Autor Wątek: LIPCOWE Panny Młode - 2010!  (Przeczytany 70322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« dnia: 31 Marca 2009, 09:55 »
Witam Dziewczynki!:)

Już zakładałam ten wątek, jednak, nie wiedzieć czemu, został on przeniesiony do "Odliczanka" :-\

No więc jeszcze raz! :D

LIPCOWE PANNY MŁODE ZAPRASZAM DO PISANIA! ;D

Opowiadajcie o tym co jeszcze przed Wami i co już macie załatwione!:)

Pytajcie! Może wspólnymi siłami rozwiążemy problemy! ;)

Pozdrawiam serdecznie:)

Offline agneska21

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca 2009, 10:42 »
Witam, fajnie, ze pojawil sie watek lipcowych panien mlodych, ale z tego , co obserwowalam jakos niewiele nas jest...zobaczymy moze ktos przybyl ;D

My mamy narazie tylko sale NORD(jutro o 10 idziemy podpisac umowe, bo zaliczka wplacona, ale bez umowy jeszcze:)

Zespol mielismy(aplauz), ale wczoraj sie okazalo, ze odwolali nasze wesele , bo ida na urlop i wyslalii nam 2 smsy(tyle, ze jakos zaden nie doszedl....ok, mieszkamy w Irlandii, ale to nie koniec swiata i smsy od wszystkich dochodza, ale akurat TE nie doszly..no trudno.
Tyle, ze teraz mamy problem, bo to byl 5 osobowy zespol, a malo jest takich, co w dodatku fajnie graja...i znowu te poszukiwania.az mi sie nie chce

Do kosciola pojdziemy jutro po podpisaniu umowy z lokalem.Mam nadzieje, ze termin uda sie juz zarezerwowac

Fotograf i kamerzysta.Jeszcze u nich nie bylismy, ale napewno w tym tygodniu pojdziemy.prawdopodobnie studio Wyli i S4 jak beda mieli wolne terminy

I z tych wazniejszych spraw to by bylo na tyle, reszte mozna odlozyc do nastepnego urlopu...

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marca 2009, 12:10 »
Agnieska21 a może zespół Andys Scamps Orchestra?
Ich również może być piątka, ale przeważnie grają w cztery osoby - to i tak dużo ;)

Pisałam już o nich w wątku o czerwcowych panna młodych ale przypomnę, oto nasze spostrzeżenia:

"Jeżeli chodzi o Andys Scamps. . .  to po pierwszym spotkaniu z nimi, już umawialiśmy się na podpisanie umowy. . .  Jednak dobrze się stało, że ustaliliśmy z Panem, żeby dał nam jeszcze tydzień czasu do namysłu.
Gdy pojechaliśmy podpisywać umowę do Dworku Hetmańskiego, poprosiliśmy właścicielkę o radę w kwestii zespołów.  Przecież co tydzień widzi jak goście bawią się przy różnych orkiestrach i na pewno ma już wyrobione zdanie.
Powiedzieliśmy jej, że raczej podpiszemy umowę z Andysami.  Ona na to, że jeżeli chcemy to pewnie, ale powiedziała, że zespół powinien być z pałerem! że musi rozruszać gości! a oni raczej nam tego nie zapewnią. . .  nie krytykowała ich broń Boże, tylko wyraziła swoje zdanie.  Mówiła również, że są bardzo grzeczni, kulturalni, nie robią żadnych głupkowatych konkursów, ani zbereźnych żarcików. . .  Grin jeżeli komuś o to chodzi to czemu nie! Wink
Można więc powiedzieć, że Andys Skamps Orchestra to zespół na poziomie, jednak nie gwarantujący szalonej nocy;)
Poza tym bardzo dużo biorą.  Za wesele i poprawiny życzą sobie 4700 zł.
Ja moge tylko tyle powiedzieć, że Pan był bardzo kulturalny i opanowany, i pewnie takie również byłoby wesele;) "


Pozdrawiam i życzę powodzonka w poszukiwaniach! ;)

