Artykuły powiązane

 W dniu 16 stycznia 2011r. odbyła się już siódma odsłona Wielkiej Gali Ślubnej organizowanej przez ogólnopolski portal www.e-wesele.pl. W halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, na kilku tysiącach metrów kwadratowych, swoje oferty na sezon ślubny 2011 zaprezentowało blisko 180 firm z regionu i z Polski. Na narzeczonych czekały nowe kolekcje sukien ślubnych, mody męskiej, dodatków, bielizny, obrączek i pierścionków zaręczynowych. Domy weselne, dworki, zamki i restauracje wraz z firmami dekoracyjnymi przyciągały uwagę i kusiły pięknymi wystrojami stoisk. Biura podróży wabiły egzotycznymi destynacjami na podróże poślubne. Fotografowie prezentowali swoje najpiękniejsze ujęcia, a wideofilmowcy między innymi proponowali zapisy filmów w formacie BlueRay. Cukiernia Izybar specjalnie na targi przygotowała smakowite torty, którymi częstowała narzeczonych.

 Na scenie swoją kolekcję sukien ślubnych i wieczorowych przedstawiła szczecińska projektantka Sylwia Majdan. Anna Kowalska ze Studia Tańca zaprezentowała kilka propozycji pierwszego tańca, natomiast podczas występów zespołu Andy Scamps Orchestra nie sposób było ustać spokojnie w miejscu - nogi same wyrywały się do pląsów.

 Gromkie owacje zebrały pokazy barmańskie firm Event-Bar i BarServis. Żonglerka butelkami i wyczarowywanie kolorowych drinków na oczach zwiedzających spodobała się niezmiernie. Kilku szczęśliwców miało okazję posmakować egzotycznych koktajli.

 O godzinie 16:00 rozpoczął się wielki finał konkursu towarzyszącego Gali. Dwoje głównych finalistów walczyło zaciekle o pierwszą nagrodę. Musieli oni wykazać się umiejętnościami, ale przede wszystkim szybkością, w układaniu puzzli z logotypem e-wesele.pl. Lepszy w tej kategorii okazał się pan Mariusz, który tym samym stał się laureatem głównej nagrody - wesela w Hotelu Dobosz w Policach wraz oprawą muzyczną Dj'a Larsona. Drugą nagrodę zdobyła pani Justyna, która otrzymała komplet biżuterii przygotowany przez Pracownię Złotniczą Marka Nawrockiego.

 Jak zawsze organizatorzy wręczyli statuetki Złotych Sponsorów. W tym roku otrzymali je: Hotel Dobosz, Dworek Hetmański, Pol-Expance, Salon Sukien Ślubnych Pretty Woman, Paulina Ulińska, Dj Mariusz Zając. Z kolei Sylwia Majdan otrzymała statuetkę za najładniejsze stoisko.

After Party
Tradycją Wielkiej Gali Ślubnej jest doroczny bankiet dla wystawców. Tym razem zawitaliśmy w gościnne progi Restauracji Ambasador. Wyśmienite menu, wspaniała obsługa, przepyszny tort-niespodzianka od Cukierni Izybar zachwyciły wszystkich. Kropką nad i okazał się występ zespołu Boney M. Do białego rana wszyscy świetnie bawili się w rytm muzyki prezentowanej przez Dj'a Andrzeja Ulhurskiego z przednią wodzirejką przedstawicieli zespołu Key Band.

Kolejny sukces
7.Wielka Gala Ślubna okazała się dużym sukcesem pod każdym względem. Został pobity rekord pod względem ilości wystawców. Mamy nadzieję, że podczas kolejnej odsłony imprezy zechce z nami nawiązać współpracę jeszcze więcej firm. Zapraszamy na kolejną edycję Wielkiej Gali Ślubnej już za rok!