e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bacznosc! do oltarza marsz!czyli opowiesc o naszym slubie Ania i Marcin 5.9.2009  (Przeczytany 13742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.2009
witam!!! zdecydowalam sie zalozyc juz moj watek, bo straasznie mi sie stesknilo za plotkowaniem z Wami z odliczanka ;D
 minal juz ponad miesiac od tego cudownego dnia, milosc kwitnie, jest cudownie, czekamy zeby @ nie przyszla  (wasze kciuki moze pomoga), a opowiesc moja rozpoczne moze od wieczoru panienskiego, bo dzialo sie duzo, a wieczor byl niesamowitym przezyciem.
a dzialo sie to na tydzien przed slubem. do Polski przyjechalismy 2 tygodnie przed, podroz byla z jednej strony koszmarna, 27 godzin jazdy autem, a zdrugiej cudowna, bo wiedzielismy, ze jedziemy na nasz slub!!

zapraszam do naszej relacji,w ktorej fotek nie powinno zabraknac, uciekam teraz troche zdjec przygotowac dla was i wroce.
 :-* :-* :-*

Offline Izabela82 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 03.07.2010
Choć raz pierwsza ! :) melduję się

Offline agairish Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009

Offline amika Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris

Offline katii Kobieta

• nowicjusz
ja chętnie też będę uczestniczyć, jeśli mogę :)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
kochane witajcie wszystkie!!!!
katii ale wypatrzylas mnie szybko ;D

Jako, ze o wieczorze panienskim nie wiedzialam nic, wszystko to byla tajemnica, moja swiadkowa razem z reszta kolezanek i kuzynek planowaly to razem, ja wiedzialam tylko, ze mam sie ubrac na bialo najlepiej, i prawdopodobnie pierwsza czesc bedzie w restauracji meksykanskiej a potem dyskoteka. w wirze szalonych przygotowan do slubu nie za bardzo myslalam o wieczorze panienskim, szczerze to nawet nie za bardzo mi sie chcialo. tym bardziej, ze w tym dniu rano razem z mezem poszlismy na to feralne solarium rano, po raz pierwszy z bardzo bladymi skorami, nieprofesjonalna kobieta skierowala nas na lozka, ktore, jak mowila, byly najslabsze, a potem okazalo sie, ze jednak byly najmocniejsze.  >:( niestety poskutkowalo to przegrzaniem organizmu i ogromnym poparzeniem, ja mialam plamy a maz byl caly czerwony jak rak. teraz to moze i smieszne  :D ale wtedy naprawde nie bylo to smieszne. na zdjeciach zobaczycie jak zle to wygladalo. maz pojechal przed wieczorem kawalerskim po mojego brata na lotnisko i caly sie az telepal w samochodzie, a przeciez bylo goraco tego dnia. mialam niby ubrac sie na bialo, ale nie moglam nigdzie znalezc bialej sukienki, a chcialam sukienke, znalazlam jednak najlepsza jeszcze sukienke w czarne wzorki, wiec uznalam ze musi byc, bo nie bylo latwo dla mnie znalezc sukienke, wieczny problem z  zza duzym biustem :P
a wiec nadszedl czas przygotowan, swiadkowa z reszta mialy czekac na miejscu, bylo nas razem 10 babeczek, a 2 kolezenki przyjechaly do mnie sie szykowac. a oto jak sie szykowalysmy.
make up robila mi kolzenka, ja mialam pasujacy do sukienki, a reszta dziewczyn miala byc ubrana na czarno czerwono i takie tez makijaze kolezanka tworzyla.

a mezulek podgladal :-*

kazali zabki pokazac

i zeza zrobic ;D

trzeba bylo nie tylko mae up zrobic ale fryzury poprawic, jak to kobity

i pislysmy takie kolorowe drinki zeby sie w humor wprowadzic, a humor dopisywal bardzo

i juz gotowe

CDN

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Jestem i ja :) Super fotki z przygotowań!

Offline agairish Kobieta

• Chuck Norris
Zapowiada się ciekawie  :twisted:

Offline KaKa85 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 14.08.2010
Jeee :jupi: nareszcie!  Świetny makijaż!

