Artykuły powiązane

6.Wielka Gala Ślubna
10 stycznia 2010
Międzynarodowe Targi Szczecińskie

 Dla wszystkich narzeczonych początek przyszłego roku zapowiada się niezwykle ekscytująco. Już 10 stycznia 2010 roku w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8 odbędzie się 6.Wielka Gala Ślubna. Jak zawsze wraz z Galą Ślubną zostanie zainaugurowany nowy sezon ślubny 2010.

 Na kilku tysiącach metrów kwadratowych swoje usługi zaprezentują największe i najbardziej znaczące firmy z branży ślubnej. Nie zabraknie salonów z najnowszymi kolekcjami sukien dla panien młodych oraz propozycjami ubioru dla pana młodego. Będzie można podziwiać przepiękne i wyszukane sesje zdjęciowe czołowych studiów fotograficznych oraz obejrzeć fragmenty filmów przygotowanych przez videofilmowców. Nowe trendy w upiększaniu sal, kościołów i samochodów zaprezentują firmy zajmujące się dekoracjami ślubnymi oraz kwiaciarnie. Nie zabraknie ofert jubilerów, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Z pewnością szczególną uwagą zwiedzających będą się cieszyć majestatyczne, długie limuzyny i stylowe wehikuły. Zawsze myślimy również o zwiedzających, dla których przygotowujemy moc atrakcji. Nie inaczej będzie podczas przyszłorocznej Gali. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na łamach serwisu.

 Wielka Gala Ślubna jest organizowana przez serwis e-wesele.pl. Pierwsza edycja targów miała miejsce w roku 2005. Wówczas i przez kolejne lata gościł nas szczeciński Hotel Radisson SAS. Po czwartej edycji impreza rozrosła się tak bardzo, że zostaliśmy zmuszeni do znalezienia nowego miejsca. Wybór na szczęście był dość prosty. Postawiliśmy na obiekt, który był w stanie pomieścić największą ilość wystawców i odwiedzających. Piąta edycja Gali odbyła się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich i była ogromnym sukcesem. Zgromadziliśmy największą w historii imprezy ilość wystawców - 120 firm. Dopisała również frekwencja. Liczymy, że 6.Wielka Gala Ślubna również będzie rekordowa.