Autor Wątek: Wyprawka niemowlaka  (Przeczytany 476246 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10572
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3210 dnia: 20 Maja 2015, 22:39 »
Ja już się na Makaszce przejechałam i sto razy bardziej wolę La millou.

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3211 dnia: 20 Maja 2015, 22:59 »
Loona ale nie każdego stać na kocyk za 200 zł ;)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10572
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3212 dnia: 20 Maja 2015, 23:02 »
Ale jeśli ma kupić badziewie za 50 czy 60 zł to niech dozbiera i kupi La millou (one nie kosztują 200 zł :P).

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3213 dnia: 21 Maja 2015, 00:26 »
Ja za wkladke w komplecie z motylkiem dalam 115zl.Moim zdaniem to nie malo...a co dopiero niecale 200zl.

W ciazy jak jeszcze bylam kupilam kicyk za 30e z przesylka (pani z Dublina) i super...a makaszka chyba juz sibie renome wyrobila i nie przyklada sie do tego co robi.Plus bardzo slaby z Nia kobtakt.

Napisalam i wyslalam do Niej zdjecia,widze ze wiadomosc przeczytala i nic nie odpisala ... chociaz glupie przepraszam...a tu cisza.


Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3214 dnia: 21 Maja 2015, 08:22 »
A ja mam dylemat, dostałam kołyskę dla małego i okazało się że na jej wymiary nie dostanę materaca.
Kołyskę robił stolarz i zastanawiam się czy on ją roił na pałę bez podania wymiarów? Przyznam że trochę szkoda mi ją wywalić, bo chciałam żeby stała na dole w salonie. Ale z drugiej strony nie wiem jak zdobyć taki materac? o pościel to mi może teściowa uszyć
[/url]
[/url]

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3215 dnia: 21 Maja 2015, 08:50 »
Ale jeśli ma kupić badziewie za 50 czy 60 zł to niech dozbiera i kupi La millou (one nie kosztują 200 zł :P).

169 zł + przesyłka ;)

Ja na to tez inaczej patrze. Stać mnie na droższy ale wole wydać na inne rzeczy niz na durny kocyk ::)
Dobrze, że mamy wolny rynek i duzy wybór.
\Identyczne rzeczy jak Makaszka mozna kupić też u innych Dostawców :) w bardzo przystepnych cenach.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3216 dnia: 21 Maja 2015, 09:04 »
Ja mam w polubionych dziewczyne z pl ktora robi cudne kocyki i to za super csne.Tansze niz makaszka a ma super opinie.Nie jest dlugo na rynku wiec dlatego takie ceny.


Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3217 dnia: 21 Maja 2015, 09:12 »
Daj nazwę pooglądam sobie  :D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline konefqa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3218 dnia: 21 Maja 2015, 09:23 »
Też chętnie pooglądam - także Aniu jak możesz też podaj alternatywy dla makaszki ;)

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3219 dnia: 21 Maja 2015, 09:26 »
andzelika... moze kup najzwyklejszy materacyk z pianki i sobie przytnij? skoro to bedzie uzywane tylko czasami w salonie a nie non stop do spania to moze wystarczy.. albo wybierz jakis prawie dobry wymiarowo.. duze sa rozbieżności w rozmiarze kolyski i  materacy?

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3220 dnia: 21 Maja 2015, 09:31 »
andzelika... moze kup najzwyklejszy materacyk z pianki i sobie przytnij? skoro to bedzie uzywane tylko czasami w salonie a nie non stop do spania to moze wystarczy.. albo wybierz jakis prawie dobry wymiarowo.. duze sa rozbieżności w rozmiarze kolyski i  materacy?
kołyska ma wymiar 100x47 , a materace 90x40. Myślę że jak dałabym ochraniacz na kołyskę to niebyło by tak źle?..... chyba
[/url]
[/url]

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3221 dnia: 21 Maja 2015, 09:43 »
Też chętnie pooglądam - także Aniu jak możesz też podaj alternatywy dla makaszki ;)

Ja przegldam na Dawandzie http://pl.dawanda.com/search?q=minky , poza tym na FB Bziuuum
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3222 dnia: 21 Maja 2015, 09:45 »
Z Bziuuum wygrałam poduszkę i dokupiłam kocyk - rewelacja!

Offline lusi251

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4193
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 04 2012
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3223 dnia: 21 Maja 2015, 09:51 »
10cm to mi sie wydaje ze duzo.. na allegro widze materace 100x50 po ok 80zl.. w ikei wiekszy ktory bys mogla ciachnac po 45.. ludzie maja lozeczka na wymiar takie mniejszewiec musza takie materace byc ;) moze wygoogluj.. jakis sklep mi wyskoczyl cos po 56zl ale czekaja na dostawe..
wszystko zalezy czy i ile chcesz do tego dolozyc..

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10572
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3224 dnia: 21 Maja 2015, 10:00 »
Ja też lubię kupić cos fajnego w dobrej cenie jeśli nie odbiega nadto od droższego oryginału, ale w przypadku makaszki bardzo się rozczarowałam, musiałam i tak kupić w La millou wiec straciłam na tym biznesie. Nie znałam innej alternatywy dla dwóch powyższych firm. Fajnie, że jeszcze coś polecacie moze to bziuuum okaże się najlepsze!

