Artykuły powiązane

tekst: Marta Martyniak - pasjonatka i miłośniczka aktywnych wakacji z wieloletnim doświadczeniem w podróżowaniu.
foto: materiały Itaka GH Turzyn

 

Co sprawia, że podróż poślubna jest taka wyjątkowa? Otóż jest to pierwsza podróż dwojga ludzi złączonych świętym węzłem małżeńskim, którzy mają okazję wspólnie odkryć sens podróżowania i uwrażliwić się na jego piękno.

Po cudownej ceremonii jaką są zaślubiny, to właśnie wspólny wyjazd wzbogaca wspomnienie tak niebywałego wydarzenia. Przedłużcie te wyjątkowe chwile dzięki podróży pozwalającej na zdystansowanie się i spojrzenie na miniony czas jakby z innej perspektywy.

Radosne uniesienie, ekscytacja związana z poznawaniem nowych miejsc, a do tego romantyczna sceneria i fascynujące krajobrazy dopełnią magiczną atmosferę między dwojgiem najbliższych sobie ludzi.

 


Dlaczego podróż poślubna jest taka istotna? Dlaczego wybór miejsca jest aż tak ważny? Ponieważ to właśnie ten wyjazd będzie wspomnieniem miłości, która sprawiła, że podjęliście jedną z najważniejszych życiowych decyzji - o byciu razem!
 
Naszą misją jest sprawienie, aby te wspomnienia były najbardziej niezapomnianymi, niepowtarzalnymi i magicznymi, do których często będziecie wracać. Przede wszystkim chcemy podarować Wam emocje - radość w miejscach niespotykanych dotąd nigdzie indziej, autentyczną wrażliwość na piękno natury, niewyobrażalne wrażenia, które poczujecie każdym zmysłem. Chcemy podarować Wam spektakularne porywy serca, duchową harmonię i niewyobrażalną przestrzeń, które są uosobieniem podróży.

Zapraszamy do naszego salonu po inspirację na wymarzoną podróż poślubną rozpoczynającą Waszą wspólną drogę. Zachwycimy Was światem, który jest naszym całym życiem! Doświadczenie naszych ekspertów, będących jednocześnie pasjonatami oczarowanymi podróżami to nasz największy skarb, którym z ogromnym zaangażowaniem i chęcią chcemy się z Wami podzielić!

 

 

EGZOTYCZNE KIERUNKI Z LOTEM BEZPOŚREDNIM:

  • KUBA
  • TAJLANDIA
  • DOMINIKANA
  • ZANZIBAR
  • MADAGASKAR
  • CHINY
  • OMAN
  • SINGAPUR
  • WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA

 

SALON FIRMOWY ITAKA GH TURZYN
al. Bohaterów Warszawy 42, tel. 516 917 288, e-mal: Szczecin.turzyn@fc.itaka.pl


SALON FIRMOWY ITAKA przy CH KASKADA - NOWE BIURO
ul. Kaszubska 71/2A tel. 510 914 089, e-mail: szczecin.kaszubska@fc.itaka.pl