Artykuły powiązane

 
fot. Dmytro Titov/fotolia.com

Koniec lata i jesień kojarzą się z przepiękną paletą nasyconych kolorów. Dla lekkiego kontrastu chciałam zaproponować spokojne i naturalne pomysły na jesienny manicure.

French nieco inaczej
Inność polega na podkreśleniu białym kolorem końcówek paznokcia i obłączków. Środkowa część paznokci jest w kolorze nude. Czysto i naturalnie.


fot. Dmytro Titov/fotolia.com

Francuska odsłona
Jednolite płytki paznokci z białymi końcówkami, czyli french w klasycznym wydaniu. Taki manicure sprawdzi się zawsze i wszędzie. W przypadku ślubu białe końcówki nawiążą do bieli sukni ślubnej. Jeżeli panna młoda wybrała inny kolor ślubnej kreacji, końcówki paznokci można dopasować do wytypowanego odcienia.


fot. elena1110/fotolia.com

fot. Valua Vitaly/fotolia.com

Delikatny róż
Odcień lakieru dopasowany do koloru skóry dłoni. Kolor płytek paznokciowych nie wybija się na pierwszy plan, dzięki czemu manicure jest naturalny i subtelny.


fot. Dmytro Titov/fotolia.com

Odcienie beżu
Skoro jesień, to muszą być brązy. W naszym przypadku ich jasne odcienie. Spokojny, elegancki manicure. Bardzo uniwersalny.


fot. kvitkanastroyu/fotolia.com

Róż z marmurkiem
A co powiecie na taki pomysł? Połączenie śmietankowego i jasnoróżowego koloru lakieru jako bazy na płytkach paznokciowych. Efektem specjalnym są „przełamania” przypominające efekt wzoru na marmurze. Ciekawy pomysł. Na ślub jak znalazł.


fot. woodpencil/fotolia.com