Artykuły powiązane

Salony Fryzjerskie L’Or to blisko dwadzieścia lat historii. Te dwie dekady to spełnianie marzeń o wysokiej klasy fryzjerstwie, owocna współpraca z marką L’Oréal Professionnel, nieustanne doskonalenie stylistów, ciągłe poszerzanie wiedzy - technik cięcia, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz nowości i niespodzianki dla swoich klientów.


Nowość w salonach L’Or
Usługa K Water od Kerastase to NOWOŚĆ, którą oferuje sieć salonów fryzjerskich L’Or.


Rytuał K Water zapewnia odnowę mikrouszkodzeń włosów na całej długości w jedyne 8 sekund. Jak to możliwe? Preparat zawierający mieszanki ultralekkich molekuł (aminokwasów i protein) nakładany jest na mokre włosy. Przy kontakcie z wodą molekuły są aktywowane tworząc efekt tafli wody. Wygładzająca struktura skupia się na osłabionych strefach i w przypadku włosów zniszczonych podnosi ich zdolności do regeneracji. Natychmiast transformuje nawet bardzo uwrażliwione włosy nadając im jednolitą strukturę. Włosy są idealnie nawilżone bez efektu obciążenia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WRZEŚNIOWA PROMOCJA!


Umów się na wizytę fryzjerską, a za rytuał K Water zapłacisz jedyne 40 złotych
lub
kup jeden z produktów Kerastase z linii Oléo-Relax, a usługę K Water otrzymasz gratis*

*promocja trwa w salonach L’Or od 1 do 30 września 2019r.