Autor Wątek: Jeszcze narzeczona lecz niedługo żona 07.07.2012 - odliczanko start!:)  (Przeczytany 53035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Są dwa serca
ich ciągłe, nieustanne bicie
zdaje się w dwóch jestestwach
jedno tworzy życie,
łańcuch który nas wiąże,
los nie skruszy zmianą,
będą bić zawsze razem,
albo bić przestaną.

Byron


Drogie Forumki, jak obiecałam, tak też czynię - zakładam swoje odliczanie:)
Do naszego ślubu 352 dni, jednak czas szybko umyka nam przez palce, więc będę łapać jak najwięcej z tych pięknych chwil,
bo przygotowania do najpiękniejszego dnia w życiu przeżywa się tylko raz:).

 :serce:


Ślub jak w temacie, 07.07.2012r., a z przygotowań mamy już:
- salę + hotel dla gości (Jachtowa)
- fotografa
- kamerzystę
- zespół
- prawie zakończone nauki przedmałżeńskie
 ( zostało nam 1 spotkanie)


To tyle na wstępie, bo oczywiście wena na stworzenie odliczania naszła mnie w momencie,kiedy mam dużo na głowie;)....
C.d.n.... obiecuję, bo w pisaniu się lubuję:D


[/url]  [/url]

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
eeej nie gadajcie, że jestem pierwsza!!!

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Witam nową przyszłą Pm :)

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Witam witam:)

zapomniałam dodać, że mam jeszcze zaproszenia kupione;).
Ogólnie jak pisałam w wątku zniecierpliwionych dwunastek - załatwiam to, co można załatwić wcześniej.
Mam zamiar też kupować po woli drobiazgi, które będą potrzebne, bo to poleżeć może, a później zakupy nie obciążą tak portfela:).
Kurcze strasznie napaliłam się na te sukienki Papilio, cały dzień dziś o nich myślę i chyba jak mi nie przejdzie to pojadę jutro zobaczyć chociaż jak to na mnie leży:).
Tak tak, suknie tez mam zamiar zarezerwować wcześniej, bo będę wypożyczała. Jak mówią w salonach:"kto pierwszy ten lepszy", to mam zamiar sobie wziąć to do serca;).
Nauki przedmałżeńskie już prawie skończone, tylko trafiła się nam przerwa i ostatnie spotkanie we wrześniu. Ogólnie z nauk jestem zadowolona, idzie w miarę bezboleśnie.
Fakt, że padają czasami stwierdzenia, które mi podnoszą ciśnienie, ale trzeba wysłuchać i swoje racje schować w kieszeń. Zresztą ciśnienie mam ogólnie niskie, to jak mi raz kiedyś podskoczy nic się nie stanie :)
W październiku mamy zjawić się w kościele w kwestii wpisania terminu w księgę - byliśmy już w marcu, ale ksiądz się uśmiechnął i kazał nam przyjść właśnie w październiku/listopadzie jak już będzie księga na 2012 rok:D - to sobie pomyślał;). Co prawda na naukach też jako jedyni z tak odległym terminem byliśmy, ale co tam...:D, zawsze jedna formalność mniej:)

[/url]  [/url]

Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
heloł ;D jestem i bede zagladac :D



Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Mądrze robicie, nauki najlepiej od razu robić :P
Bo często są z tym jakieś perypetie :-\
My mieliśmy z tym problem, bo mąż bez bierzmowania i do tego pracuje zagramanicą, więc nie mógł uczęszcza na każde spotkanie, ale udało się po bólach znaleśc super kościółek i proboszcza, który wszystko ułatwił ;D

Pokarz nam kieckie, na którą tak się napalasz :P

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
No to mnie tu nie może zabraknąć :los:
Jesteś jedną z najbardziej zorganizowanych PM normalnie chyba będę Cię mieć za wzór ;D

