Artykuły powiązane

 W niedzielę 13 stycznia 2008r. w szczecińskim hotelu Radisson SAS odbyła się 4.Wielka Gala Ślubna. W godzinach między 10.00 a 18.00 narzeczeni i ich rodziny mieli okazję poznać oferty firm, obejrzeć pokazy fryzjerskie Studia L’OR oraz prezentacje kolekcji mody ślubnej przygotowane przez Centrum Stylizacji AGG, Fabrykę Wizerunku i salon Lisa Ferrera. Można było także posłuchać zespołu Blue Bossa, tradycyjnej muzyki szkockiej (Dariusz Dżaman) oraz znaleźć się bliżej gwiazd podczas koncertu Jay'a Delano. Miłym przerywnikiem w poszukiwaniach ślubnych inspiracji była degustacja tortów z cukierni W.Koch i losowanie atrakcyjnych nagród wśród zwiedzających. Przy odrobinie szczęścia można było wygrać nagrodę główną - organizację przyjęcia weselnego w Hotelu Dobosz. Ten
 • rok pobił wszelkie rekordy:
 • oferta ponad 100 firm z branży ślubnej
 • aż 10 prezentacji pokazów mody w sali Vivaldii
 • pula nagród w wysokości ponad 50 000 złotych
 • kolejny rekord pod względem ilości osób zwiedzających

   Wspaniałym dopełnieniem całości była para konferansjerów - Magda i Emil, którzy sprawili, że kto wszedł do sali Vivaldi, gdzie umiejscowiona była scena, zostawał tam na długo. Magda (modelka z targowego wydania Magazynu Ślubnego "Uroczystość") przyjechała specjalnie na Wielką Galę Ślubną aż z Budapesztu. Technicznym udogodnieniem tegorocznej Gali było umieszczenie dwóch kamer przy wybiegu w sali Vivaldi. Dzięki temu wszytko, co działo się w sali pokazowej można było oglądać na wielkim ekranie w holu hotelu.  Wszystkich, którzy zainteresowani są jak wyglądały pokazy poszczególnych firm, stoisk i całości wydarzenia- zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia firmie: Jarosław Kiedrowski www.jarekkiedrowski.pl

  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia panu Krzysztofowi Korolonkowi:

     
   
   

   
  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia pani Paulinie Ulińskiej (fot. Radosław Witkowski):  Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć firmie Ma-Ja.


 • Serdecznie dziękujemy za zdjęcia firmie: Centrum Mody Ślubnej


  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia panu Krzysztofowi Korolonkowi:


    
   
   
   
  W tym roku 4. Wielka Gala Ślubna wyszła swoimi ramami poza Hotel Radisson SAS.

  M-EXPO- to właśnie namioty firmy m- Expo były umieszczone tuż przed wejściem Hotelu Radisson SAS. Firma prezentowała ofertę wypożyczania namiotów z pełnym wyposażeniem bankietowym, kompleksową organizacją przyjęć plenerowych.

  All4decor - Prezentowała wszystko dla dekoracji. Dekoracje weselne, kościołów, samochodów, inne. To właśnie przez nich został udekorowany cały pierwszy namiot.

  The Best Catering - catering na każde przyjęcie (chrzciny, komunie, wesela, , imprezy firmowe, bankiety).

  IMPRESS - Wedding & Event Planner - konsultant ślubny Pani Alicja Grzesiek - prezentowała kompleksową organizację ślubu i wesela indywidualne doradztwo.

  Czekoladowe Fontanny IMPRESS - jako pierwsza wprowadziła na lokalny rynek czekoladowe fontanny- rewelacyjną atrakcję na wesela, komunie, bankiety i inne uroczystości.
  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia firmie M-Expo.
  Serdecznie dziękujemy za udostępnienie zdjęć firmie IMPRESS Wedding & Event Planner Alicja Grzesiek.


  Namiot nr 2 należał do:

  Kwiaciarni ORCHIS, która prezentowała piękne wiązanki ślubne. Przy okazji rozdali ponad 250 pięknych róż wszystkim paniom odwiedzającym targi. Na pokazie Fabryki Wizerunku, to właśnie ich kwiaty dodawały blasku pięknym kreacjom prezentowanych przez modelki.

  Zespołu Funny Duo, który czas wszystkim wystawcom i zwiedzających umilał graniem i śpiewaniem do tego stopnia, że zaciekawieni zwiedzający wręcz oblegli namiot.

  Tukan S.C.- ta firma kompletnie nas zaskoczyła... prezentując alkomaty. Dobra rzecz po długim weselu.

  Marcin Budnicki Czekoladowe Fontanny- tak jak brzmi nazwa: pyszna lejąca się belgijska czekolada i rewelacyjna obsługa stoiska. Sama słodycz.

  Serdecznie dziękujemy za zdjęcia firmie Marcin Budnicki Czekoladowe Fontanny