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2009, 12:40 »
witam, witam drogie Panie
dołączę się i ja :)
Salę na weselę zarezerwowaliśmy juz w walentynki i od samego początku chcieliśmy aby był to lipiec :)
do tego data :) 03 lipiec :) a my jesteśmy ze sobą od 2 lipca wiec prawie ta sama data.
mamy już:
- salę
- fotografa
- kamerzystę (zarezerwowanego umowę podpisujemy w połowie maja)
- DJ'a
- pana który zagra nam w kościele na skrzypcach + wyprowadzenie z domu
- zarezerwowaną godzinę w kościele
- złoto na obrączki i upatrzony model
- listę gości -która ciągle rośnie - z 60 osób już nam wyszło 74(ale to już max jeśli wszyscy przyjdą) ale i tak pewno część zredukujemy
NIE CHCEMY DUŻEGO WESELA (tylko 1 dzień)

- zaproszenia, winietki i zawieszki chyba będę robiła sama - ale to wyjdzie w praniu
- sukienki żadnej nie przymierzałam ale wiem już mniej więcej jaka ma być - szukam krawcowej bo w salonie kosztuje 4500
- w planach Dominikana ale jeszcze sporo czasu na nowe pomysły
- rozpoczęta dieta - planowane - 15 kg

Jeśli powinnam jeszcze o czymś teraz zdecydować proszę o rady. Wszystkie pozostałe rzeczy odkładam do przyszłego roku :)



1 maja planujemy poznać ze sobą naszych rodziców.

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marca 2009, 13:54 »
Epata no to widzę, że już przygotowania ruszyły pełną parą! :D
My już też mamy to wszystko załatwione, no oprócz księdza ;)

Dietę masz przerażająca!! 15 kg?! To straaaasznie dużo!!
Może wystarczy tylko 8? ;)
Ja chciałabym zrzucić tak ze 3 kilo ;D

A co do rodziców to jeszcze się nie znają??!
To chyba jesteście młodą stażem parką - tak jak my ;D
Nasi poznali się na święta, czyli zaraz po oświadczynach ;)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za spotkanie! ;)

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marca 2009, 14:04 »
15 kg dużo  - wiem ale jak sie tyle przytyło to teraz trzeba tylu się pozbyć :) dam rade 1,5 roku prawie, dietę mam od dietetyka, nie chudnę szybko wiec mam nadzieje że efekt pozostanie na długo (3-5 kg na miesiąc)

Przygotowania ruszyły w lutym a teraz już stoją w miejscu - jakoś nie mam ochoty rozwlekać tego zbytecznie w czasie. Ja muszę szybko, konkretnie, perfekcyjne. teraz tylko czytam forum i zbieram cenne informacje.

A z  M znamy się już prawie 2 lata,tyle że mieszkamy w innym mieście niż nasi rodzice (każda rodzinka 200 km od nas - w przeciwne strony)
A teraz będzie cieplutko, drogi nie będą juz takie śliskie wiec spokojnie na weekendzik majowy zapraszamy do nas rodziców i razem spędzimy majówkę.

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marca 2009, 14:16 »
Ach, no tak to rzeczywiście ciężko o spotkanie :(

Ja podobnie jak Ty wolałam wszystko szybko załatwić i mieć już pewne, zaklepane i co najważniejsze - najlepsze! ;)
Żeby potem się nie okazało, że zostały same "resztki" ;)
My załatwialiśmy wszystko już w styczniu ;D

A oto co mamy zaklepane ;)

* Sala - zdecydowaliśmy się na Dworek Hetmański po pewnych wątpliwościach co do Pałacu w Maciejewie.
* Orkiestra - Arcus Band - może coś więcej o nich wiecie? Są bardzo polecani przez właścicielkę Dworku Hetmańskiego  :)
* Kamerzysta - Dziedzic Film
* Fotografia -ESTE
* Samochód - ta dłuuuga 11 metrowa limuzyna z Royal Car  8)  ;)
* Pokaz sztucznych ogni z Pol-Expance  ;D
* Wystój kościoła i sali u Edith - tutaj również proszę o jakieś opinie :)
* Oprawa kościelna u znanego  ;)  Pana Darka

