Słysząc hasło „podróż poślubna” jakie są Wasze pierwsze skojarzenia? Zapewne większość odpowie na to pytanie jednogłośnie - piękna pogoda, szeroka plaża z białym piaskiem, drinki w cieniu kokosowych palm podczas kąpieli słonecznych, jednym słowem totalny relaks. Ale jak się okazuje nie dla wszystkich.

 

Kreta to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych naszych klientów. Od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które wciąż rośnie. Co sprawia, że wyspa z roku na rok przyciąga niezliczoną rzeszę turystów? Czy Kreta nie jest przereklamowana? Postanowiłam sprawdzić to sama.


Tajlandia to fascynujący kraj położony w dalekiej południowo-wschodniej Azji, oblewany przez wody Zatoki Syjamskiej, Morza Południowochińskiego oraz Morza Andamańskiego.

 

Myślisz - podróż poślubna i co sobie wyobrażasz? Pejzaże jak z pocztówki, pudrowy biały piasek, krystalicznie czysta woda, wspaniałe rafy koralowe i luksusowe hotele. Tak, to właśnie Malediwy!

 


Ponad 300 słonecznych dni w roku, łagodny śródziemnomorski klimat, piękna wakacyjna pogoda, sezon trwający od kwietnia do listopada, błękitna krystaliczna woda - tak właśnie Rodos kusi przybyszów.