Autor Wątek: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D  (Przeczytany 29420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #90 dnia: 1 Października 2009, 20:05 »
Karola, wracaj do nas! :)

Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #91 dnia: 2 Października 2009, 09:43 »
Karolka gdzie sie podziewasz? :-\

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #92 dnia: 2 Października 2009, 09:48 »
haloooo gdzie jesteś ????
[/url]
[/url]

Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #93 dnia: 2 Października 2009, 20:27 »
puk, puk!!!
Gdzie jest Karolla?
kasieex[/b
do załatwienia pozostały mi same bzdury, choć czuję już lekki niepokój ;)

Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #94 dnia: 7 Października 2009, 14:25 »
Karola dlaczego się nie odzywasz ???

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Października 2009, 11:23 »
Witajcie Kochane!!

Przepraszam, że Was tak zaniedbałam, już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz wchodziłam na forum. Od tygodnia co najmniej obiecuje sobie, że w końcu wejdę i nadrobię straty i ciągle coś wypadało, ciągle nie było wystarczająco czasu.

to teraz w telegraficznym skrócie co u mnie słychać;)
 1. mam już dwie współlokatorki, jestem bardzo zadowolona bo (przynajmniej jak na razie) okazało się, że to świetne dziewczyny. Jedna z nich studiuje filologie angielską w Sosnowcu. Fajnie bo przynajmniej ktoś mnie motywuje do oglądania filmów bez napisów :):D

2. dostałam od Kamila kota :):) taki mały łobuz(niestety dalej mam problem z wklejaniem własnych zdjęć bo nie poćwiczyłam tego ale cierpliwości siądę do tego w tym tygodniu i się nauczę :)) nazwałam go "tygrys" bo jest w prążki i minę zawadiaki :) Niestety jak już go Kamil przyniósł do domu to się okazało, że ma alergię na koty:( więc na razie Tygrys mieszka z nami i szkuci a potem zamieszka z bratem Kamila (jak już brat się wybuduje)

3.zmieniłam pracę, tzn pożegnałam się z sekretariatem i teraz sobie będę pracować w weekendy w kawiarni. Shumę też musiałam z żalem opuścić no bo koniec sezonu, wrócę do nich za rok. Jak tak wczoraj poszłam do tej mojej kawiarni to od razu zatęskniłam za shuma. Taka mi się ta ekipa ponura i średnio życzliwa wydała a w shumie ludzie są świetni (mowa tu o pracownikach oczywiście i tylko o nich ;)).

4. dopadła mnie jesienna frustracja :):)ciężko to nazwać depresja bo nie trwa jeszcze za długo i raczej objawia się stanem irytacji niż stagnacji więc frustracja jest chyba najodpowiedniejszym słowem. Po I jestem zmęczona !! kurcze nie miałam wakacji bo w zasadzie cały czas pracowałam i teraz to wychodzi (po za tym wakacje to był bardzo trudny, burzliwy okres :))
po II jestem gruba!! najlepsze jest to, że nigdy nie byłam gruba a tu teraz przed najważniejszym dniem w moim życiu urosłam jak na drożdżach ;/ nawet się nie wybieram do salonu sukien ślubnych bo mnie mój widok w lustrze mocno drażni :):):)
po III czas wybrać wódke a miedzy mna i moim kochanym tocza sie nieustanne starcia. Ja obstaję za wyborową a Kamil za czystą żołądkowa de lux. Nie jestem za bardzo przekonana do wódki. ~Źle mi sie kojarzy i wiem, że jeżeli ktoś jej nie pił to tez będzie mu się źle kojarzyć. grrrrrr Nie ukrywam, że boje się trochę, że goście pomyślą, że poszliśmy po kosztach bo sami nie pijemy. W ogóle pierwotna wersja była taka, że wesele będzie bezalkoholowe i niestety nie przeszła :):) kilka osób sie zbuntowało :):)

5. Kochane już mnie skręca od jakiegoś czasu z żalu, że nie mogę nadrobić wąteczków. Mam nadzieję, że jak się zbiorę w sobie to już wszystko w tym tygodniu sobie poukładam i będę miała nareszcie więcej czasu dla Was. Dziś tez taki zwariowany dzień o pierwszej mamy wesele ale stwierdziłam, że jak nie wejdę dziś to wcale nie wejdę przez pięć kolejnych dni :):)

