Artykuły powiązane

 W niedzielę 11 stycznia 2009 roku odbyła się jubileuszowa edycja Wielkiej Gali Ślubnej. W tym roku zaprosiliśmy wszystkich do największego obiektu na Pomorzu Zachodnim - hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich. W tym wyjątkowym dniu na kilku tysiącach metrów kwadratowych swoje oferty zaprezentowało 120 firm z regionu i Polski. Narzeczeni i ich rodziny mogli zaplanować ślub i wesele od A do Z. Jak zawsze ogromnym powodzeniem cieszyły się najnowsze kolekcje sukien ślubnych, propozycje mody męskiej, pomysły na dekoracje lokali, kościoła i samochodów. Swoje oferty zaprezentowali także fotografowie, videofilmowcy, czołowe salony jubilerskie, floryści, zespoły i dj'e. Osoby, które uznały, że nie podołają organizacji najpiękniejszego dnia swojego życia, mogły skorzystać z ofert licznych agencji ślubnych. Szkoła Tańca Gryf proponowała najbardziej odpowiednie rytmy na pierwszy taniec, a Biuro Podróży 1000 Miast ciekawe propozycje na egzotyczne i niezapomniane podróże poślubne. Od ubiegłego sezonu prawdziwym hitem na weselnych przyjęciach są czekoladowe fontanny. I u nas nie mogło ich zabraknąć. Prawdziwa belgijska czekolada skutecznie kusiła zwiedzających, którzy oblegali stoisko firmy Impress. O urodę i wspaniałe samopoczucie par młodych zadbała Enklawa Day Spa & Boutique. Przyszłe panny młode, które miały wątpliwości dotyczące swojej ślubnej fryzury mogły zasięgnąć porad czołowych szczecińskich stylistów reprezentujących Studio L'Or.

 Trzykrotnie w ciągu całego dnia można było degustować smakowite tory Cukierni Grzesiuk z Gryfina oraz szczecińskiej Cukierni W.Koch. Jak na jubileusz przystało przygotowaliśmy zarówno dla zwiedzających jak i wystawców specjalne niespodzianki. Na scenie zostały wręczone statuetki dla Złotych Wystawców - firm, które są z nami nieprzerwanie od pierwszej edycji Wielkiej Gali Ślubnej. W tym elitarnym gronie znalazły się firmy: Centrum Mody Ślubnej, Studio ESTE, Biuro Podróży 1000 Miast, Studio Hasel, Agencja Ślubna Dwa Serca oraz Afekt Limo. Jeszcze raz dziękujemy za wytrwałość i długoletnią współpracę. Specjalne wyróżnienie przygotowaliśmy także dla Hotelu Dobosz - Złotego Sponsora, który drugi rok z rzędu ufundował główną nagrodę Gali.

 O godzinie 17:00 przed halą Międzynarodowych Targów Szczecińskich wszyscy podziwiali imponujący, jubileuszowy pokaz pirotechniczny przygotowany przez firmę Pol-Expance.

 W ciągu całego dnia trzykrotnie odbyły się pokazy mody ślubnej, które tłumnie zgromadzały zwiedzających wokół sceny. Podczas jubileuszowej Gali swoje kreacje zaprezentował szczeciński salon ślubny Novia. Pokaz był przygotowany przez ML Studio Magdy Lipiejko, o fryzury modelek zadbali fryzjerzy i styliści Studia L'Or. Suknie, uroda modelek oraz złoty deszcz confetti na finał olśniły wszystkich.

 Unikatową atrakcją Gali były zgromadzone pod dachem Międzynarodowych Targów Szczecińskich pojazdy ślubne. Wybór był szeroki - od klasycznych długich limuzyn, przez opancerzonego Volkswagena Phaetona, na wspaniałych oldtimerach kończąc. Z pewnością każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 Jubileuszowa Gala Ślubna była ogromnym sukcesem pod każdym względem. Po raz kolejny odnotowaliśmy rekordy zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Tym samym Wielka Gala Ślubna organizowana przez serwis e-wesele.pl wpisuje się w czołówkę największych imprez targowych branży ślubnej w Polsce i jest niekwestionowanym liderem w regionie.