Autor Wątek: Will you let the morning come soon - Ania i Jacek 10.09.2011 - odliczanie  (Przeczytany 21892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
witajcie...
wzorem innych koleżanek-forumowiczek postanawiam założyć odliczanko... ponieważ niedawno poczułam dopiero, że wychodzę za mąż, obejrzawszy nasze nazwiska na projekcie zaproszeń :)
a, że dziś wypada dokładnie rok od naszych zaręczyn to mam natchnienie... :)

Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
pierwsza  :hello: :hello: :hello: :los:


Offline shar3ware

  • M&D&M
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8146
  • Płeć: Kobieta
  • Jaś +13.06.2012 [*]
  • data ślubu: :i_love_you:
DRUGA!! ;D



Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
hej hej hej :)
na poczatek chciałam napisać jak to było, że w ogole my... razem...  :)
9 lat temu poznalismy sie na imprezie... od razu w oko sobie wpadlismy, zaskoczylo i w ogole ahhh;) first love, motyle w brzuchu...
ale niestety ja byłam jeszcze, że tak się wyrażę kapryśną gówniarą i zostawiłam jacusia... jego i złotą rybkę, którą mu podarowałam wcześniej, aby mu spełniała marzenia...
po 7 latach spotykamy się po zakończeniu naszych poprzednich beznadziejnych związków i zaskakuje na nowo, tylko, że mocniej  ;D
po tygodniu już wiedzieliśmy, że to TO i że dzieci i że ślub i że szybko...  :hopsa:
dowiedzialam sie wtedy, że złota rybka żyła nieprzeciętnie długo i że PM jak spoglądał na nią myślał o mnie i wzdychał, żeby jeszcze ze mną być...
mój kochany romantyk :)))
potem opiszę zaręczyny  :Serduszka:

Offline shar3ware

  • M&D&M
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8146
  • Płeć: Kobieta
  • Jaś +13.06.2012 [*]
  • data ślubu: :i_love_you:
No super! :)
Hihi...
Ale ten los musi być przewrotny,aby po  7 latach spotkać się na nowo i poczuć ,że to jednak to ;)



Offline aagaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3236
  • RAZEM od 3.03.2004
  • data ślubu: 2011
można i mnie??? :)


Offline wMychSnach

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 386
  • Płeć: Kobieta
  • nierozłączni;*-Kasia i Łukasz;*
  • data ślubu: 3.09.2011- 15.00
a czy i ja się załapię?:> historia filmowa czekamy na ciąg dalszy:>

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
oj bardzo przewrotny  :) ale w pewnym momencie wszystko zaczyna się układać i pasować jak puzzle

no więc obiecane zaręczyny  ;D
odbyły się one dokładnie rok temu...
od zawsze lubiłam depeche mode...  a rok temu był koncert :) bilety zakupione były jak tylko się pojawiły.
więc pojechaliśmy do łodzi... długa podróż, tłum innych fanów w pociągu, mrozy, śniegi i kilometry z dworca do hotelu.
byłam lekko kąśliwa przez cały dzień bo wiecie lekki fioł podróżny, nerwy, zmęczenie i lekko posykiwałam przez cały dzień. PM się starał... być miły i mi dogodzić, a ja cały czas fukałam... bo oczekiwałam już tego koncertu, nie mogłam się doczekać.
wreszcie się doczekałam... i na koncert, i na swoją ulubioną piosenkę no i na zaręczyny, których się nie spodziewałam.
pierwsze dzwięki, ja piszczę, totalna egzaltacja... a tu do ucha słyszę, że PM ma mi coś bardzo ważnego do powiedzenia... i że mam się odwrócić... odwracam się, patrzę a on klęczy... i wysupłuje pierścionek z kieszeni...
i trochę go nie słyszę... hałas... ale z ust odczytuję :)
te emocje...  i ta piosenka, która od zawsze była dla mnie bardzo ważna... teraz jest już arcyważna...  i nie ma problemu z wyborem utworu na pierwszy taniec  :)

dzisiaj idziemy na kolację z tej okazji... a potem może obejrzymy sobie dvd z tej trasy...

a było to tak  http://www.youtube.com/watch?v=-oK2958WcFs&playnext=1&list=PLA9173DA89


Offline Anjuszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6903
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2011
I ja dołączam  :hello:

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
ja też;)

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
witajcie :)

Offline karol-ina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Mogę ja też dołączyć?  :)



Offline smoczyca
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1749
  • Płeć: Kobieta
mogę jeszcze i ja?  :)

Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Mogę i ja? Też lubię depeche mode :D Bardzo fajne zaręczyny!


