Artykuły powiązane

 Możemy pochwalić się dwiema premierami, które miały miejsce podczas naszej Gali. Pierwszą z nich była prezentacja ślubnej biżuterii zaprojektowanej przez sopocką projektantkę Bożenę Kamińską. Kolekcja z została przedstawiona publiczności jednocześnie w Warszawie oraz u nas w Szczecinie. Biżuterię można było podziwiać na stoisku Galerii AD oraz podczas pokazów mody.

 Drugą premierą było wchodzące na polski rynek urządzenie wspomagające naturalne planowanie rodziny. Tą nowość w swojej ofercie miała firma Nobilis Inwestycje.

 Przepiękne suknie ślubne podczas trzech pokazów zaprezentowało Centrum Mody Ślubnej z ul. Kaszubskiej 58 w Szczecinie.

 Nowością w porównaniu z ubiegłoroczną Galą był między innymi pokaz florystyczny prezentowany przez aktualnego wice mistrza Polski – Piotra Salachnę, pokaz zastawiania stołu przygotowany przez szefa kuchni hotelu Grand w Warszawie oraz projekcje filmów ślubnych firmowane przez Video Kard z ul. Stawowej 1 w Szczecinie.

 Kolejną niespodzianką były pokazy tańca w wykonaniu ubiegłorocznych par młodych, które szkoliły się pod okiem pani Katarzyny Urbańskiej założycielki Szkoły Tańca Gryf.

 Zwiedzający mogli podziwiać sześć luksusowych limuzyn, w tym najdłuższą limuzynę w Polsce – Cadillac’a DeVille 2003. Można było również zasięgnąć informacji dotyczących specjalistycznych usług kosmetycznych. W tym temacie pomocni byli profesjonaliści z Laser Studio oraz salonu L’estetique pani Edyty Skrzypczak.

 W Night Clubie można było posłuchać występów zespołu Arise oraz zespołu Okay, skosztować przepysznych tortów z cukierni W.Koch oraz cukierni hotelu Neptun, a także wyśmienitych win prezentowanych przez importera – firmę Domain Menada.

 Na gali po raz pierwszy swoją ofertę ślubną zaprezentował Pałac Panorama ze Stargardu Szczecińskiego. Wśród wystawców mięliśmy również przyjemność gościć Pałac Maciejewo.

 Tak jak w ubiegłym roku zwiedzający głosowali na najładniejsze ich zdaniem stoisko. Zdecydowaną przewagą głosów wygrało Centrum Mody Ślubnej. Drugie miejsce zajęło stoisko salonu Arvena. Na trzecim miejscu uplasował się salon Novia. W czołówce znalazły się również firmy Apollo Dekoracje, Foto Krystyna, Kwiaciarnia Leśna, salon Nikol.

 Druga edycja Wielkiej Gali Ślubnej była dużym sukcesem. Podczas całego dnia targowego mieliśmy bardzo dużą frekwencję, w tym sporą grupę gości z Niemiec.

 Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim wystawcom za zaufanie, hotelowi Orbis Neptun Szczecin za zaangażowanie w produkcję imprezy, patronom medialnym za pomoc w promocji przedsięwzięcia oraz relacje z gali, a także sponsorom za liczne nagrody.

 Już teraz mamy przyjemność zaprosić Państwa – wystawców i zwiedzających - na przyszłoroczną trzecią edycję Wielkie Gali Ślubnej, która odbędzie się 14 stycznia 2007r.

 Pełną listę wystawców można znaleźć tutaj, natomiast fotografie z imprezy tutaj.

 Organizatorem Wielkiej Gali Ślubnej 2006 był serwis www.e-wesele.pl

Sponsorzy:


Partnerzy medialni:
Media polskie:

        

  
Radio VOX, www.modanaslub.pl, www.e-swinoujscie.pl, www.gorzow24.pl

Media niemieckie:
   www.polonia-total.de