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Co do sukni, to podam linka bo podoba mi się kilka modeli:D http://www.evita.com.pl/przegladaj-kategorie,papilio-2010,1061.html
model: 1038, 1020, 1009, 1008
Z czego zakochałam się w 1008, ale będzie do przymiarki dopiero we wrześniu i koszt wypożyczenia to 2200zł, Jednak 1020 i 1009 też mnie urzekły:D. Poczekałabym jeszcze, ale na prawdę strasznie mnie korci, żeby przymierzyć;). Będę wiedziała, czy warto się tak podpalać:D

 aniolek86 bo aż mi głupio:D, ja mam straszną frajdę z organizacji różnych rzeczy hehe;), a organizować własne wesele to taaaakie pole do popisu:D.
PM wrócił z pracy, więc ulatniam się z forum, żeby spędzić trochę czasu wspólnie;). Pewnie zajrzę dopiero jutro rano na forum, ale zajrzę...:D
[/url]  [/url]

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Mi się podoba 1008 i 1038  :los:
jak się uzależnisz od forum to tu będziesz częściej niż raz na dzień ;)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Suknie kompletnie do mnie nie przemawiają, ale wiele dziewczyn . chociażby z forum , pięknie wyglądały w tym co im się mega podobało :)
Jeśli przymierzysz to poczujesz dopiero czy to ta.
Ja miałam fason, którego nigdy bym nie brała wczesnej pod uwagę :P

Opowiedz coś o Was, jakaś historia poznania mile widziana :D

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
przyłączam się :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline xanth

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2012
Właśnie!
Chcemy się dowiedzieć jak się poznaliście! Później jak się oświadczył!!

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Dziewczyny!, Byłam, zmierzyłam i jestem na takiej adrenalinie że hej! :D. MAM SUKNIE WYBRANĄ!:) i wątpię, że mi się odwidzi, daję link do zdjęć http://suknieslubne.prata.pl/produkty/produkt/papilio-1108/13/
Suknia wisiała na manekinie i nie bardzo chciałam mierzyć, ale bardzo miła Pani z salonu przyniosła ją jako 3 do zmierzenia i aż dostałam ciarek na całym ciele i łomotu serca :D hehe. Moja Mama też powiedziała, że to suknia dla mnie....bo takiej szukałam delikatnej, zwiewnej ale podkreślającą mój charakter:). Ehhh nosi mnie aż:D. Co prawda model Papilio 1020 też leżał ładnie, ale wiecie jak to z miłością od pierwszego wejrzenia;).
Ogólnie muszę pochwalić salonik Freya, gdzie są dostępne suknie Papilio - Pani, która obsługuje jest obrotna, miła i kumata:), aż mi się nie chciało wychodzić, taka fajna atmosfera. Raz dostałam na głowę toczek, raz welon, a raz nawet kapelusz:D.
Już jak wyszłyśmy z Mamą z salonu, to nie miałam ochoty iść gdzie indziej, ale mówię że dla pewności skoczymy do NIKOL, bo niedaleko i wiecie co, weszłam i miałam ochotę uciec, bo pani mnie normalnie chciała spławić, jak się dowiedziała, że ślub za rok...taka jakaś dziwna atmosfera i powiedziała, żebym przyszła w październiku jak będą nowe kolekcje, bo mierzyć 2 suknie to bez sensu :O

To tyle z mojej dzisiejszej wyprawy. Acha dodam, że wzięłam na wszelki wypadek ze sobą pantofle (trochę wysokie), żeby mieć jakieś odniesienie. Jednak jak weszłam do przymierzalni, to Pani od razu przyniosła mi pantofle (śliczne) w moim rozmiarze hehe a nawet nie mówiłam jaki noszę;)

Suknia jest jak pisałam delikatna, zwiewna. Co prawda będzie z halką, żeby materiał między nogi nie właził, ale ślicznie się układa. Przez to wcięcie w dekolcie, mój mały biuścik jest uwydatniony a szyja wydłużona. Z tyłu jest wiązanie, więc w razie jakbym się objadła za bardzo to będziemy luzować:D.

