Podróż poślubna to jedyna w swoim rodzaju wyprawa. Warto się do niej należycie przygotować. Oto zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nurtujące nowożeńców zagadnienia.

Przygotowania do ślubu i wesela pochłaniają parę młodą tak bardzo, że często zapomina się o poprawinach. Podpowiemy jak urozmaicić drugi dzień po weselu, aby nie był tylko biesiadowaniem przy stole i opowiadaniem o wydarzeniach minionej nocy.

Po cudownej ceremonii jaką są zaślubiny, to właśnie wspólny wyjazd wzbogaca wspomnienie tak niebywałego wydarzenia. Przedłużcie te wyjątkowe chwile dzięki podróży pozwalającej na zdystansowanie się i spojrzenie na miniony czas jakby z innej perspektywy.

 

Ta podróż będzie wyjątkowa i niezapomniana. Podróż poślubna to nie tylko wakacje marzeń, to zdecydowanie więcej. To dni, które pozostaną w pamięci na całe życie.

Po wielu przyjemnościach związanych ze ślubem i weselem przychodzi czas na załatwienie rozmaitych formalności urzędowych.

 

Jedną z niezwykle istotnych dat jest data ślubu. Tak ważny dzień warto w odpowiedni sposób celebrować. Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów, które mam nadzieję będą dla was inspiracją i dzięki którym łatwiej będzie wam podjąć decyzję odnośnie prezentu rocznicowego dla swojej drugiej połowy.

 

Wybieranie sukni ślubnej to nie lada wyzwanie dla każdej panny młodej. Tańsza lub droższa, jedyna, wymarzona. Jednak co z nią zrobić po ślubie?