Artykuły powiązane

 Ponieważ w bieżącym roku termin 15 Finału WOŚP pokrywa się z trzecią edycją Wielkiej Gali Ślubnej, postanowiliśmy przyłączyć się do tego szlachetnego przedsięwzięcia.

 Po nawiązaniu kontaktu z biurem Fundacji Jurka Owsiaka otrzymaliśmy stosowne zgody na zbieranie funduszy na rzecz Orkiestry podczas naszej imprezy. Tutaj możecie obejrzeć certyfikat WOŚP.

 W związku z powyższym postanowiliśmy aby wzięcie udziału w naszych konkursach, w których łączna wartość nagród sięga ok. 25 000 zł, było odpłatne.

 Sugerujemy wrzucenie minimum 2 zł do orkiestrowej puszki, choć oczywiście mile widziane są większe datki.

 W roku 2007 Orkiestra już po raz drugi zbiera środki na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Więcej informacji na temat 15 jubileuszowego finału znajdziecie na stronie fundacji www.wosp.pl.


 Dzięki hojności zwiedzających 3 Wielką Galę Ślubną w hotelu Radisson SAS, udało nam się zebrać w ramach 15 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę:

2864 zł i 8,05 €,

 Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Jak zwykle nie zawiedliście. Tutaj możecie zobaczyć protokół przekazania zebranej kwoty na rzecz Orkiestry.

 - Jesteśmy pod dużym wrażeniem - powiedział nam Robert Abelite, ze sztabu Orkiestry w CHR Galaxy - zebraliście kwotę porównywalną ze znacznie większymi sztabami.

 Szef sztabu GALAXY Sławomir Andrzejewski powiedział natomiast, ze będziemy kontynuować współpracę w roku przyszłym i z pewnością rozwiniemy wspólnie nowe pomysły.