Chyba wszystko wymieniłam?!
Jeszcze wiele zostało ale najważniejsze już jest! ;D

Pozdrawiamy serdecznie :D
Agatka i Kiciuś ;)

Offline agneska21

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Kwietnia 2009, 15:51 »
aagatka jutro jestesmy umowieni z Andy Scamps Orchestra na jakis pokazik...mielismy do nich dzwonic, a spotkalismy Pana z tego zespolu u kamerzysty i od razu sie umowilismy na jutro ;D Biora 3500 za wesele, poprawin nie chcemy, wiec sie nie pytalam

Generalnie ciezko jest z zespolem, nie ma za bardzo w czym przebierac, bo jak sluchamy dema na internecie to rece opadaja przy wiekszosci.

Nie chcemy zadnego duetu, najmniejszy to trio chcociaz preferowalabym 4 lub 5-osobowy.

Narazie zalatwilsmy

1.sala Nord-umowa+zaliczka
2.fotografia S4 studio umowa+zaliczka
3.Kamerzysta - Studio Wyli umowa+zaliczka

Bylismy tez w kosciele, ale ksiadz nie ma jeszcze kalendarza na 2010 :D I kazal nam przyjsc w sierpniu....pocieszajacy jest fakt, ze chyba nas nauki omina jako , ze "z kosciolem zawsze mozna sie dogadac" ;D

Na dniach rozstrzygnie sie sprawa z zespolem mam nadzieje i bedzie spokoj na jakis czas.

Odchudzac sie nie musze, ale mam plan jakos wlosy odzywic, zeby byly ladne i lsniace i postanowienie , zeby pic duzo wody mineralnej niegazowanej, cera bedzie ladniejsza ;D

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Kwietnia 2009, 19:45 »
No to super Agniesiu! :) :) :)

Pan jest przemiły i na pewno byśmy ich wzięli, gdyby nie ta pani z Dworku Hetmańskiego. I myślę, że byśmy nie żałowali!!
Bardzo ładnie dziewczyny śpiewają - śliczne głosy. Więc jeżeli szukacie większego zespołu, to ten na pewno się spisze! :)

A na księdza dobrego widze trafiliście!! ;) ;D ;D

Trzymam kciuki za zespół i opowiedz jak było po spotkaniu!!:)
Pozdrawiam buziaki:):*

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #9 dnia: 2 Kwietnia 2009, 11:54 »
witam dziewczeta :) dolaczam do lipcowych panien mlodych :P
My na razie mamy zalatwiona sale - Vivat na Mierzynie - bardzo ladna sala, przede wszystkim nowa. to co mnie odrzucilo np. w jachtowej to bijacy po oczach i nozdzach smrod papierosow! niedoczekanie moje zeby goscie palili sobie w lokalu, truli tych, ktorzy nie pala i jeszcze wszystko potem smierdzi. Vivat jest miejscem dosc skromnym, ale bardzo ladnym, cena przystepna, fajne menu i swietna wlascicielka:)

zespol: Fama z Barlinka. Szybko dosyc nam z tym poszlo, zespol to wlasciwie jedyny z jakim sie spotkalismy, ale polecila nam go wlasnie Pani z domu weselnego, ktory wybralismy, a na spotkaniu zespol zrobil na nas bardzo dobre wrazenie :) sa obrotni, zabawni i otwarci wiec na pewno beda miec dobry kontakt z goscmi. repertuar tez niezly :)

