Artykuły powiązane

 

W niedzielę, 20 stycznia 2013 roku, w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, odbyła się dziewiąta edycja Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez serwis e-wesele.pl.

Pomimo zimowej aury targi ślubne, tradycyjnie już, przyciągnęły tłumy zainteresowanych tematyką. Od godziny 10:00 można było zwiedzać stoiska czołowych firm reprezentujących branżę ślubną. W tym roku swoje oferty zaprezentowało ponad stu pięćdziesięciu wystawców z regionu i kraju.

Moda, muzyka i "tłok" na scenie
Scenariusz na głównej scenie był w tym roku wyjątkowo napięty! Muzyka na żywo, pokazy najnowszych kolekcji ślubnych, popisy tancerzy, występy barmanów, fajerwerki i konkursy, a wszystko zgrabnie zapowiedziane przez parę konferansjerów. Tradycyjnie najbardziej wyczekiwane przez zwiedzających były pokazy mody. Podczas tegorocznej edycji Gali swoje najnowsze kolekcje zaprezentowały szczecińskie salony: Lisa Ferrera, Freya oraz Elisabeth. Równie dużą publikę przyciągnęły występy zespołów Spontaniczni i Sepupulebubu, które serwowały muzyczne sety w stylistyce pop i rock. Owacyjnie przyjęty został muzyczny projekt Over Cover - podczas występu na scenie znalazło się kilkunastu artystów, wśród których był m.in. chór gospel i sekcja dęta! Wszyscy muzycy "dali czadu" w efekcie czego publiczność nie chciała pozwolić zejść im ze sceny.

Pierwszy taniec
Swoje umiejętności w tańcu zaprezentowali Anna Kowalska i Konrad Lipowicz ze Studia Tańca Anna Kowalska. Para zaprezentowała się w klasycznym walcu wiedeńskim oraz foxtrocie. Podczas jednego z pokazów Ani i Konradowi towarzyszyły cztery pary, które zaprezentowały się w show stworzonym do utworów z musicalu Grease.

Barmańska żonglerka
Kolorowe kompozycje smakowe, latające butelki, shakery, kostki lodu i płomienie! A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki i przy wtórze oklasków zachwyconej publiczności. W tym roku show pokazały dwie firmy: Event - Bar i Bar Cocktail. Profesjonaliści od tworzenia wyjątkowych kompozycji smakowych zostali nagrodzeniu gromkimi brawami. Kilku ochotników spośród publiczności mogło skorzystać z szybkiego kursu barmańskiego.

Piękna Panna Młoda 2013
Nowością dziewiątej gali była tematyczna impreza towarzysząca. W sąsiadującej hali zgromadziliśmy firmy związane ze zdrowiem i urodą. Strategicznymi partnerami tej akcji były wiodące w naszym regionie firmy C.M.C. Cosmetics oraz Polwell. Na scenie można było podziwiać stylizacje fryzur i makijażu. Równolegle do części otwartej dostępnej dla wszystkich zwiedzających, nasi partnerzy zorganizowali warsztaty i szkolenia branżowe dla fryzjerów i kosmetyczek, co dodatkowo wzbogaciło imprezę. Ta nowa formuła imprezy, poszerzona także o część dla profesjonalistów, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem branży w naszym regionie.

Złoci Wystawcy
Tradycją Gali jest uhonorowanie wystawców, którzy są z nami nieprzerwanie od pięciu lat z rzędu. W tym roku statuetkę otrzymała rekordowa liczba firm. Oto i Oni - nasi Złoci Wystawcy: Impress Wedding&Event Planner, DecoSal, Dj Artee, Dziedzic Film, Hotel Slavia, Jet Max, Restauracja Ładoga, Galeria Studio Marek Prościak, Hotel Dworski, Provocatieur Moda Męska, Jubiler Terpiłowscy i Salon Novia. Specjalną nagrodę za najładniejsze stoisko i nieustającą inwencję twórczą otrzymała Monika Kawardzikis z firmy Artena. Gratulujemy!

Po godzinach
Każdego roku po Gali organizowany jest bankiet dla naszych Partnerów. Każdorazowo odbywa się on w innym miejscu. W tym roku zaprosiliśmy naszych gości do Dworku Hetmańskiego w Koszewku. Główną atrakcją wieczoru - oprócz pysznych potraw i kolorowych drinków - był występ zespołu Sepupulebubu. Chłopaki stanęli na wysokości zadania i spowodowali, że podczas każdego muzycznego seta, parkiet zapełniał się całkowicie. Zabawa była przednia! Z ust wielu obecnych usłyszeliśmy, że był to najlepszy bankiet z dotychczasowo zorganizowanych. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Postaramy się zrobić wszystko, aby w przyszłym roku było jeszcze lepiej!