6. Mam nowe drzwi. :D W środe zakładali i własnie w tedn dzień frustracja sięgła zenitu. Owszem drzwi założone bardzo dobrze. Tylko, że ja sie nastawiłam, że w ten dzień skoro nie ide na uczelnię bo muszę byc przy zakładaniu drzwi to będe miec chwilę dla siebie. Oj to się mocno pomyliłam :) do 11.30 pilnowałam panów co by mi drzwi prosto założyli, az sie ze mnie smiali :) a potem sprzatałam a potem jeszcze musiałam podskoczyć do sekretariatu i nagle sie sto innych rzeczy nazbierało do zrobienia i przez cały rzekomo wolny dzień ostatecznie nie znalazłam ani minuty na forum i dla siebie. ufffff

7 co do wesela to w ogóle nie mam jakoś ochoty brać się za jakąkolwiek organizację. Pewnie jest to skutkiem zmęczenia. Nawet ostatnio pojawiła się dziwna reakcja "Matko! to już za 11 miesięcy??!!".


No a na koniec przesyłam Wam Dziewczynki buziaaaaaki sobotnie i pozdrawiam serdecznie. Przepraszam za litrówki itp ale nie mam juz niestety czasu żeby to poprawić:(

Mysia
jak tam odkurzacz :) proszę podziel się wrażeniami.  
frezyjka ja tak jak selena chciałabym zaangażować młodszą część gości w strojenie i przy okazji potraktować to jako integrację i forme odstresowania sie :):) co do niepokoju heh nie dziwię sie pewnie i ja będę go odczuwać :)

Morgan prawdopodobnie nie raz mijałyśmy się gdzieś na ulicy :) A to będzie spotkanie forumek tutaj w naszych okolicach?? Ja się bardzo chętnie wybiorę. Kidy dokładnie??

MagdaMM :) ja to i tak jestem daleko w tyle Mysia i poqsa
są zdecydowanymi liderkami :D:D ale nie przejmuj się jak już wpadniesz w wir forum to i Ciebie to wszystko bardzo pochłonie i ani się obejrzysz wiekszość spraw będzie załatwiona :) A na jakiej sali masz wesele??
Justysdo zobaczenia :*

Wisniowa dziękuję za pamięć :):) i za regularnie przesyłane buziaki :) odwzajemniam :*:*:*

wszystkim życzę udanego weekendu. U nas pada jak u Was tez to przesyłam uśmiech od ucha do ucha, żeby się niebo trochę rozchmurzyło.

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Października 2009, 13:37 »
Karola, no to strasznie dużo się działo u Ciebie przez ten czas :) Nic dziwnego, że nie miałaś czasu ani pewnie siły na forum. Z tą jesienią to mam podobnie, jakaś czuję się rozdrażniona (dodatkowo @ przyszła więc już w ogóle), ciągle zmęczona, zimno mi i do dupy ;) Takie jesienne (w moim przypadku coroczne) frustracje. No nic, trzeba jakoś to przeżyć :)

Szkoda, że się okazało, że kotek nie może u Was zostać, to są cudowne zwierzaki :) Koniecznie naucz się wklejać fotki żeby nam go tu pokazać!

A co do odkurzacza - nie wiem czy chodziło Ci o Vacu czy o Vibro, ale na Vacu chodzę i jestem zachwycona, a tej platformy wibrującej jeszcze nie próbowałam, ale wszystko przede mną :)

Buziaczki  :-*

Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #97 dnia: 10 Października 2009, 15:03 »
Karola pewnie spotkamy sie w Centrum pod Hendrixem jak to zazwyczaj bywało :)) Bo kazdy dotrze i tak jest najlepiej! :) Termin nie uzgodniony napewno miedzy 3 a 23 stycznia, bo wtedy bede w PL i bede mogla sie z Wami spotkac :) Moze sie mijalysmy, kto wie :)
A 11 miesiecy do Slubu, to czasu jak marasu ! :) Ja zorganizowałam wesele w niecale 9 miesiecy i to na odleglosc wiec sie nie martw :)

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #98 dnia: 10 Października 2009, 20:05 »
Fajnie, że znalazłaś chwilkę :) Kotki są super , sama mam od miesiąca i jest boski. Właśnie uczy się korzystac z drzwiczek w kuwecie :)
co do wagi i ogladania sukienek, to mama to samo niestety :(
Życzę wytrwałości w pracy i dużo jesiennego słonca bo pomaga na frustracje!

Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #99 dnia: 10 Października 2009, 22:57 »
a ja muze sie wypowiedziec co do wodki, bo u mnie byla zoladkowa czysta de luxe i ludzie ja uwielbiali, nie wiedzialam jaka to wodka, chcialam lepsza ale bez przesady zeby kupowac finlandie, a ta polecila nam babeczka w hurtowni ze ludzie ja czesto kupuja, wiec ja wzielismy, jak kolezanka sie dowiedziala jaka wodka bedzie, mowi "leeeeeeeee oblesna", a jak zaczela pic to na drugio dzien, byla zachwycona, ze tak dobrze wchodzila, smakowala i nie ma kaca po niej, nikt nie narzekal, wiem, ze to byl dobry wybor, wiec nie odrzucaj jej ze wzgeldow, ze jest tania.


Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Października 2009, 11:05 »
My mielismy Absolwenta bo akurat byl w Macro najtanszy wtedy :D I super extra smakowal !

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #101 dnia: 11 Października 2009, 18:41 »
zostawiam :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #102 dnia: 12 Października 2009, 17:56 »
alez się u ciebie działo :)
zostawiam gorące :uscisk:i :-* :-*w ten zimny dzień

Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #103 dnia: 17 Października 2009, 15:42 »
karola melduję sie u ciebie z buziaczkami :-* :-* :-* :-*

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #104 dnia: 19 Października 2009, 13:27 »
Witajcie Kochane  Na reszcie zastój w przygotowaniach przerwany. Frustracja jesienna po woli mija  i nie wiem czy to zasługa tego, że ostatecznie udało mi się wybrać projekt zaproszeń czy dlatego że w końcu się porządnie wyleniłam przez weekend i odrobiłam straty wypoczynkowe z wakacji  
Co do pracy hmmmm niestety już nie pracuje :D przynajmniej na razie i na pewno nie w tamtym miejscu w którym miałam pracować  Problemy z wypłatami (zaobserwowałam sobie jak dziewczynom szefowa wypłacała), nieciekawy zespół pracowników - ogółem bez żalu się z nimi rozstałam. Poszukam czegoś u nas w Pogorii (dąbrowskie centrum handlowe dla osób z poza Dąbrowy )dzięki temu zyskałam ten weekend zupełnie dla siebie i jeszcze co najmniej przyszły tez.
No więc teraz wypoczęta biorę się porządnie za siebie. Wracam do przygotowań - trzeba ruszyć do przodu:
1.   Mam wybrany projekt zaproszeń ostateczny teraz wystarczy zamówić materiały i brać się do dzieła
2.   Nastąpiła zmiana wódki na żołądkową gorzka de Lux - mój mężczyzna wygrał batalię mając bardzo silne argumenty i poparcie wielu osób  pozostałam bez szans. Teraz musimy zacząć działać i ja w końcu zamówić.
3.   W końcu trzeba się wybrać do złotnika z projektem obrączek, chce to tez mieć już z Glowy jak najszybciej.
4.   Dziś wybieram się do drogerii Douglas na konsultacje i próbny makijaż, mam już kolorystykę wesela (zieleń, ecru, pomarańczowy, fioletowy) teraz muszę odpowiednio dobrać te kolory do makijażu. Zdam relacje jak wrócę
5.   Przezwyciężyłam moje niezadowolenie z figury i wybieram się w piątek na wycieczkę po salonach z aparatem w reku. Mam zamiar tym razem przymierzyć Take te modele, których w ogóle nie biorę pod uwagę i zrobić zdjęcia (jak się będzie dało). Relacja także po :D
6.   Jeśli mogę polecić Wam ciastkarnie (może będziecie zamawiać sami ciasto na paczki dla gości) to gorąco polecam cukiernię z Łaz. Z ich usług min. korzysta Shuma. Ostatnio udaliśmy się tam z mamą dogadać co do paczek, wyszliśmy z wielka paczką „degustacyjną” ciasta SA przepyszne i stosunkowo nie drogo maja. Np. bardzo dobry tort na 120 osób wraz z stojakiem itp. To koszt ok. 500zł.
7.   Musze się w końcu wziąć za siebie i zacząć odchudzać no i poszukać klubu w którym jest taniec brzucha. Zmotywowała mnie Mysia i musze wykorzystać ten przypływ motywacji
Mam zamiar zrobić mojemu PM niespodziankę i nauczyć się jakiegoś układu z tańca brzucha i zatańczyć mu w noc poślubną.

Z spraw nie związanych ze ślubem : na reszcie wymienili mi okna!!! Jupi! Jupi! Na reszcie jest cieplutko!

Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #105 dnia: 19 Października 2009, 14:01 »
Dobre i nowe okna to podstawa :D Gratuluje Karolka! :)

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #106 dnia: 19 Października 2009, 14:05 »
Morgan a najlepsze to jest to że cieszymy się z tych okien jak dzieci :) miały racje wszystkie żonki, że jak się kupuje coś własnego to całkiem inaczej się do tego podchodzi:) buziak :*

Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #107 dnia: 19 Października 2009, 14:09 »
oj co racja to racja z kazdej malutkie rzeczy sie czlowiek potem cieszy :)) ze sie sam dorobil! :)

Offline KaKa85

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #108 dnia: 19 Października 2009, 14:30 »
No no, sprawy ślubne ruszyły z rozpędem, gratuluje i zazdroszczę motywacji ;)  Oby dało się dużo zdjęć zrobić na przymiarkach :tupot: powodzenia!