kamerzysty powoli szukamy ale jeden powiedzial nam, ze mamy duzo czasu, bo podobno kamerzysty szuka sie pol roku przed weselem (?). jednak my nie chcemy tyle czekac, poza tym moj mezczyzna jest fanatykiem i chce miec film w HD, do tego zna sie troche na sprawach technicznych, bo nasz znajomy jest filmowcem i wszystk ze soba konsultuja w tej sprawie. ja z kolei przykladam duza uwage do dynamiki filmu i do wrazenia jakie sprawiaja poszczegolne osoby, wlasnie kamerzysta w tym przypadku... wiec eh pewnie troche to potrwa, a pierwsze roznice zdan juz sie pojawily :P

wystroj sali wchodzi na szczescie w cene wiec nie musze sie tym zamartwiac :)

fotografa nie bierzemy bo mamy w rodzinie trzech facetow ktorzy z zamilowania fotografuja, maja nowoczesne lustrzanki wiec szkoda kasy, wolimy dolozyc do innych rzeczy :) obrobka i ewentualnym retuszem zajmie sie moj narzeczony, ktory sie na tym na szczescie zna :P

samochodu tez nie bierzemy bo w rodzinie jest pare fajnych aut, zawiezie nas moj tato prawdopodobnie swoja honda accord, nie najnowszy model ale elegancki. zreszta tata bedzie dumny :)

w wystroju auta pomoze nam kolezanka mojej mamy, wiazanke tez mi zrobi, prawdopodobnie tylko zaplace za kwiaty.

co tam jeszcze... boje sie najbardziej "co laska" bo co chwile slysze ze o stowe conajmniej cena idzie w gore ;/ nienawidze niejasnych sytuacji wiec prawdopodobnie bede musiala wymusic na kims z biura parafialnego zeby podal cene :P

nie wiem co z wystrojem kosciola ale chyba ograniczymy sie do minimum bo nie lubimy przepychu :) troche kwiatow, jakies materialy i tyle.

co do sukni to zielonego pojecia jeszcze nie mam, na pewno nie bede kupowala nowej bo to nie ma sensu. poki co orientuje sie w internecie, na allegro itd. co do cen, fasonow i tego jaki ogolnie mam gust w tej chwestii bo przeciez jeszcze tego nie wiem :P
prawdopodobnie bede wypozyczac ale znalazlam tez oferte szycia sukien na miare a model ktory mi sie podoba kosztuje 800zl wiec tyle co wypozyczenie w najlepszym przypadku. zaczne szukac po wakacjach :)

ale sie rozpisalam... no nic pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach :)



Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Kwietnia 2009, 12:05 »
Daisy witam serdecznie!! :-*

Super, że się tak rozpisałaś!:)))
W sprawie kamerzysty sprawdźcie Dziecic Film - chłopak opowiadał nam przez ponad godzinę jak to wszystko wygląda od strony technicznej. Więc Twój Narzeczony pewnie będzie zadowolony! ;) :D No i właśnie robią już w HD!:D Znaczy się w Blue Ray'u ;)
Mają swoją technikę montażu filmu, więc jest on baaardzo dynamiczny! Nam prezentacja bardzo się podobała!
Aż się wzruszyliśmy oglądając obcą parę!!! :'(    ;) ;D Więc to o czymś świadczy :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za owocne poszukiwania! :-*

Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Kwietnia 2009, 19:59 »
 :hello:,My slubujemy w Katedrze pw sw Jakuba Apostoła 3.07.2010, z tego co wiem to tego dnia są jeszcze dwie inne pary,moze ktoras z Was??  co do wystroju to jescze nie pytałam, i nie wiem jak to bedzie, czy trzeba się dogadac z pozostałymi parami na ten dzien co do wystroju cz jak??? w kosciele chyba organy, wiecie moze jak grają na weselach? albo mszach? nigdy ich nie slyszalam .Wesele w hotelu Wenus w Kobylance, orkiestra Aplauz ( 5 osob), fotograf i kamerzysta Studio Wyli S4, auto?? moze nasze??? a jak nie to bedziemy szukac innego. narazie to tyle. ja chyba juz zaczne pierwsze biegi po salonach



Offline agneska21

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Kwietnia 2009, 21:31 »
Bylismy na prezentacji zespolu Andy Scamps Orchestra, bardzo miły i rzeczowy Pan.Zobaczylismy prezentacje-fragmenty kilku wesel, konkursy itp. Muzycznie widac i slychac, ze profesjonalisci.Jest to ich zawod, ale takze i pasja.Zajmuja sie tylko spiewaniem, nie jest to tylko "dodatkiem do pensji".Ogolnie wrazenie bardzo pozytywne, ale oczywiscie wszystko okaze sie w praniu ;D W kazdym badz razie bylismy dzisiaj podpisac umowe i wplacic zaliczke.

