Artykuły powiązane

 


tekst: Alicja Waraksa-Henicz - specjalistka z 9-letnim doświadczeniem w turystyce.

Ta podróż będzie wyjątkowa i niezapomniana. Podróż poślubna to nie tylko wakacje marzeń, to zdecydowanie więcej. To dni, które pozostaną w pamięci na całe życie.
Totalny relaks, bajeczne widoki, romantyczna atmosfera, sprawdzony i godny polecenia standard hotelu, beztroski czas spędzony tylko we dwoje - oto czynniki składające się na wyjątkową podróż poślubną.

Wybór miejsca i hotelu na ten szczególny wyjazd to zdecydowanie najwyższej wagi zadanie i odpowiedzialność. Warto powierzyć je profesjonalistom, którzy polecą wyłącznie godne polecenia, sprawdzone hotele, bo podróż poślubna ma być także wspaniałym odpoczynkiem po długich miesiącach przygotowań do ślubu.

Podróż Poślubną warto zaplanować wcześniej, nie zostawiając tego na ostatnią chwilę. Przy rezerwacji oferty tzw. first minute, gdzie dokonujemy rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, mamy możliwość wyboru najlepszych hoteli z najkorzystniejszym stosunkiem jakości do ceny, a do tego jest gratis pakiet gwarancji.

Im wcześniej zaplanujemy podroż, tym lepiej. Przy wcześniejszej rezerwacji można także dokonać wyboru ze specjalnego katalogu ,, Hotele dla dorosłych", gdzie zamieszczone są wyłącznie hotele adresowane do osób powyżej 18-stego roku życia. Katalog obejmuje starannie wyselekcjonowane wysokiej klasy hotele spełniające oczekiwania Nowożeńców: romantyczna atmosfera, najwyższa jakość serwisu i doświadczenie w obsłudze Młodych Par.

Zapraszamy po porady na wymarzoną podróż poślubną do Salonu Firmowego ITAKI w CH Turzyn oraz do Salonu znajdującego się przy GH Kaskada. Już od wielu lat doradzamy przy wyborze wyjątkowych Podróży Poślubnych i jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Zajmujemy się także organizacją ślubów w takich krajach jak Grecja, Hiszpania, Dominikana, Tajlandia, Zanzibar, Madagaskar - Nosy Be i wielu innych magicznych miejscach.

 

SALON FIRMOWY ITAKA GH TURZYN
al. Bohaterów Warszawy 42, tel. 516 917 288, e-mal: Szczecin.turzyn@fc.itaka.pl


SALON FIRMOWY ITAKA przy CH KASKADA - NOWE BIURO
ul. Kaszubska 71/2A tel. 510 914 089, e-mail: szczecin.kaszubska@fc.itaka.pl