Artykuły powiązane

 

tekst: Anna Jewsiej, specjalistka ds. turystyki z 18-letnim doświadczeniem
zdjęcia: materiały prasowe Itaka Kaszubska, Salon Firmowy Itaka Szczecin, CH Turzyn

Podróż poślubna w raju na ziemi. Myślisz - podróż poślubna i co sobie wyobrażasz? Pejzaże jak z pocztówki, pudrowy biały piasek, krystalicznie czysta woda, wspaniałe rafy koralowe i luksusowe hotele. Tak, to właśnie Malediwy!

O powstaniu Malediwów można opowiedzieć piękną bajkę. Na początku czasów tysiące gwiazd spadło do Oceanu Indyjskiego. Gdy wynurzały się rano utworzyły przecudne wyspy, których widok z lotu ptaka przypomina właśnie świecące gwiazdy. Taka jest legenda, a magia tego miejsca jest niezaprzeczalna.

Archipelag liczy ponad 1000 wysp, osadzonych na 26 atolach. Przeważająca ilość wysp jest w dalszym ciągu bezludna. Natomiast najpopularniejsze znajdują się na Atolu Male oraz Atoli Ari.
Atol Male to jeden z najczęściej odwiedzanych rejonów Malediwów, choćby ze względu na najmniejszą stolicę świata oraz jedyny ośrodek miejski w kraju.
Atol Ari zaprasza hotelami o bardzo wysokim standardzie, obsługą na najwyższym poziomie oraz wspaniałym zapleczem do uprawiania sportów wodnych i rekreacji. Wymarzone miejsce do podwodnych przygód.


Czym przyjmie Was jeden z najpiękniejszych zakątków świata, aby ten moment bycia razem był jeszcze bardziej wyjątkowy? Pięknie położonymi villami. Jeśli chcecie poczuć jakby ocean Was unosił, wybierzcie water ville położone na pomostach, połączone tarasami z bezpośrednim wyjściem do wody.

Czy nie wspaniale będzie spędzić relaksujące chwile na wspólnym masażu, patrząc na ocean lub skorzystać z bardzo szerokiej oferty zabiegów w profesjonalnych centrach spa, które znajdują się w prawie każdym hotelu ?
Romantyczne chwile oraz wyjątkowe wrażenia dla podniebienia zapewniają restauracje a la carte, niektóre z nich położone w wyjątkowych miejscach jak tarasy pośród drzew, gdzie można rozkoszować się intymną atmosferą.
Wspólny odpoczynek na hamaku nad oceanem z kokosem w ręku również będzie miłym momentem spokoju.
Przy każdej wyspie znajduje się wielkie bogactwo oceanu. Przepiękne rafy koralowe, które zachęcają kolorami, aby je podziwiać. Można pływać indywidualnie przy hotelowej plaży lub wybrać się na wyprawę z przewodnikiem. Malediwy słyną z profesjonalnych i nowoczesnych szkół nurkowych – to doskonałe miejsce dla początkujących jak i zaawansowanych.
Proponujemy Wam spędzenie wspólnego czasu na pikniku na bezludnej wyspie, którą będziecie mieć na jeden dzień tylko dla siebie lub niesamowicie romantyczny rejs o zachodzie słońca.

Wspólne chwile spędzona w tak magicznym miejscu na pewno zostawią niezatarte wspomnienia pełne doznań. Zapraszamy Was drodzy Nowożeńcy, abyście wyruszyli w tą podróż z nami.

 

SALON FIRMOWY ITAKA GH TURZYN
al. Bohaterów Warszawy 42, tel. 516 917 288, e-mal: Szczecin.turzyn@fc.itaka.pl


SALON FIRMOWY ITAKA przy CH KASKADA - NOWE BIURO
ul. Kaszubska 71/2A tel. 510 914 089, e-mail: szczecin.kaszubska@fc.itaka.pl