Artykuły powiązane

Spis treści

W ostatnią niedzielę stycznia w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się dziesiąta edycja Wielkiej Gali Ślubnej, organizowanej przez portal e-wesele.pl

 

Od godziny 10:00 można było zwiedzać stoiska ponad stu sześćdziesięciu czołowych firm z regionu i kraju. Tradycyjnie impreza ściągnęła tłumy zwiedzających i nie przeszkodziła w tym typowo zimowa aura z siarczystymi mrozami w roli głównej.

Scena, dym i feeria świateł
Scenariusz jubileuszowej Gali był bardzo napięty. Na scenie od samego początku dużo się działo. Występy zespołów, pokazy mody ślubnej, pokazy tańca, show barmańskie, konkursy – było na co popatrzeć i czego posłuchać. Nad całością świetnie panowali konferansjerzy, którzy błyskotliwie i z humorem zapowiadali i komentowali zdarzenia sceniczne.

Ślubne Metamorfozy i moda
Na scenie najnowsze trendy w kobiecej modzie ślubnej przedstawił Salonik M Moniki Gralewicz. Modelki zaprezentowały się w kreacjach z najnowszych kolekcji na sezon 2014.

Podczas jubileuszowej Gali odbył się także finał konkursu Ślubne Metamorfozy organizowanego przez portal e-wesele.pl oraz Atelier Piękna Fenix Joanny Kłosowskiej.
Sześć kandydatek, które wzięły udział w projekcie, a ich sylwetki były prezentowane na łamach Magazynu Ślubnego Uroczystość, zaprezentowało się publiczności na scenie w stylizacjach dziennej i ślubnej. Jury zadecydowało o tym, że tytuł najbardziej spektakularnej metamorfozy powędrował do Agaty Nowak. Gratulujemy!