Artykuły powiązane

 Po okresie przygotowań ślubno-weselnych, którym zawsze towarzyszy stres, Para Młoda często nie ma ochoty zająć się organizacją niezapomnianego miesiąca miodowego. Nie należy jednak z tego rezygnować To kiedy i gdzie się wybierzecie zależy tylko od Was. Jednak z wyjazdem na miesiąc miodowy nie należy zbyt długo zwlekać. Oto kilka podpowiedzi na spędzenie niezapomnianego miesiąca miodowego.

 Bezludna wyspa? Na Malediwach można spotkać jeszcze bezludne wyspy dla zakochanych. Spędzicie tam niezapomniane chwile we dwoje i będziecie się mogli rozkoszować luksusem i komfortowymi warunkami pobytu. Godnym polecenia jest czterogwiazdkowy hotel „Veligandu Resort“ na wyspie Ari-Atoll, gdzie bungalowy położone są nad samą wodą.

 Podróż żaglowcem? Proponujemy romantyczną podróż na przykład żaglowcem „Lili Marleen“, który płynie do najpiękniejszych wysp orientu – od Djibouti do Dubaju.

 Podróży poślubnej w stylu dzikiego zachodu można doświadczyć na rancho „Ironhorse“ w Arizonie. Alternatywą może być spędzanie miodowego miesiąca w metropolii.

 Romantyczne zachody słońca? Wszyscy romantycy wiedzą, że najpiękniejsze zachody słońca są na Florydzie. Mieszkańcy Florydy i turyści każdego wieczoru celebrują zachód słońca bawiąc się na ulicach miast.. Kuglarze, połykacze ognia, zespoły uliczne bawią ludzi do momentu kiedy słońce schowa się w Zatoce Meksykańskiej. Do Key West, najbardziej wysuniętego na południe punktu USA, gdzie jest ulubiony lokal Ernesta Hemingwaya, dostaniecie się razem z naszym biurem podróży „Meier's Weltreisen“.

 Zamiast wypraw na inne kontynenty można pozostać w Europie, gdzie również nie brakuje romantycznych miejsc dla zakochanych.

 Zawsze znajdziemy dla Was właściwą ofertę. Czekamy na pytania i jesteśmy do dyspozycji.

“Reisebüro Pasewalk”, osoba kontaktowa: Jana Köhn
Am Markt, 9 17309 Pasewalk
tel. +49 03973-229933, fax +49 03973-229934
e-mail: info@reisebuero-pasewalk.de, www.reisebuero-pasewalk.de