Artykuły powiązane

Foto: MS Studio Maciej Szymula

15 stycznia 2012r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się 8. Wielka Gala Ślubna organizowana przez serwis e-wesele.pl. Jak co roku na przybyłych gości czekała moc atrakcji i niespodzianek.

Wielka Gala Ślubna, której organizatorem jest portal e-wesele.pl, jest największą imprezą targową branży ślubnej, która odbywa się w północno - zachodniej Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i teraz, udało się nam zgromadzić pod jednym dachem ponad sto pięćdziesiąt firm zarówno z regionu i kraju.

Na zwiedzających, którzy tłumnie przybyli na Galę (kolejka przy wejściu sięgała kilku metrów), czekały wyjątkowe oferty przygotowane specjalnie na targi. Każdy z wystawców chciał się zaprezentować jak najlepiej i trafić ze swoją ofertą do jak najszerszego grona zwiedzających. Na stoiskach jubilerskich można było nabyć obrączki z dużymi rabatami, salony z modą ślubną przygotowały obniżki na nowe kolekcje, restauracje, dworki i hotele kusiły wytwornymi wystrojami swoich stoisk oraz szeroką ofertą menu weselnego. Było w czym wybierać.

Moda i muzyka - idealne połączenie
Na scenie, od początku trwania Gali do samego jej zakończenia, dużo się działo. Zespół Intro serwował muzyczne sety, w których skład wchodziły standardy muzyki rock i pop. Brzmienie i wykonanie na szóstkę z plusem!

Jak zawsze największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziły pokazy mody ślubnej. W tym roku na scenie swoje nowe kolekcje zaprezentowały największe salony ze Szczecina - Centrum Mody Ślubnej oraz Novia. Finałowym wejściom towarzyszył deszcz confetti. Specjalną prezentację mody w stylu vintage przygotowała nasza rodzima projektantka Basia Olejniczak.

Barmańska żonglerka
Uwagę zwiedzających przykuły dwie grupy barmańskie - Event Bar oraz Bar Servise, których pokazy wprowadziły w zachwyt wszystkich zgromadzonych. Żonglerka butelkami, szklankami oraz kostkami lodu przyprawić mogła o dreszcze emocji, ale o to w końcu chodziło. Profesjonaliści od tworzenia wyjątkowych kompozycji smakowych otrzymali gromkie brawa. Niektórzy szczęśliwcy mogli skosztować wyczarowanych, bajecznych drinków.

Pierwszy taniec
Można powiedzieć, że przez tegoroczną Galę przeszliśmy tanecznym krokiem. Na głównej scenie propozycje pierwszego tańca przedstawiły aż trzy szkoły tańca!

Anna Kowalska z Kacprem Koryzną ze Studia Tańca Anny Kowalskiej - para mistrzowskiej klasy tanecznej S - zaprezentowali się walcu wiedeńskim, tangu, rumbie oraz, niekonwencjonalnym jak na pierwszy taniec, rock'n'rollu. Tancerze Szkoły Tańca Milagro zaprezentowali się w tańcach klasycznych.

O ile w pokazach dwóch poprzednich szkół można było podziwiać profesjonalistów, o tyle przedstawicielami Szkoły Tańca Gryf Katarzyny Urbańskiej byli amatorzy - pary młode, które przygotowywały swój pierwszy taniec pod czujnym okiem instruktorki. Można było podziwiać choreografię stworzoną przez Katarzynę Urbańską do walca angielskiego, rumby i cza-czy.

Dla zwiedzających przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę z tańcem w tle. Na małej scenie odbywały się warsztaty taneczne przygotowane i poprowadzone przez Annę Kowalską. Gościom pomysł się bardzo spodobał i chętnie korzystali z szybkiego kursu nauki tańca.

Uhonorowani
Tradycją Wielkiej Gali Ślubnej jest wręczanie statuetek dla Złotych Wystawców. W tym roku zostały uhonorowane dwie firmy - Hotel JF Duet z Goleniowa oraz Salon Sukien Ślubnych La Mariette.

Jak co roku odbył się także konkurs na najładniejsze stoisko. Statuetka powędrowała do debiutanta - Hotelu Park.

Do zobaczenia za rok!
8.Wielka Gala Ślubna przeszła do historii. Dziękujemy wszystkim firmom, które zdecydowały się na współpracę z nami oraz zwiedzającym, którzy odwiedzili nasze targi. Z tego miejsca zapraszamy wszystkich już za rok na kolejną edycję Gali. O szczegółach będziemy informować już wkrótce. Zaglądajcie na e-wesele.pl i wielkagaleslubna.pl.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii

8.Wielkiej Gali Ślubnej 2012.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z

8.Wielkiej Gali Ślubnej 2012.

Zdjęcia - Krzysztof Korolonek, www.kkorolonek.pl, MS Studio Maciej Szymula.