Artykuły powiązane

Początek roku dla wszystkich, którzy szykują się do ślubu lub też rozważają złożenie sobie przysięgi małżeńskiej, zawsze jest wyjątkowy.

Po odnalezieniu się w noworocznej rzeczywistości przychodzi czas na ślubne wydarzenie roku, jakim jest Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal e-wesele.pl. Dziewiąta edycja, tej największej na Pomorzu branżowej imprezy, odbędzie się 20 stycznia 2013r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8.

Na kilku tysiącach metrów kwadratowych zaprezentują się najbardziej znaczące firmy z branży ślubnej. W jednym miejscu będzie można sprawdzić oferty salonów sukien ślubnych i mody męskiej, jubilerów, zespołów muzycznych, dj'ów, fotografów, wideofilmowców, domów weselnych, a także firm zajmujących się dekoracjami ślubnymi.

Gali będzie towarzyszył konkurs dla narzeczonych. Jedna para będzie miała szansę wygrać kompleksową organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz w Policach. Oprócz nagrody głównej będziemy mieli do rozdania szereg innych, niezwykle cennych upominków.

Targi zostaną wzbogacone o imprezę towarzyszącą - Piękna Panna Młoda, na której zaprezentują się firmy z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, medycyny estetycznej, SPA, etc. Będzie można zapoznać się z aktualnymi trendami, zobaczyć ciekawe pokazy i prezentacje oraz skorzystać z promocji, które z pewnością zostaną przygotowane przez wystawców na ten szczególny dzień.

Wielka Gala Ślubna jest organizowana przez serwis e-wesele.pl. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2005. Wówczas i przez kolejne lata gościł nas szczeciński Hotel Radisson BLU. Po czwartej edycji impreza rozrosła się tak bardzo, że postawiliśmy na obiekt, który był w stanie pomieścić największą ilość wystawców i odwiedzających. Piąta i kolejne edycje Gali odbyły się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

O bieżących przygotowaniach do imprezy inaugurującej sezon ślubny 2013 będzie można czytać w serwisach e-wesele.pl i www.wielkagalaslubna.pl. Serdecznie zapraszamy!