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #109 dnia: 19 Października 2009, 17:19 »
Na tych przymiarkach koniecznie walcz o swoje! Najczęstszym argumentem jest to, że boją się, że uszyjesz sobie taką suknie na miarę. Przecież to jest bzdura, bo w internecie są dużo wyraźniejsze zdjęcia niż na przymiarce... Ja tam będę się kłócić ;D Poza tym jak przymierza się 10 sukien to jak mam później się zastanowić, którą wybrać? Oj już ja tam będę się wykłócać o możliwość zrobienia fotki  ;D

Ruszacie ostro do przodu jak widzę, fajnie :) Koniecznie fotki tego makijażu poproszę! :)

Miło być czyjąś motywacją  ;D

Karola i koniecznie częściej do nas zaglądaj, malutko Cie na forum ostatnio było...  :'(

PS. Mam taką tyciu tyci prośbę - pisz jakimś innym kolorkiem posty, bo bardzo ciężko się czyta takim jaskrawym  :( Mam nadzieję, że Cię taka uwaga nie uraziła  :-* :-* :-*

Offline werka23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6124
  • Płeć: Kobieta
  • Dwa serca przez miłość połączone stały się jednym
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #110 dnia: 19 Października 2009, 21:35 »
co do przymiarek popieram mysikróliczka ja mten zakaz zobienia zdjec uwazam za smieszny, bo dlaczego nie moge strzelić sobie foty np  w sukni papy michel skoro tych sukiem jest mnóstwo na necie  :drapanie: :drapanie: :drapanie: dziwne.....


gratuluje okien ... och  wiem jak cos nowego w domku cieszy :pijaki:

fajny pomysł z tym tańcem brzucha  ;) ;) pomysłowa z ciebie babka  :D :D

 :-* :-* slę


Offline frezyjka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 805
  • Płeć: Kobieta
  • Uwierzyć w Anioły nawet gdy ich skrzydła są czarne
  • data ślubu: 10.10.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Października 2009, 14:36 »
Ile się u Ciebie dzieje!!!
Zazdroszczę tych przygotowań - szkoda, że to już za mną... Zaproszenia, szukanie sukni...Super!!! Powodzenia!!!

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Października 2009, 14:39 »
ale jesteście do przodu z przygotowaniami  :) i w sumie słusznie lepiej pewne rzeczy mieć wcześniej z głowy :) żołądkowa czysta zła nie jest.... zwłaszcza kobietom pasuje bo jest w miarę delikatna... myślę, że nikt nie będzie marudził

mam nadzieję, że uda się zrobić fotki na przymiarkach.... jak nie to chociaż sobie notuj nazwy sukien bo jak się więcej mierzy to potem zaczynają się mieszać.... wiem coś o tym bo przymierzyłam ok. 60  ;)

Offline KaroLLA K.J K.G
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #113 dnia: 20 Października 2009, 23:30 »
Witajcie Kochane!!
Mysia, Morgan, Frezyjka, Izabelle, Wiśniowa, KaKa, Wercia, Malvi, Pamela dzięki, że jesteście tu ze mną  

