Podróż poślubna to jedyna w swoim rodzaju wyprawa. Warto się do niej należycie przygotować. Oto zestawienie najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nurtujące nowożeńców zagadnienia.

Po cudownej ceremonii jaką są zaślubiny, to właśnie wspólny wyjazd wzbogaca wspomnienie tak niebywałego wydarzenia. Przedłużcie te wyjątkowe chwile dzięki podróży pozwalającej na zdystansowanie się i spojrzenie na miniony czas jakby z innej perspektywy.

 

Jedną z niezwykle istotnych dat jest data ślubu. Tak ważny dzień warto w odpowiedni sposób celebrować. Przygotowaliśmy dla was kilka pomysłów, które mam nadzieję będą dla was inspiracją i dzięki którym łatwiej będzie wam podjąć decyzję odnośnie prezentu rocznicowego dla swojej drugiej połowy.

 

Ta podróż będzie wyjątkowa i niezapomniana. Podróż poślubna to nie tylko wakacje marzeń, to zdecydowanie więcej. To dni, które pozostaną w pamięci na całe życie.

Przygotowania do ślubu i wesela pochłaniają parę młodą tak bardzo, że często zapomina się o poprawinach. Podpowiemy jak urozmaicić drugi dzień po weselu, aby nie był tylko biesiadowaniem przy stole i opowiadaniem o wydarzeniach minionej nocy.