 Mamy zespol :hopsa:

Jakby ksiadz mial kalendarz na 2010 rok to mielibysmy juz wszystkie najwazniejsze sprawy zalatwione, a tak to jeszcze nutka niepewnosci... ;)

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #13 dnia: 4 Kwietnia 2009, 22:44 »
Izabela82 witaj serdecznie!! :-*
Myśle, że jak dogadacie sie z wystrojem kościoła z innymi parami to będzie dużo taniej! Więc warto się pofatygować ;)
Co do lokalu, to zawsze jadąc do Szczecina go mijałam i tak sobie myślałam, że może kiedyś tu będę miała wesele...  ;)
Jednak tak się nie stało i nawet nigdy tam nie byłam... Ale podobno ładnie? :)

Agneska cieszę się bardzo, że macie orkiestrę!!
Na pewno Was nie zawiodą!!:) i zabawa będzie udana! ;D
My również nie mamy jeszcze załatwionego księdza...
Może przejdziemy się do niego, po mszy w święta...??  ;)

Miłej niedzieli dziewczęta!!:)
Buziaki! :-*

Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #14 dnia: 5 Kwietnia 2009, 14:49 »
Tez mam taką nadzieję, ze się dogadamy :) , podaję strony internetowe z hotelem gdzie będzie wesele :                                                         
http://www.hotel-wenus.pl/index.php?go=show_album&show=1

a tu, różne kolory sali, ja chcę mieć salę na zielono:

http://www.hotel-wenus.pl/index.php?go=show_foto&id=7&a=0&b=15



Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #15 dnia: 5 Kwietnia 2009, 19:28 »
Izabela, sliczne miejsce :) ta zielona opcja rzeczywiscie jest super, wyglada tak swiezo. chociaz bordo tez jest ladne. tylko ten roz w zasadzie jest przesadny, taki torcik z kremem :P w sumie szkoda ze my tego miejsca nie znalezlismy jak szukalismy sali bo jest bardzo fajne. nasze niestety bez hotelu wiec bedziemy szukac dla gosci noclegu gdzie indziej.

za to znajomy moich tesciow zaproponowal ze zrobi nam sesje w plenerze i ogolnie jest zachwycony pespektywa cykania fotek wiec wyglada na to, ze mamy profesjonalnego fotografa za cene zaproszenia go z rodzina na wesele:P oczywiscie zrobilibysmy to tak czy inaczej ale jestem spokojniejsza, ze jest jakis konkret w tej sprawie, a on swietnie zna sie na rzeczy :)

milego wieczorku :)



Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #16 dnia: 5 Kwietnia 2009, 20:48 »
Dziękuję :), cieszę się, ze miejsce sie podoba. tez uwazam, ze ten roz to taki cukierkowy :). co do noclegów Daisy86 nie martw się jest tyle różnych hotelow i hotelikow ,ze napewno cos znajdziecie.a z plenerem to bombowo sie Wam udało, i praktycznie za free, a jescze jak zna się na rzeczy to nic dodac nic ująć. zostawiam wieczorne :-*



Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #17 dnia: 6 Kwietnia 2009, 14:03 »
Izabela!
Już wcześniej oglądałam tą salę w necie i ten zielony też baaardzo mi się spodobał! :)
Również bym go wybrała ;D Akurat tak lipcowo! ;)