Mysiu ostatnio byłam mocno zalatana + brak Internetu poskutkował tym, że zniknęłam na trochę, ale teraz dzielnie nadrabiam  i mam nadzieje, że już teraz będę tutaj regularnie zaglądać.
Co do koloru  nie ma sprawy już zmieniam  jakoś tak się uparłam na ten pomarańczowy  
uwaga bardzo cenna  i absolutnie mnie nie uraziła  
Będę dzielnie walczyć o zdjęcia  musze koniecznie zrobić zdjęcia bo do tej pory za każdym razem jak przymierzałam sukienkę to wydawało mi się, że to ta a potem jak na zimno w domu oglądałam zdjęcia to wyglądało to inaczej  Dlatego zrobię zdjęcia, zostawię to potem na tydzień, żeby ochłonąć a potem sobie obejrzę i wyciągnę wnioski
Kochane dzieje się u mnie dzieje, bo jak najwięcej rzeczy musze pozałatwiać teraz, w czerwcu mam obronę i znając mnie to nie będę mogła się skupić na niczym innym.
A teraz relacja z makijażu :  wiem, że do Douglasa na makijaż nie pójdę.
Pani, z którą rozmawiałam w piątek zapewniła, że przed docelowym makijażem próbnym wizażystka zrobi mi na obu oczach próbę kolorów i dopiero później dobierzemy odpowiednia kolorystykę makijażu. Wczoraj o 16 poczłapałam do Douglasa, pani wizażystka chyba bardzo się śpieszyła do domu.  Od razu wyperswadowała mi pomysł z próbowaniem kolorów. Ja podałam jej zestaw kolorów, które chciałabym wypróbować a ona zamiast pomyśleć, wybrać cos z tego zaserwowała mi na powiece zestaw = siwy ,zielony ,fiolet i pomarańcz. ;/ dodam, że na co dzień prawie się nie maluję i wspominałam o tym. Efekt końcowy = według mnie za ciemne powieki, zero rozświetlającej pomadki, ehhh nawet nie chce mi się pisać. Makijaż znacznie mnie postarzał. Co najgorsze czułam się jakby chciała zrobić ten makijaż jak najszybciej, w ogóle nie słuchała moich sugestii. No porażka jednym słowem. Chyba będę robiła makijaż tam gdzie Myszkasc. Kurcze chciałabym, żeby ktoś na prawdę się mną zainteresował jak przyjdę na próbny i miał chociaż śladowe chęci cos ze mnie zrobić ładnego a nie „odwalić” robotę i już.;/
Frezyjka pewnie tez będę o tym tęsknić po weselu tak, że staram się nacieszyć każdą chwilka przygotowań. No i chyba za wszystkie czasy się sukienek naprzymierzam :D bo już jako mężatka nie będę mieć okazji
Wiśniowa ja długo nie byłam przekonana co do wódki de Lux no ale w końcu dałam za wygrana bo rzeczywiście dużo osób uważa że ta wódka jest ok. Fajnie, że jesteś kolejna osoba, która to potwierdza.
Ale znowu naskrobałam tasiemca. Jak wiadomości są za długie to piszcie  postaram się skrócic moje wywody
Buuuuziaki na resztę tygodnia

Offline kaarolinka

  • ciekawska
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 949
  • Płeć: Kobieta
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #114 dnia: 21 Października 2009, 10:37 »
 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #115 dnia: 21 Października 2009, 10:37 »
No ja się bardzi ciesze na regularne posty :) z sukeinkami mam to sami, juz nawet nie wiem ile mierzyłam i na fotkach mi sie wcale potem nie pododbają :) Doczekamy się jeszcze i naszych

Morgan
  • Gość
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #116 dnia: 21 Października 2009, 12:38 »
Karola i masz prawo decydowac o tym gdzie chcesz zrobic makijaz wiec skoro Douglas nie przypadl Ci do gustu i jak widze fuszera odwalona to nawet tam nie wracaj.... po to masz jeszcze czasu, ze mozesz wybrac cos innego wiec sprobuj gdzies indziej! :) Dobrze myslisz wiec napewno zle nie bedzie, a efekt koncowy przeciez musi podobac sie Tobie ! :) Trzymam kciuki!

Offline Agulek79

  • Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4437
  • Płeć: Kobieta
  • Zadymiara forumowa ;)
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #117 dnia: 23 Października 2009, 10:27 »
..cieszę sie, że już wróciłaś na forum i że jesienna depresyjka mineła (cos o niej też wiem...) ;D
...jestem ciekawa jakie suknie przymierzałaś.. jaki styl, krój, kolor...
..a makijażem sie nie przejmuj..od razu odradzam centra handlowe i tamtejsze perfumerie..najlepiej idz do kosmetyczki która również jest wizazystką..
..jak tam kotek?? ;D
buźka :-*

Offline Castia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5409
  • Płeć: Kobieta
  • totalnie zakochana
  • data ślubu: sierpień 2009
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #118 dnia: 24 Października 2009, 10:02 »
Hej Karolla :) kochana jak Ci makijaż nie odpowiada to jak najbardziej inne miejsce wybierz ;)
przepraszam, ze tak rzadko odwiedzam  :-* :-* :-* nie wyrabiam z nadrabianiem wątków. 



Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: 10...9...8...7... 28.08.2010r !! KaroLLA już odlicza :D
« Odpowiedź #119 dnia: 24 Października 2009, 13:38 »
Durna ta baba od makijażu, że szkoda gadać, naprawdę... Idź do jakiejś kosmetyczki w salonie, mam wrażenie, że w tych Spehorach, Douglasach to przyjmują jak leci... bez papierka, że babka faktycznie umie malować klientki... Bo zrobić sobie ładny makijaż to jedno, a zrobić komuś - zupełnie co innego :)