Artykuły powiązane

W dniu 25 stycznia już po raz jedenasty odbyła się Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal e-wesele.pl. Tradycyjnie impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką ślubną.

W halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich swoje oferty zaprezentowały czołowe firmy z regionu i kraju. Ponad stu pięćdziesięciu wystawców było do dyspozycji zwiedzających już od godziny 10:00.

Suknie i obrączki
Największe zainteresowanie wzbudzały suknie ślubne z najnowszych kolekcji na sezon 2015. W równym stopniu były oblegane stoiska z biżuterią. Zwiedzający z zaciekawieniem oglądali topowe modele obrączek oraz pierścionków zaręczynowych. Na brak zainteresowania nie mogli narzekać przedstawiciele pozostałych branż – fotografowie, dekoratorzy, przedstawiciele lokali i domów weselnych czy zespoły muzyczne mieli pełne ręce pracy przez cały czas trwania targów.

W kolejce po kupony
Na stoisku e-wesele.pl - organizatora Gali - można było otrzymać kupony rabatowe, dzięki którym narzeczeni przygotowujący się do ślubu, mogli zaoszczędzić nawet dwa i pół tysiąca złotych. Pomysł bardzo przypadł do gustu zwiedzającym – kolejka do stoiska e-wesele.pl nie malała przez cały czas trwania Gali.

Muzyka i taniec
Scena tętniła życiem. Występy zespołów muzycznych, pokazy pierwszego tańca, pokaz umiejętności barmańskich, finał konkursu Piękna Panna Młoda Metamorfozy i oczywiście pokazy sukien ślubnych z najnowszych kolekcji salonu La Lucienne przyciągały tłumy widzów.

Metamorfozy
Już po raz drugi podczas Gali miał miejsce finał konkursu Piękna Panna Młoda Metamorfozy organizowanego przez portal e-wesele.pl i koordynowanego przez Kornelię Tomaszewską. Sześć uczestniczek, które wzięły udział w projekcie, zaprezentowało się w stylizacjach dziennej oraz ślubnej. Jury zadecydowało, że tytuł najbardziej spektakularnej metamorfozy przypadł Paulinie Kołtan.

Kolorowo i z fantazją
Osoby, które odwiedziły Galę ślubną mogły podziwiać umiejętności barmanów z Flavor Factor. Bajeczne kompozycje smakowe, podrzucane butelki i shakery, fruwające kostki lodu i płomienie - to wszystko robiło duże wrażenie na obserwujących pokaz.


Do tańca trzeba dwojga
Jednym ze stałych punktów artystycznych Gali Ślubnej jest pokaz pierwszego tańca. W tym roku pokaz przygotowali Anna Kowalska i Kacper Koryzna – para mistrzowskiej klasy tanecznej S. Zaprezentowali się w walcu wiedeńskim. Niespodzianką był taniec pary, która przygotowywała się pod okiem Anny Kowalskiej. To, co zaprezentowali na scenie Wiktor i Magda Rutka, to efekt zaledwie sześciu lekcji indywidualnych.

Na wesele i do ślubu
Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy zespołów. Swoje umiejętności wokalno-muzyczne zaprezentowali Sepupulebubu, Muzykanci, Bang Bang Bang! oraz Andy Scamps Orchestra. Bardziej subtelne oblicze muzycznej oprawy przedstawili artyści z BBK Oprawa Muzyczna Ślubu - trio smyczkowe oraz saksofonista.

Uhonorowani
Tradycją Gali jest uhonorowanie wystawców, którzy są z nami nieprzerwanie przez pięć lat. W tym roku do grona Złotych Wystawców dołączyli: toMash studio, Salon Vivien, Foto Klitka, Studio Tańca Anna Kowalska, Atelier Bizzar Basia Olejniczak, Kantyna Portowa, Salon Agnes, Alan Zaradny, Cukiernia Izybar, Deco Collage, W.Kruk. Studio S4 oraz Artena otrzymały nagrodę za dziesięcioletnią współpracę. Serdecznie dziękujemy, gratulujemy i prosimy o więcej!

Wesele w Hotelu Dobosz
Podczas trwania Gali odbył się finał konkursu towarzyszącego Gali. O główną nagrodę - organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz w Policach – dzielnie walczyło sześć par. Finaliści zmagali się z rzutem lotką do tarczy oraz z slalomem między przeszkodami. Ostatecznie laureatami tegorocznego konkursu zostali Ania i Piotr.

Widzimy się w 2016 roku
Jedenasta Gala za nami, a my już myślimy o kolejnej edycji targów. Już teraz zapraszamy wszystkie firmy reprezentujące branżę ślubną oraz osoby, które planują swój ślub w roku 2016 do odwiedzenia nas w niedzielę 31 stycznia 2016. Do zobaczenia za rok!