Daisy super macie z tym fotografem!! :)
Będzie więcej fotek do oglądania! ;D

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego tygodnia:)))  :-*

Offline Agii_87

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
  • Otworzyłeś moje serce i uratowałeś moją duszę :*
  • data ślubu: 17.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #18 dnia: 9 Kwietnia 2009, 16:26 »
watek tak schowany,ze dopiero teraz zauwazyłam, ale jestem :)

chcialam Was zapytac co Was skłonilo do tego, żeby slubować w lipcu, wakacje ,miesiąc słoneczny, ale nie ma litery "r" wychodzi na  to ,ze przesadne nie jestescie i dobrze :)

to moze ja zaczne :) poczatkowo zastanawialiśmy sie z narzeczonym nad październikiem, bo w tym miesiacu ślubowali nasi rodzice i w sumie chcielismy do nich dołaczyc i ta literka "r" ale szybko jednak zmienilismy zdanie na lipca, ze wzgledu na to ze oboje mamy urodziny w tym miesiacu...dzien po dniu...a w trzeci dzien bedziemy świetowac nasz slub...

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Kwietnia 2009, 17:27 »
Angii fajny zbieg okolicznosci z tymi urodzinami :D

u nas decyzja padla na lipiec poniewaz za rok w czerwcu (mamy taka nadzieje) bedziemy miec obrony i biorac slub chcemy miec juz studia z glowy, ze tak powiem. ja mialabym w sumie wiekszy problem bo trzeba byloby zmienaic papiery na studiach itp. szkoda zachowu.
chcielismy poczatkowo sierpien, nie wiem czemu w zasadzie, po prostu chcielismy slub latem, ale literka "r" akurat nie miala tu zadnego znaczenia. po prostu myslelismy chyba, ze moze nie wyrobimy sie w czasie. ostatecznie stanelo na lipcu poniewaz moj narzeczony chcial slub brac wczesniej niz w sierpniu, poza tym stwierdzilismy, ze jak zabierzemy sie za zalatwianie to pewnie wiekszosc par ze wzgledu na "r" wlasnie bedzie brala sierpien, wiec sie wycofalismy co by nie pchac sie w te zabobony :P a ponad to wieksza szansa jest na ladna pogode niz w sierpniu (taka mam nadzieje :P). potem okazalo sie, ze moi rodzice tez slubowali w lipcu, ale to nie mialo wplywu na decyzje. :)



Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Kwietnia 2009, 12:14 »
Witaj Agii_87! :-*
Miło, że dołączyłaś :)

Co do lipca, to u nas czysty przypadek.  ;D
Początkowo miał być to czerwiec, jednak ze względu na lokal, w którym zostały już tylko dwie daty, tj. 10 lipiec i 25 październik zdecydowaliśmy się na tą pierwszą ;)
W naszym przypadku więc, padło na lipiec z przyczyn technicznych ;)
Na początku trochę żałowałam, że nie ma tego "r" ale potem jakoś się przekonałam, w końcu w tym pięknym miesiącu również mam urodziny ;D

Wesołych Świąt Dziewczynki!! ;D :-*
Pozdrawiam :-*

Offline Izabela82

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 598
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Kwietnia 2009, 16:18 »
Życzę Wesołych i Pogodnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, mokrego dyngusa i smacznego jajka! buziaki



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Kwietnia 2009, 16:29 »
witam, ja co prawda z czerwocywych panien młodych  26.06.2010 ale chcialam napsiac, ze też chcieliśmy wesele w Wenus i barrrrdzo nam się tam podobało-także ta zielona opcja dekoracji! Trochę się plany zmieniły i mamy pod Aniolami wesele ale co do Wenus- radzę uwarzać z ich dotrzymywaniem słowa, nam obiecywano zadzwonić jak tylko się wyjaśni z pewnym terminem, inny trzymali niby dla nas - okazalo się, ze nie zadzownili a jak ja zadzwoniłam to już wszystko było zajęte. Może to moja wina bo powinnam sama latać za swoim ale skoro obiecali....;/

Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Kwietnia 2009, 20:44 »
Wesołych Świąt Dziewczynki!!   :-* :-* :-*
Aby były pełne uśmiechu i miłości!!
No i przemiłych chwil z rodzinkami przy świątecznych stołach!! ;) :D

Do zobaczonka po Świętach!
Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2009, 20:49 wysłana przez aagatkaa »

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Kwietnia 2009, 20:57 »
rowniez zycze wszystkiego dobrego na swieta, wesolego jajka i spelnienia marzen :)



Offline aagatkaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4044
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Kwietnia 2009, 11:09 »
Hej LIPCOWE!! ;D
Co tak umilkłyście??!
Jak tam po świętach?! Jak Wasze przygotowania?!

Opowiadajcie kochane jak Wam idzie bo nam wątek padnie!! ;) :D

Pozdrawiam! :-*

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Kwietnia 2009, 12:18 »
pewno tak cicho się zrobiło dlatego, że pewno jesteśmy na podobnym etapie organizacji ślubu i wesela i właśnie nastał ten czas kiedy to te najważniejsze sprawy załatwiane na 1,5 roku wcześniej są już za nami i mamy chwilowy odpoczynek w tej kwestii :)
pewno po wakacjach tego roku zacznie się spore zamieszanie. Piersze przymiarki sukni, ustalanie ogólnego zarysu całego dnia itp.

U mnie w zasasie wszystko wstepnie gograne jedyne co to w weekend majowy podpisuję umowę z kamerzystą ale termin mam już u niego zaklepany chyab od początku marca.
Na przymierzanie sukni zdecydowanie dla mnie za wcześnie. czasem w sklepie rzuce okiem na jakiś garnitur ale Kot nie jest chętny na współpracę i ucieka.
Tak się zastanawiam co mogłaby już teraz zając. W sumie mogłabym zamówić sobie materiały do zaproszeń i rozpocząć produkcję wraz z zawieszkami i winietkami bo mamy juz ogólne wyobrażenie jak chcemy żeby wyglądały. Na początek byłyby dla osób w 100% obecnych na naszym ślubie, tyle że nie lubię robić czegoś na raty. Planujemy ok 60-70 osób wiec zaproszeń nie będzie więcej jak 25-30max. sama nie wiem. Wydaje mi się, że to zdecydowanie za wcześnie na takie sprawy. Od czasu do czasu oglądam sobie oferty biur podróży i dumam nad ofertami.

Jedyne co planowałam robić ciągle do ślubu to chodzić na kurs tańca. Niestety naszą grupę rozwiązali po 5 miesiącach (na początku się cieszyłam) bo dołączyliśmy do grupy która była bardziej zaawansowana - wydawało mi się, że to super okazja żeby się bardzo podciągnąć. Jednak moje oczekiwania przerosła rzeczywistość :( Na zajęciach z nową grupą pani nas troszkę olała. podchodziła do wszystkich par a nas dziwnie omijała - miałam nadzieję że będzie to odwrotnie wyglądało, przynajmniej na początku. Teraz juz chodzimy indywidualnie ale nie wiem jak długo. wychodzi nas to 2-3 razy drożej w zależności od miesiąca. Ehh :( przepraszam że marudzę ale tak bardzo chciałam ładnie tańczyć na swoim ślubie. Teraz nie wiem czy szukać innej szkoły tańca. I w jaki sposób mam określić poziom naszego zaawansowania?

