko jeden, ale wszystkie pozostałe pary ścisłego finału otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Finał odbędzie się podczas trwania Gali. Obecność obowiązkowa! O szczegółach będziemy informować na łamach serwisu oraz na naszym profilu na Fb. Bądźcie czujni ;)

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to także mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie, pokaz pierwszego tańca. Na scenie odbędzie się finał Ślubnych Metamorfoz. Zaprezentuje się sześć uczestniczek, które poddały się przemianie pod okiem najlepszych specjalistów. Co ważne - podczas Gali będziemy przyjmować zgłoszenia do kolejnej odsłony Ślubnych Metamorfoz. Myślisz o ślubie, chcesz poczuć przedsmak przygotowań i zobaczyć jaką przemianę zaproponują profesjonaliści? Nie możesz tego przeoczyć!

 

 

Wielka Gala Ślubna - archiwum

 Dzięki uprzejmości TVB24 prezentujemy Państwu film z tegorocznej Wielkiej Gali Ślubnej która odbyła się w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

 Prezentujemy Państwu relację zdjęciową z 2 edycji Wielkiej Gali Ślubnej.

Prezentujemy Państwu relację filmową z 9.Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 20 stycznia 2013 roku na halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 


31 stycznia 2016 r. to dzień, podczas którego tematyka ślubno-weselna będzie na ustach wszystkich, którym zagadnienie jest bliskie sercu. Właśnie wtedy w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 odbędzie się dwunasta edycja Wielkiej Gali Ślubnej.

W dniu 25 stycznia już po raz jedenasty odbyła się Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal e-wesele.pl. Tradycyjnie impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką ślubną.

W ostatnią niedzielę stycznia w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się dziesiąta edycja Wielkiej Gali Ślubnej, organizowanej przez portal e-wesele.pl

Prezentujemy Państwu relację filmową z 8.Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 15 stycznia 2012 roku na halach Międzynarodowych Targów Szczecińs

Zapraszamy na jubileuszową 10. Wielką Galę Ślubną, która odbędzie się 26 stycznia 2014 r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.