Artykuły powiązane

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!
 

Trudno w to uwierzyć, ale Wielka Gala Ślubna odbędzie się już po raz dziesiąty! Stanie się to już 26 stycznia 2014 roku. Wszystkich narzeczonych i osoby zainteresowane tematyką ślubną zapraszamy, jak zawsze, na Międzynarodowe Targi Szczecińskie przy ul. Struga 6-8.

Okrągła rocznica to prawdziwe wyzwanie. Postanowiliśmy uczcić ten jubileusz w wyjątkowy sposób. W jaki? Dając prezent każdej parze narzeczonych. I nie będzie to byle jaki podarunek!

Rozdajemy po trzy tysiące!!!

Każda para, która przygotowuje się do ślubu i odwiedzi naszą Galę Ślubną w godzinach trwania imprezy, otrzyma od nas trzy tysiące w postaci kuponów, które będzie można zrealizować w ramach przygotowań ślubnych wśród firm mających swoje stoiska wystawiennicze na Gali. Kupony będzie można zrealizować na targach, podpisując umowy z konkretnymi firmami. Jeżeli narzeczeni nie podejmą decyzji co do wykorzystania kuponów w trakcie trwania Gali, będą mogli to zrobić jeszcze przez kolejnych siedem dni po zakończeniu targów. Po tym czasie kupony stracą ważność. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Wygraj wesele w Hotelu Dobosz!

Gali będzie towarzyszył konkurs, w którym będzie można wygrać organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz w Policach oraz inne, cenne nagrody. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrodę główną? Na profilu facebookowym Wielkiej Gali Ślubnej (www.facebook.com/WielkaGalaSlubna) należy opublikować swoje zdjęcie (fotografię, na której będą ona i on). Na zdjęciu dodatkowo powinno być widoczne logo „10 Lat Wielkiej Gali Ślubnej”. Więcej szczegółów znajdziecie na naszym profilu na facebooku. Ogłoszenie laureatów odbędzie się w trakcie trwania Gali.

Inne atrakcje
Jak zawsze w trakcie trwania Gali będzie się dużo działo. Na scenie pojawią się najnowsze kolekcje mody ślubnej na sezon 2014, swoje umiejętności wokalne i instrumentalne zaprezentują czołowe, szczecińskie zespoły muzyczne. Pokaz pierwszego tańca zostanie przygotowany przez Studio Tańca Anny Kowalskiej. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej ;)

Patronat medialny nad 10. Wielką Galą Ślubną objęli Telewizja Polska Szczecin, dziennik „Metro”, Radio Eska, Radio Wawa, Radio Plus, wszczecinie.pl, Przedsiębiorca Zachodniopomorski, Magazyn Prestiż, Magazyn Ślubny Uroczystość.

10. Wielka Gala Ślubna
26 stycznia 2014r
godz. 10:00-18:00
Międzynarodowe Targi Szczecińskie