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Kwietnia 2009, 16:15 »
kurcze ale cie wyrolowali z tym kursem tanca;/ ja bym poszukala innej szkoly, podobno Estilo na Gumiencach jest calkiem fajna. moja siostra tam chodzila jakis czas (zrezygnowala bo ma slomiany zapal:P) i czytalam tez pozytywne opinie na forach. a jak okreslic stopien zaawansowania to sama nie wiem, moze powiedz ile godzin zajec juz mialas, mysle, ze jak sie na cos zdecydujesz to powinni ci po prostu doradzic, wiadomo, ze nie kazdy sie na tym musi znac:)

co do przygotowan to u mnie wszystko stoi w miejscu. mamy zastoj finansowy wiec na razie czekamy bo nie wiemy co z kamerzysta. moj Kot (tez tak na niego mowie:P) uparl sie na film w HD i mimo ze to wychodzi tylko ok 300zl drozej niz normalny film i na pewno warto zainwestowac to kurcze ja sie waham. zobowiazalismy sie, ze zaplacimy sobie za kamere i zespol, ale u mojego faceta ciezko z praca, ostatnio tez go wykiwali no i zostal na lodzie;/ boje sie, ze calkiem bedziemy musieli z tego zrezygnowac, bo nie chce na wszystko naciagac rodzicow, wystarczy mi, ze chca placic za wesele (zreszta sie uparli na szczescie bo nas nie byloby stac na takie duze wesele i pewnie bysmy ograniczyli sie do 30 osob a tymczasem rodzice chca zaprosic sporo rodziny i wstepna lista gosci to ponad 90 os). takze poki co trzese portkami nad kamerzysta.
po majowce wybiore sie chyba do Pilchowa zobaczyc ta pracownie slubna. chcialam to zrobic po wielkanocy ale tak szczerze powiedziawszy to mam treme i sie wstydze:P chyba to dlatego, ze nie wygladam na zbyt powazna osobe, po pierwsze 23 lata to dla wielu osob jeszcze mlody wiek jak na slub (...), po drugie czesto slysze ze wygladam na 17-18 lat;] a nie lubie jak ktos traktuje mnie nie powaznie. bylam juz zorientowac sie w cenach w salonach i w jednym (na Lutnianej) pani dziwnie na mnie spojrzala, jak na smarkuje, ktora chce sobie suknie poprzymierzac;] i juz wiem ze w takim miejscu moja noga wiecej nie postanie.
ogolnie to mam treme przed mierzeniem sukni, chociaz chcialabym wiedziec czy fason jaki mi sie podoba w ogole bedzie mi pasowal, a bez przymiarki nidy rydy. ciezko mi sie przelamac :)
epata, a powiedz jakie zamawiacie materialy na zaproszenia? wg mnie to super pomysl zeby je zrobic samemu, ja lubie sie tak bawic hehe:) tylko nie wiem czy w tym przypadku moje nikle zdolnosci plastyczne wystarcza by zrobic ladne zaproszenia:P a tak na marginesie to jeszcze zadne zaproszenia mnie na kolana nie powalily, mowie o gotowych.
kuniec ;)



Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Kwietnia 2009, 16:42 »
dzieki za rady daisy86 ale raczej na kurs tańca do szczecina jeździć nie będę :P
a tymi babami z salonów poprostu sie nie przejmuj i przymierzaj ile chcesz, a na mlody wygląd nie narzekaj :P kiedys bedzie Cie to bardzo cieszyc. ja mam podobnie i bardzo bardzo sie z tego ciesze.
a jakie materiały?
pewno papier ozdobny, białą kalke, nozyczki może dziurkacz ozdobny, wstążeczki listki itp wszystko można kupic na allegro i wcale dużo nie kosztuje.
ponoc wychodzi dużo taniej niż zamawiane gotowe. (np wczoraj ogladałam takie po 16 zł/1szt.)
jeszcze nie potrafie wklejać zdjęć wiec nie pokaże jakie mnie sie podobają - ale jeśli ktoś jest zainteresowany moge przesłać linka na priva
sporo informacji jest w wątku: własnoręcznie zrobione zaproszenia https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=390.0

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: LIPCOWE Panny Młode - 2010!
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Kwietnia 2009, 16:54 »
kurcze no i znowu to zrobilam:P zawsze zapominam sprawdzic skad jest dana osoba, sorry :P
i poprosze linka na prv:)
korci mnie zeby zdecydowac sie na takie zaproszenia wiec musze to przemyslec i z mama pogadac zeby potem wstydu nie bylo:P