Artykuły powiązane

 
fot. materiały archiwalne Arosza Instytut

Arosza Instytut Urody Beauty&Hair to elegancki salon stworzonym z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy w przyjemnej atmosferze i w profesjonalny sposób chcą zadbać o swój wygląd i zdrowie.

 

Założycielka
Założycielką i współtwórczynią Arosza Instytut Urody Beauty&Hair jest Edyta Stróżyk-Wziętek - pasjonatka piękna nieustannie pogłębiająca wiedzę z zakresu powstrzymywania procesu starzenia, od lat związana z branżą kosmetyczną i beauty. W ramach Arosza Instytut Urody Beauty&Hair Edyta Stróżyk-Wziętek jest organizatorką, koordynatorką i motywatorką swojego zespołu. Prywatnie szczęśliwa oraz dumna mama trzynastoletniej Xymeny.

fot. materiały archiwalne Arosza Instytut

Idea
Wierzymy, że każdy bez względu na wiek może doskonale wyglądać i być pewnym siebie i swojej urody. Ciało każdego z nas to świątynia duszy, która bije blaskiem, gdy właściwie o nie zadbamy – mówi pani Edyta.


fot. materiały archiwalne Arosza Instytut

Miejsce
Arosza to miejsce, w którym panuje spokój i harmonia, a piękny wygląd i wspaniałe samopoczucie stają się rzeczywistością. To salon kosmetyki profesjonalnej, w którym w pracy z klientami stosujemy najnowocześniejszą technologię i zdobytą wiedzę, a wysoki standard zabiegów w połączeniu z dyskrecją oraz miłą i ciepłą atmosfera sprawiają, że klienci z przyjemnością wracają na kolejne zabiegi – mówi właścicielka.


fot. materiały archiwalne Arosza Instytut

Oferta
Arosza oferuje szeroką gamę usług pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne na dłonie.
Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na współpracę z wykwalifikowanymi specjalistami od masażu leczniczego i relaksacyjnego. Warta uwagi jest także szeroka oferta usług fryzjerskich. Cięcie, upięcia, koloryzacja, regeneracja włosów – w zależności od potrzeb styliści są do dyspozycji klientów.


fot. materiały archiwalne Arosza Instytut

 

 

 

Instytut Urody Beauty & Hair Edyta Stróżyk-Wziętek
ul. Józefa Piłsudskiego 6a/1, Police
tel. 730 17 17 47
e-mail: aroszainfo@wp.pl
facebook.com/pg/instytuturodyedytastrozykwzietek
instagram.com/explore/tags/arosza