Offline patrycja_4r

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5513
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.06.2011r  :i_love_you:
Zazdroszczę tego koncertu!!!!  :) Sama chętnie bym się wybrała!


Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
no koncert był fantastyczny... co prawda ja pamiętam go do połowy.... a PM od połowy... razem pamiętamy cały  ;D
witam witam... :)
dzisiaj walentynki... życze miłego wieczoru  ;D

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
to moze się"pochwale" rocznicą zaręczyn  :)
jak wróciłam z pracy czekał na mnie śliczny bukiet z moich ulubionych tulipanów i to jeszcze fioletowych... niestety musiałam go odstawić do toalety bo innaczej zażarły by go kwiatkożerne koty... ale chociaż umila ciężkie chwile  :P
szybka akcja i z kobiety pracującej zamieniłam się w elegancką, seksi kobitke i pojechalismy na kolacje... było pysznie i uroczo... zachcialo nam się przejść na spacer, ale było tak zimno, że koniec świata... spowrotem do domu, winko, dresik i tak nam sie utuliło i przysnęło... następnego dnia mieliśmy umówionych znajomych i zrobiliśmy imprezę zaręczynowo-rocznicowo-walentynkową  :) były toasty za nasze zdrowie do wczesnego ranka.... a kolejnego dnia tj w niedziele w tym samym gronie pojechaliśmy zrobić ognisko i przywołać wiosnę. więc świętowanie trwało trzy dni...
no i w czwarty walentynki...
PM świetnie gotuje i były naleśniczki z twarożkiem waniliowym, bitą śmietaną, sosem czekoladowym i truskawkami  :) :) :) :szczeka: chciałam zrobić zdjęcie, ale pechowo bateria w aparacie padła a to było tak pyszne, że nie mogłam się powstrzymać i połknęliśmy szybko tę pychotę... i potem mogłam zrobić zdjęcie wylizanym talerzom...
hehe....
na nastepny raz obiecuje jakies zdjęcia :)

Offline karol-ina

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.09.2011
Jak świętować to na całego :) Zazdroszczę takich smakołyków... mniam :obiad:



Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
karol-ina... ja mam takie smakołyki często bo PM musi się wyżyć kulinarnie... heh... tylko cięzko mi przez to cokolwiek zgubić do tego ślubu... fitnessy, hektolitry wody, spacery mają się na nic przy tych pysznościach  ::)

obiecałam zdjęcia... więc się zacznie....  ;D

najpierw była sala... czyli restauracja Ceremonia... na którą trafiłam zupełnie przypadkiem w necie... jakiś baner mi mignął i mnie zaciekawił
wchodzę patrzę na galerię i jestem w szoku... że można coś tak ładnego zrobić, eleganckiego i prostego... myślę skoro taka elegacja francja to pewnie ceny też eleganckie... patrzę na ofertę a tu miłe zaskoczenie... pełne menu z alkoholem, tortem, kwiatami, ciastami, napojami za 159 zl... mówię o kurcze - dzwonię do PMa
a nie szukaliśmy jeszcze sali...
mielismy względnie policzoną ilość gości i datę  ustaloną...
miał być 2011... wrzesień i najlepiej 10.

to dzwonie i mówie, że takie ładne i że musimy zobaczyć... i że w ogole ah...
pokazałam mu zdjęcia...
pojechaliśmy
i było absolutnie na tak!!!
byliśmy w innych salach też to się w ogóle nie umywało :D pani była miła, pachniało smacznym jedzonkiem, wszystko schludne i eleganckie...
i najfajniesze, że o nic z tych konsumpcyjnych rzeczy nie muszę się martwić


Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
coś nie zadziałało
a więc...

