Wielka Gala Ślubna

 

Po raz dziewiętnasty zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w największych targach ślubnych na Pomorzu Zachodnim. Impreza odbędzie się w  NETTO ARENIE zlokalizowanej przy ul. Szafera 3/5/7 1 w Szczecinie.

Kup bilet online - nie stój w kolejce

 Nowość bilet rodzinny! Dostępne tylko online.

 

 

Atrakcyjne rabaty i wyjątkowe oferty
Organizacja ślubu i wesela to ogromny nakład finansowy, więc każda okazja do zaoszczędzenia jest na wagę złota. Na nasze targi wystawcy zawsze przygotowują specjalne oferty i zniżki.

 

 

 

Konkursy z nagrodami
Jak co roku nasi wystawcy przygotowali dla Was atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie więc konkursów. Wszystkiego dowiecie się bezpośrednio na miejscu! 

 

Pokazy i występy
Każda edycja Wielkiej Gali Ślubnej to także mnóstwo atrakcji dla zwiedzających m.in. najnowsze kolekcje sukien ślubnych, występy czołowych zespołów muzycznych, pokazy barmańskie, pokaz pierwszego tańca. 

 

 

 

Wielka Gala Ślubna - archiwum

 Dzięki uprzejmości TVB24 prezentujemy Państwu film z tegorocznej Wielkiej Gali Ślubnej która odbyła się w hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

 Prezentujemy Państwu relację zdjęciową z 2 edycji Wielkiej Gali Ślubnej.

Prezentujemy Państwu relację filmową z 9.Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 20 stycznia 2013 roku na halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

 


31 stycznia 2016 r. to dzień, podczas którego tematyka ślubno-weselna będzie na ustach wszystkich, którym zagadnienie jest bliskie sercu. Właśnie wtedy w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 odbędzie się dwunasta edycja Wielkiej Gali Ślubnej.

W dniu 25 stycznia już po raz jedenasty odbyła się Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal e-wesele.pl. Tradycyjnie impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką ślubną.

W ostatnią niedzielę stycznia w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyła się dziesiąta edycja Wielkiej Gali Ślubnej, organizowanej przez portal e-wesele.pl

Prezentujemy Państwu relację filmową z 8.Wielkiej Gali Ślubnej, która odbyła się 15 stycznia 2012 roku na halach Międzynarodowych Targów Szczecińs

Zapraszamy na jubileuszową 10. Wielką Galę Ślubną, która odbędzie się 26 stycznia 2014 r. w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.