Artykuły powiązane

W ramach organizowanej przez nas Wielkiej Gali Ślubnej, już po raz dziesiąty będziemy mieli zaszczyt spotkać się z największymi i najbardziej liczącymi się firmami z branży ślubnej oraz z ich klientami.

Jubileuszowa Gala odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia (26.01.2014r). W halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 przez cały dzień osoby przygotowujące się do ślubu lub rozważające złożenie sobie przysięgi małżeńskiej, będą mogły zwiedzać stoiska firm
z regionu i z Polski.

Jak zawsze swoje oferty zaprezentują lokale i domy weselne, salony jubilerskie, firmy dekoratorskie, dj'e i zespoły muzyczne, fotografowie i wideofilmowcy. Będzie można także zapoznać się z najnowszymi kolekcjami sukien ślubnych i mody męskiej. A to wszystko na kilku tysiącach metrów kwadratowych!

Gali będzie towarzyszył konkurs dla narzeczonych. Jedna para będzie miała szansę wygrać kompleksową organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz w Policach. Oprócz nagrody głównej będziemy mieli do rozdania szereg innych, niezwykle cennych upominków. Dajcie sobie szansę na wygranie jednej z nich! Nagroda w postaci organizacji wesela będzie tylko jedna, ale z okazji jubileuszu dla wszystkich narzeczonych, którzy odwiedzą naszą Galę w dniu 26 stycznia 2014r w godzinach 10:00 – 18:00 będziemy mieli wartościowe upominki! Co to będzie? O tym już niedługo poinformujemy na łamach naszego serwisów e-wesele.pl, wielkagalaslubna.pl oraz na fan page'u na Facebooku www.facebook.com/WielkaGalaSlubna.

Wielka Gala Ślubna jest organizowana przez serwis e-wesele.pl. Pierwsza edycja targów miała miejsce w roku 2005 w hotelu Radisson BLU. Po czwartej edycji impreza rozrosła się do tego stopnia, że musieliśmy przenieść się do największego obiektu targowego w naszym regionie. Piąta i kolejne edycje Gali odbyły się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Poniżej znajduje się film z poprzedniej edycji Gali:

Pobierz odtwarzacz FLASH aby zobaczyć ten film.