Artykuły powiązane

 

 

                                    foto: www.maciej-kozlowski.pl

Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji tego wyjątkowego dnia, nie mogą przegapić 12. Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się 31 stycznia 2016 w szczecińskich halach MTS.

 


Kupony rabatowe
Każda para, która pojawi się na Gali otrzyma zestaw kuponów rabatowych o wartości 2500zł. Będzie można je zrealizować podpisując umowy z wystawcami w trakcie trwania imprezy. Jeżeli będziecie potrzebować chwili na ostateczne podjęcie decyzji - kupony będą ważne jeszcze przez sześć kolejnych dni po zakończeniu targów.

 

                              foto: www.maciej-kozlowski.pl

 

Do wygrania wesele w Doboszu


Pomóżcie szczęściu, weźcie udział w konkursie towarzyszącym Gali i wygrajcie wesele w Hotelu Dobosz. O nagrodę główną będzie walczyło sześć par. Laureat będzie tylko jeden, jednak nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Pozostałych pięć par otrzyma inne, atrakcyjne nagrody. Finał odbędzie się w czasie trwania Gali. O tym co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie będziemy informować już w listopadzie na łamach naszego serwisu. Trzymajcie rękę na pulsie i zaglądajcie na nasz portalu e-wesele.

 

Pokazy, występy, finał Ślubnych Metamorfoz

                                                           foto: www.maciej-kozlowski.pl


Podczas Gali swoje oferty zaprezentuje ponad 150 firm z regionu i Polski. Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to także mnóstwo atrakcji dla zwiedzających - najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie. Na scenie odbędzie się finał Ślubnych Metamorfoz. Zaprezentuje się sześć uczestniczek, które poddały się przemianie pod okiem najlepszych specjalistów. Co ważne – podczas Gali będziemy przyjmować zgłoszenia do kolejnej odsłony Ślubnych Metamorfoz. Myślisz o ślubie, chcesz poczuć przedsmak przygotowań i zobaczyć jaką przemianę zaproponują profesjonaliści? Przyjdź na Galę, zgłoś swoją kandydaturę i przeżyj niezapomnianą przygodę!