Offline smoczyca
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1749
  • Płeć: Kobieta
piękna sala! a jest tam jeszcze osobna sala do tańczenia?

Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
O jaaaaaaaaaaa ale boska sala!!!!!! Będzie mieć przepiękne zdjęcia.. nawet te od gości wyjdą pięknie.. bo jest bardzo biało.. ja mam w Doboszu a tam strasznie ciemno i niestety fotograf będzie miał ciężko... A hotel tam jest?? No i cena super...


Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Moja sala ;D
Miałam tam wesele, byłam tam na sylwestra, także anullali będziesz zadowolona na pewno, bo moje najskrytsze marzenie cudnego wesela się spełniło właśnie tam i nie zamieniłabym sali na żadna inną;)
No i tak jak napisałaś, wszystko w cenie, wchodzisz i niczym się nie martwisz :P
Jakbyś chciała coś więcej wiedziec pisz na priv.

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
jest pieknie naprawde... hotelu nie ma,  a cala restauracja w sumie z 3 sal sie sklada. ta na zdjeciu najwieksza i jak masz wesele do 70 osob to tance mieszcza sie na tej sali.
do niej, przylega druga taka 2/3 tej duzej. jest oddzielona tylko filarami wiec tam mogą byc tance przy wiekszej imprezie.
a ta trzecia jest troche oddalona wiec na takie duze duze wesele... ale to nie bardzo tak gosci rozdzielac.

teraz czas na kolejną sprawę załatwioną...
sukienkę... którą znalazłam pierwszego dnia, w którym mierzyłam suknie. w ogole nie planowalam kupowac sukienki. a tu bach :D
ta i koniec. łzy... moje i mamy. eh. totalne wzruszenie.
chciałam prostą, najlepiej rybkowatą sukienkę, na ramiączkach, z dekoltem w serduszko.... mierzyłam mierzyłam i kurcze cos nie tak... fakt ze wiekszosc sukienek byla dla mnie za krótka więc jakos sobie nie mogłam wyobrazić siebie jak to będzie wyglądało... ale jakiś taki tyłek za duży w tych rybkach... i w ogole tak bardziej na bal niż na ślub. i co tez ważne... były strasznie nie wygodne... takie obciskające, krępujące i sztywne... jak po 2 minutah mialam dosc to znaczyło, że to nie to...
i panie zaproponowały mi sukienke ktora ma kształt litery A. wiec jest rozkloszowana. ale na zdjęciu modelka ma halkę wię jest mocniej rozhodząca sie.
ja nie bede miala halki, wiec bedzie taka w sumie luzniejsza rybka.
swietna jest ta sukienka...  prosta delikatna i leciutka :)

Offline lolalola

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6788
  • data ślubu: 02.10.10
Jak dla mnie sukienka bardzo ładna, tylko bez tego kwiata :-\

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
ja tez nie lubie takich dodatków... ale on fajnie wyglada... w ogole zdjecie w ogole nie oddaje tego jak ta kiecka wyglada :)

Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Sukienka bardzo ładna, faktycznie prosta ale i elegancka!! kwiatek zdecydowanie niech zostanie bo coś się wtedy dzieje.. Dla mnie troszkę za skromna.. no ale to dla mnie a nie dla Ciebie ;D
Już wiem czemu nie rozglądałam się za tą salą.. jak nie ma hotelu to odpada.. ale naprawdę sala jest prześliczna..
To opowiadaj co tam masz jeszcze załatwione :D


Offline misia241

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5491
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
moge?
zareczyny z kosmosu ::) ;D  a suknia bardzo ładna,skromna ale cos w sobie ma :)



Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
witaj misia241 :)
cieszę się, że się podoba  ;D

Offline anullali

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
to teraz chciałam pokazać obrączkę...
wypatrzyliśmy ją na targach  :) i nas urzekła
bardzo nam się podoba i jeżeli nic nas bedziej nie urzeknie to zamówimy takie właśnie...
a myślę, że to nie możliwe, żebyśmy oboje tak pisnęli na widok jakiegoś wzoru drugi raz  :)