Artykuły powiązane

 Prawie sześćdziesięciu wystawców reprezentujących różne branże związane z organizacją ślubów i wesel przedstawiło swoje oferty gościom zwiedzającym Wielką Galę Ślubną 2005, która odbyła się w Szczecinie.

 W trakcie ośmiogodzinnej imprezy można było skosztować weselnych tortów i ciast, posłuchać występujących na żywo zespołów muzycznych, zrobić sobie makijaż lub fryzurę, spróbować wyśmienitych win i oczywiście obejrzeć pokazy kolekcji sukien ślubnych.

 Zwiedzający głosowali na najładniejsze stoisko targowe, a trzeba przyznać, że konkurencja była spora, ponieważ wszyscy wystawcy włożyli wiele pracy w przygotowanie swoich stoisk. Niektóre z nich robiły naprawdę niesamowite wrażenie. Najwięcej głosów zwiedzający oddali na ekspozycję Studia Na Piętrze, Salon Scarlett i Centrum Mody Ślubnej

 Przed hotelem Radisson SAS zaparkowane były limuzyny, szczególną uwagę przyciągał zabytkowy brytyjski Bentley.

 Dużym zainteresowaniem cieszył się także pokaz fryzur ślubnych, przygotowany przez stylistów marki SUBRINA. Modelki czesane były na scenie, dzięki czemu można było zobaczyć wszystkie etapy powstawania fryzury.

Podsumowując imprezę wystawcy przekazali organizatorom swoje uwagi dotyczące usprawnienia pewnych elementów imprezy. Prawie wszyscy jednak uznali, że organizacja była w pełni profesjonalna i czekają na kolejną edycję Gali, zapowiadając w niej swój udział.

Organizatorem Wielkiej Gali Ślubnej 2005 był wortal e-wesele.pl

patroni medialni: portal polki.pl, Kurier Szczeciński, Radio Plus