Każda panna młoda w dniu ślubu chce zachwycić wszystkich swoim wyglądem. Aby osiągnąć cel warto dużo wcześniej zadbać o siebie i swoją urodę.


L’Or to szczecińska sieć salonów fryzjerskich. Tym razem zapraszamy do salonu umiejscowionego w kompleksie Baltica Wellness&SPA.

 

Szczecińskie salony fryzjerskie L’Or zostały zaproszone do testowania i opiniowania nowej gamy kosmetyków Kérastase. Linia dedykowana jest osobom z problemami wypadania włosów i utratą gęstości włosów. Kosmetyki oraz usługi fryzjerskie na bazie tychże produktów w salonach L’Or będą są dostępne od marca.

Oprócz fachowego cięcia i koloryzacji równie ważne są kosmetyki stosowane w codziennej pielęgnacji włosów. Na sezon jesienno-zimowy Studio L’Or proponuje linię Oléo-Relax od Kérastase.

 

YASUMI to największa w Polsce (ponad 100 punktów) sieć Instytutów Kosmetycznych i SPA z piętnastoletnią tradycją. Pod koniec ubiegłego roku został otworzony szczeciński salon, który ma swoją siedzibę w samym sercu miasta przy ul. Staromłyńskiej 19.

 

Koniec lata i jesień kojarzą się z przepiękną paletą nasyconych kolorów. Dla lekkiego kontrastu chciałam zaproponować spokojne i naturalne pomysły na jesienny manicure.

 

Powszechność zabiegów takich jak makijaże permanentne czy tatuaże niesie ze sobą ryzyko w postaci niezadowalającego efektu końcowego. Na szczęście w dzisiejszych czasach w dość prosty sposób można temu zaradzić. Z pomocą przychodzą nam technologiczne rozwiązania, dzięki którym bezboleśnie można pozbyć się zarówno tatuażu jak i makijażu permanentnego.

L’Or to szczecińska sieć salonów fryzjerskich. Jednym z nich jest klimatyzowany salon umiejscowiony w 250 letniej kamienicy przy ul. Sławomira 16.

 

W 2020 roku minie dekada odkąd Anna Sobczyk zaistniała w branży beauty ze swoimi usługami. Przez te dziesięć lat Studio Nefretti zyskało renomę oraz grono zadowolonych i co ważne wiernych klientek. A wszystko to dzięki ciężkiej pracy, nieustającej pasji, stawianiu sobie wciąż nowych wyzwań i ambitnych celów przez panią Annę – wielbicielkę ponadczasowego piękna i elegancji.

L’Or to szczecińska sieć salonów fryzjerskich. Jednym z nich jest klimatyzowany salon umiejscowiony w 250 letniej kamienicy przy ul. Sławomira 16.

 

Wyznaczenie daty ślubu potrafi być najskuteczniejszym motywatorem do wprowadzenia w życie dawno temu obiecanych sobie zmian. Ale uwaga! Przemiany należy przeprowadzać z głową i, jeżeli jest to potrzebne, z pomocą profesjonalistów, którzy w razie potrzeby skorygują nasze poczynania.

 

Ciepłe miesiące to czas, na który czekamy z utęsknieniem. Długie dni, słońce, spotkania z przyjaciółmi, relaks, wypady nad morze, nad jezioro. W momencie, gdy my korzystamy w pełni z uroków lata, nasze włosy są narażone na niekorzystne czynniki zewnętrzne, które mogą spowodować, że jesienią ich stan znacznie się pogorszy.

 

Po długich miesiącach rozważań i zastanawiania się nad laserową depilacją w końcu podjęłam decyzję i zapisałam się na zabieg. Post factum chodziła mi po głowie jedna myśl: Dlaczego tak długo zwlekałam?

 

Pajączki to problem dokuczający osobom z każdym rodzajem cery. Emocje przed ślubem, nagłe zmiany temperatury, wysyłek fizyczny – wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra zaczyna się czerwienić szczególnie na twarzy i tu najczęściej spotykamy się z problemem rozszerzonych lub pękniętych naczynek. Dlaczego?

 

Arosza Instytut Urody Beauty&Hair to elegancki salon stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy w przyjemnej atmosferze i w profesjonalny sposób chcą zadbać o swój wygląd i zdrowie.

Salony Fryzjerskie L’Or to blisko dwadzieścia lat historii. Te dwie dekady to spełnianie marzeń o wysokiej klasy fryzjerstwie, owocna współpraca z marką L’Oréal Professionnel, nieustanne doskonalenie stylistów, ciągłe poszerzanie wiedzy - technik cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz nowości i niespodzianki dla swoich klientów.