Artykuły powiązane

3 Wielka Gala Ślubna 2007 - Podsumowanie

 3 Wielka Gala Ślubna za nami i trochę żal, że emocje towarzyszące nam przez ostatnie tygodnie już nas opuściły. Trzecia edycja Gali była rekordowa pod każdym względem. W hotelu zgromadziliśmy oferty ponad dziewięćdziesięciu firm z branży ślubno - weselnej.

 Plan targów był bardzo napięty, a na scenie przez cały czas coś się działo. Wśród zespołów muzycznych zaprezentowały się między innymi: AS, Arise, Blue Bossa, a propozycję oprawy ślubu przedstawił Dariusz Koronczewski.

 Zwiedzający mogli skosztować przepysznych tortów cukierni hotelu Radisson SAS oraz cukierni W.Koch, a także wyśmienitych win chilijskich, których degustacja odbywała się na stoisku Restauracji "Zakątek". Uwagę zwiedzających przykuł wielobarwny występ zespołu folklorystycznego "Szczecinianie" (który często zapraszany jest na przyjęcia weselne jako atrakcja wieczoru) oraz pokaz iluzjonistyczny.

 Punktem kulminacyjnym były pokazy mody ślubnej i wieczorowej, preludium do tego wydarzenia stanowił pokaz fryzjerski Studia L’OR.. Prezentowane suknie pochodziły z najnowszej kolekcji salonu Centrum Mody Ślubnej, garnitury zaś zaprezentował Salon Mody Męskiej NIKO. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. W ramach Gali spotkali się - już po raz kolejny - nasi Forumowicze. Spotkania te stają się już tradycją, która z pewnością w roku przyszłym będzie kontynuowana.

 Zwieńczeniem całego dnia obfitującego w moc wrażeń było losowanie nagród, w tym wesela w Hotelu Slavia ufundowanego przez Hotel Slavia oraz sukni ślubnej ufundowanej przez Centrum Mody Ślubnej. Pełna lista Laureatów znajduje się tutaj. Wszystkim, którym dopisało szczęście serdecznie gratulujemy oraz składamy gorące podziękowania wszystkim sponsorom.

 Jak zawsze wszyscy wystawcy dołożyli starań aby ich stoiska wyglądały atrakcyjnie i przykuwały uwagę. Jak co roku wybraliśmy 3 najładniejsze stoiska Gali. Oto tegoroczni laureaci:

I miejsce - Studio na Piętrze
II miejsce - Salon Sukien Ślubnych NIKOL
III miejsce - Restauracja Zakątek

 Tak jak wspominaliśmy na początku tegoroczna Gala była rekordowa pod każdym względem, również pod względem frekwencji. Ilość zwiedzających przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co jest oczywiście powodem do naszej ogromnej radości.

 W tym roku wspomagaliśmy w działaniach Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili do puszek pieniądze. Dzięki Wam udało nam się zebrać blisko 3000zł. Szczegóły dotyczące naszego udziału w 15 Finale WOŚP znajdują się tutaj.

 Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim wystawcom za zaufanie, sponsorom za liczne nagrody oraz patronom medialnym za wsparcie. I już dzisiaj zapraszamy wszystkich Narzeczonych na czwartą już edycję Wielkiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w niedzielę

13 stycznia 2008r w hotelu Radisson SAS.

Sponsorzy:

Patroni medialni: "Głos Szczeciński", ogólnopolski magazyn "Ślub jak z Bajki", portal  gazeta.pl, serwisy regionalne www.wSzczecinie.pl, www.e-swinoujscie.pl, www.stargard.com.pl, "Moje Miasto", miesięcznik ślubny "Para Młoda", "Hot Magazine", www.hotmag.pl, "Uroczystośc", "Festlich Feiern".