Co do historii poznania, jest to nasza tajemnica więc nie będę się rozpisywać, a o zaręczynach napiszę, ale nie teraz bo za dużo emocji we mnie:D. Powiem tylko, że pierścionek dostałam na nasza 4 rocznicę 2 stycznia tego roku:)
No dobra napiszę jak to było po skrócie....:)
Niczego się nie spodziewałam, tym bardziej że w kwietniu mam urodziny i myślałam że to jakoś wtedy będzie...ale...Akurat był mój dzień wolny, więc kimałam sobie w najlepsze jak P ubrał się i pojechał do pracy! Nagle w półśnie słyszę, że wrócił i coś grzebie w pokoju - przyszło mi do głowy, że okradli nam auto i pewnie szybę wybili skoro wrócił i się tak szamocze.....Wstaję rozczochrana, a on wpada do pokoju ze świeżutkimi bułkami dla mnie na śniadanko, kwiatami i ... klęka z pierścionkiem na kolanka  :skacza: oczywiście powiedziałam tak. Po akcji "oświadczyny" od razu się rozbudziłam :D - było po 7:00 rano hehe..... i już cały dzień miałam jak po 3 mocnych kawach:). Ehhh jakie to ludzie tworzą w swoim życiu piękne wspomnienia, do których się tak miło wraca....:)



[/url]  [/url]

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Gratuluję sukni, skoro jesteś w niej zakochana to na pewno już żadna inna Ci się tak nie spodoba ;D
No to niezły miał pomysł PM,żeby Cię obudzić oświadczynami też bym się od razu rozbudziła :los:
Pokazuj jaki masz pierścionek zaręczynowy :P

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Świetnie, że znalazłaś swoją wymarzoną sukienkę :-) na pewno pięknie w niej wyglądasz :-)

a narzeczony miał świetny pomysł na pobudkę :-)

A co do saloniku Freya, to przyznam, że mam zupełnie inne odczucia... Wstąpilam tam jakiś czas temu, ale pani jakaś niemrawa, nic nie potrafila mi zaproponowac i w ogole wyszlam stamtąd zdegustowana. Ale dobrze, że u Ciebie bylo inaczej :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Może trafiłam na dobry dzień, albo inną Panią:D
Nie mogę dodać zdjęcia:/.
Wiecie jednak na zdjęciu i manekinie wszystko wygląda inaczej, a to co dla mnie wydawało się za delikatne jest po prosty idealne.
Te naszycia na dekolcie to takie jakby kwiatuszki  przeźroczystego tworzywa, które się mieni:D, a w środku mają cekina (chyba:)).
 Od biustu ozdoba - takie sznureczki z tymi kwiatuszkami, które nie są przyszyte tylko tak ekhm...dyndają?:).
 Rozmiar 38 też leżał jak należy, bo już się bałam że rozmiarówka będzie zaniżona:P
[/url]  [/url]

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Dekoldzik suknia ma nieziemski, Pm padnie jak Cie zobaczy :brewki:
Zaręczyny podobne do moich, ale Ty miałaś trafione w rocznicę i to jest super.
Poka,poka pierścionka ;D

Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Nie mogę wstawić fotki:/, pierścionek to Apart nr 300:), trafiony idealnie, troszkę luźny ale za to go nie czuję i nie muszę go zdejmować, gdzie biżuteria w domu mi zawsze przeszkadzała, a tego pierścionka nie zdjęłam ani razu na dłużej:D.

Dekolt jest cacy, odpowiedni tuning i wkładki i będą balony jak melony:D, bo tak naprawdę to 75B nie jest to szał;), ale jest duże pole do popisu:P
Jestem w temacie sukni spokojna, dodatki z czasem też zacznę oglądać (biżuteria) żeby jak mówiłam, koszta rozłożyć w czasie:).
Mierzyłam suknie w lekkim ecru, ale jest opcja zamówienia w bieli więc wybiorę raczej biel;).
Kurcze muszę iść gotować obiad, ale z takimi emocjami boję się, że nawet spalę ziemniaki hehe;)
Za bardzo emocjonalna dziewczyna ze mnie;), chyba przed ślubem hurtowo kupię melisę....:D
[/url]  [/url]

Offline martha87

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2012
ja również jestem gotowa na Twoje odliczanko o ile można  :P

bardzo ładna sukienka taka zwiewna i delikatna  :)

trzymam kciuki i czekam na więcej :)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10

Dekolt jest cacy, odpowiedni tuning i wkładki i będą balony jak melony:D, bo tak naprawdę to 75B nie jest to szał;), ale jest duże pole do popisu:P
 


A jak ;D

Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Czyli jesteś na 100% zdecydowana na tę sukienkę ? i nie będziesz się już rozgladala za żadną inną?
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.

Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
Przeważnie słyszę,że suknia w necie a na żywo to dwie różne bajki ;)
ale fajnie,że Ci się tak udało z tą suknią ;D
No i może jednak nie przypaliłaś tego obiadu ;)

Offline Natysa

  • To co na zawsze między nami, dodaje wiary w lepszy czas;*
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1274
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.05.2012
I mnie tu nie mogło zabraknąć ;D
Nusiak widzę zasuwasz pełną parą ;D ;D ale to dobrze :)
Suknia ładna chodź nie w moim stylu ja wole takie strojne, duże  ;D Recz gustu :)
A kiedy jakieś fotki nam dasz co byśmy wiedziały jak wyglądasz?  ;D ;D
Zapraszam też do mnie do odliczanka ;D ;D
Gabriela
Zofia

Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
To i ja dołączę :) :hello:

Suknia jest piękna, ale pamiętaj, że jeżeli macie duże wesele, to zginiesz w takiej szczuplutkiej sukni wśród gości na sali  :-\

Mnie się podoba strasznie 1038, sama na nią chorowałam, ale i tak mam całkiem inną, niż wcześniej oglądałam :) pomierzjeszcze, poszukaj ;)

Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Suknia mi sie nie podoba ale to Ty masz byc w niej zakochana i czuc sie dobrze :)
A jak Pm wyskoczyl z tymi zareczynami to Ty sie czegos spodziewalas?



Offline aniolek86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2682
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: :Serduszka:18.08.2012r. :Serduszka:
No właśnie pokaż się nam  ;D

Offline nataliapolice

  • Szczęśliwi
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 887
  • Płeć: Kobieta
  • Żadnych łez do póki śmierć Nas nie rozłączy
  • data ślubu: :serce: 26.08.2011 :serce:
Hej...
Bede zaglądala my mamy ślub za miesiąc w Jachtowej... ile placicie jesli moge wiedziec?


Offline nusiak
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1832
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2012r.
Hej Dziewczyny:)
...troszkę mnie nie było, ale miałam ostatnie dni urlopu więc musiałam je jakoś spożytkować;).

Co do sukni, to teraz mam małe wątpliwości - wesele mamy max na 100 osób i tak zastanawiam się co do jednej z sugestii, czy nie zginę w tłumie, czy to nie jest bardziej suknie taka na mniejsze przyjęcie. No nie wiem, ale mam jeszcze czas na rozmyślania:).

Jeżeli chodzi o fotki, to mam duży problem bo nie mogę nic wstawić:/... Popracuję nad tym później, bo jak na razie jestem w pracy;).

Zaręczyny - nie nie spodziewałam się niczego, jakby tak było to bym się chociaż uczesała z rana:D

nataliapolice - jak na razie w umowie mamy wpisane te 145zł/os. (jeżeli dobrze pamiętam) oraz adnotację, że cena może (nie musi) wzrosnąć o maksymalnie 10% (też nie pamiętam;), ale jakoś tak ). Oczywiście będziemy robili kombinacje w menu, co wiąże się w niektórych przypadkach z większymi cenami. Do tego wynajmujemy wszystkie pokoje hotelowe.
:). Możesz mi zdradzić jaki kolor przewodni będzie Waszego wesela?:), kurcze muszę zagościć w Twoim wątku, będę wiedziała co i jak z tą Jachtową. Ja byłam tam na 2 weselach i podobało mi się :), tylko od strony organizacyjnej czasami wygląda to zupełnie inaczej:)

Tak w ogóle to witam wszystkie Forumki w moim odliczanku:D
[/url]  [/url]

Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
można dołączyć??

 :hello:

już Ci zazdroszczę!!! Mój ślub za miesiąc z hakiem ale chyba chciałabym cofnąć czas i móc jeszcze raz odliczać do tego dnia!
dochodzę do wniosku że boję się że on szybko minie
a niestety tak będzie! czemu najpiękniejszy dzień życia jest zarazem najkrótszym :P

sukienki nie w moim typie ale musiałabym zobaczyć je na Tobie!
no właśnie dawaj jakąś Waszą fotkę!


Offline nataliapolice

  • Szczęśliwi
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 887
  • Płeć: Kobieta
  • Żadnych łez do póki śmierć Nas nie rozłączy
  • data ślubu: :serce: 26.08.2011 :serce:
u nas biało złota dekoracja, własne świeczniki i żywe kwiaty białe kalie...