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
I ja również się melduję! :)

Nareszcie relacyjka! :D

Makijaże bombowe!  :)

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
puk puk puk  ;D

przybywam  :balonik:

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009
no a czy ja mogę Pamelko ???
śliczny makijaż :D

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009

Offline matrix0007 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.08.2011
czy ja też mogę?
oj po zdjęciach widać, że panieński ekstra się zapowiadał :)

Morgan

• Gość
oczywiście chcialabym chetnie dolaczyc i ja do Ciebie :) jakzeby moglo mnie zabraknac! :))

Offline Agulek79 Kobieta

• Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
    • Agulek relacjonuje!
  • data ślubu: 27.06.2009
jestem, jestem!! ;D
..wieczorek się zapowiada ciekawie ... ;D
dalej, dalej!! i fotki, fotki!! ;D

Offline KashDar Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 14.06.2008r. godz. 17.00
I ja chciałam dołączyć  :)

Zapowiada się ciekawie, prosimy o ciąg dalszy...

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Jestem i ja ! Nareeeeszcieee jest relacyjka ;D ;D ;D No no ale przygotowania ;D To pewnie sam wieczór musiał być mega udany :)

Offline Castia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: sierpień 2009
spóźniona, ale jestem! :)
czekam na dalszą relację :)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
  • data ślubu: 04.09.2009

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
witam!!!
ale fajnie, ze jestescie ;D
wieczor byl udany, i dosyc wam go obszernie pokaze.
jak zjem obiadek bedzie dalsza czesc.
witajcie i zadomawiajcie sie wszysvy mile widziani.  :-* :-* :-* :-*

Offline pamela Kobieta

• Chuck Norris
wrrrrr. takiego posta wam napisalam, powklejalam zdjecia i net mi sie zawiesil. a wiec od nowa.
z domu wyszlysmy juz mocno spoznione. maz nas odwozil, tylko, ze kolezanka dostala jeszcze telefon, ze na chwile musi wpasc do pracy, do pizzerii cos tam zaniesc, a ze to po drodze to moment zajmie. wiec szampana w dlon i ruszamy. ja dalej niczego sie nie spodziewajac wpuscilam kolezanke na przednie siedzenie, co bylo rowniez ukartowane, tak samo jak ten telefon z pracy, tylko, ze ja nic a nic sie nie spodziewalam, usiadla kolo niego, zeby szepnac ze my juz tam zostajemy w tej pizzerii, a mnie na sile wyciagnely z auta ;D tylko, ze moj kochany nie uslyszal i nie wiedzial biedny co ma robic, krzyczy do mnie a ja nie wiem co jest grane, ale jak zobaczylam za brama reszte dziewuch juz wiedzialam, ze impreza wlasnie sie zaczela. cos tam podobno nie wyszlo z tamta meksykanska knajpka i postanowily udekorowac pizzerie i zamknac tylko dla nas, i o wiele lepiej sie stalo, bo bylysmy tylko my - moje DIABLICE  z rogami na glowach i ogonami przy pupach ;D i ja w roli ANIOLA. daly mi skrzydelka i aureolke.
najlepsze jest z tego wszystkiego to, ze ja nic a nic sie nie spodziewalam, totalne zaskoczenie.
na poczatek zdjecia pizzerii udekorowanej.

swiadkowa, a kolo niej takie male stoi zdjecie nagiego pana, postrawila je na barze i stwierdzila, ze u nas nie bedzie sie zaden pan rozbieral wiec musi ten nam wystarczyc.

cos na przekaske, slaatka jarzynowa z penisem na czubku ;D

szampanowki czekajace na pierwszy toast moja to ta z fioletowa wstazka.

Offline julenka Kobieta

• * * * * *
  • Chuck Norris
    • Julenkowe odliczanie :)
Pamelciu tak się ciesze, że jest już Twoja relacja! Foteczki śliczne a niespodzianka przyjaciółek - zazdroszczę!!!

Będę tu częstym gościem! :przytul:

Offline matrix0007 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.08.2011
postarały się psiapsióły i to jeszcze wszystko w konspiracji zrobione ;)

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Super! :D Nagi pan w ramce mnie rozbawił, mają Laski wyobraźnię  :D :D :D