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3225 dnia: 21 Maja 2015, 11:01 »
Ja jeszcze grzebie na pakamera.pl i mybaze.com...

Ja juz sie nauczylam, ze lepiej kupic jedna rzecz a porzadna...a raczej M mnie nauczyl, bo juz tyle razy bylam wsciekla, ze kasy pozydzilam ::) i koniec koncow wydalam dwa razy ::) albo kupic cos za totalnie taniolo i sie nie spodziewac, ze bedzie super...

Offline Katrinka
  • My:)
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4400
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.08.2007
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3226 dnia: 21 Maja 2015, 11:31 »
Ja mam jeden komplet z makaszki i jest ok, ale był zbyt ciepły i kupiłam jeszcze jeden u koleżanki, która szyje tak jak się chce i z materiałów jakie chcę. Także mam komplet z małpkami bez wypełnienia za 95 zł ;)
 
169 zł to dla mnie dużo, nawet za 2 komplety tyle nie wydałam ;) a mam te większe kocyki 70x100 plus podusia.



Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3227 dnia: 21 Maja 2015, 13:01 »
Szydelkowania-Rekodzielo dla dzieci

Nie mam pl znakow wiec wpiszcie nazwe z pl znakami.


Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3228 dnia: 21 Maja 2015, 13:28 »
Ja brałam motylka u https://m.facebook.com/profile.php?id=375643182519803.Dla mnie w porządku, choć nie mam porównania ;)


Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3229 dnia: 21 Maja 2015, 13:54 »
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3230 dnia: 21 Maja 2015, 14:11 »
andzelika... moze kup najzwyklejszy materacyk z pianki i sobie przytnij? skoro to bedzie uzywane tylko czasami w salonie a nie non stop do spania to moze wystarczy.. albo wybierz jakis prawie dobry wymiarowo.. duze sa rozbieżności w rozmiarze kolyski i  materacy?
kołyska ma wymiar 100x47 , a materace 90x40. Myślę że jak dałabym ochraniacz na kołyskę to niebyło by tak źle?..... chyba

Ja dla swojego synka dokupowałam w sklepie dziecinnym materac niestandardowych rozmiarów, może popatrz w sklepach tez troszkę szukalam i znalazłam.


Jeżeli chodzi o kocyki to ja również wolę jakość a nie ilość  ;), zresztą tyczy się to nie tylko kocyków.

Offline kjp83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4997
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3231 dnia: 21 Maja 2015, 14:55 »
Ania z tej ostatniej strony taka fota

Nie szła bym w to ;)
wezcie zamowcie minky i bawełne z craftoholic, zaniescie do naszej Marty i będzie piękny kocyk i pewnosc oryginalnosci minky i dobrej jakosci bawełny :)

♡ Szymon & Leon ♡

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3232 dnia: 21 Maja 2015, 15:09 »
Ja mam wrażenie, że ten szary jest taki wygniot ;) I widzę to wszędzie, dlatego na szary się nie zdecyduje 8)
Zreszta ja kocyka nie potrzebuje :P Tylko śpiwór ;)

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Edzia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6932
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3233 dnia: 21 Maja 2015, 15:10 »
Drogie te Wasze kocyki mimo wszystko.

andzelika chyba tez bym sprobowala dociac materac piankowy. Albo kupic mniejszy i boki wypelnic pianka.
Tez myslalam o drewnianej kolysce, maz by mi zrobil. Fajna pamiatka by byla. ale tak sobie mysle, ze ciezkie to bedzie i nie da sie zabrac ze soba.
Teraz zastanawiam sie nad tym lozeczkiem, na poczatku w nocy by stalo przy lozku. Werandowac w nim mozna i zabrac ze soba bo jest skladane i lekkie.

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3234 dnia: 21 Maja 2015, 15:15 »
Tylko jaki ma materac Edzia. Zazwyczaj takie łóżeczka mają nie fajnie materacyki.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline andzelika

  • Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4931
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3235 dnia: 21 Maja 2015, 15:25 »
dzięki Dziewczyny za wasze rady
Na allegro znalazłam niewymiarowy materac - czas oczekiwania 2-3 tyg, ale  problem się rozwiązał gdy przyszła teściowa powiedziała że mam jej to zostawić ona coś wykombinuje  :) więc już nie będę szukała.

Edzia fajnie wygląda te łóżeczko.
[/url]
[/url]

Offline malinowa__mamba

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5066
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3236 dnia: 21 Maja 2015, 16:57 »
Apropo placenia dwa razy...bede musia zakupic kolejny stojak do wanienki, bo ten zamowiony na all jest krzywy jak cholera(ale za pewne kupiony za dwie dychy taniej niz stacjonarnie ::))...przesylka byla ubezpieczona, wiec mialam prawo(albo raczej obowiazek) sprawdzic zawartosc przed podpisaniem odbioru...a ze tego nie zrobilam to moge sie cmoknac wiadomo gdzie z relamacja :-[ niech ich myszy zezra >:( >:( >:(

Ten kocyk w gwiazdki jakas porazka :-\ Dostalabym szalu jakbym musiala patrzec na to ::)
Z tego wszystkiego chyba kupie tkany kocyk, bo jak mi sie trafi taka bawelna to sie zastrzele...

To lozeczko wyglada fanie...tylko wlasnie balabym sie, ze jest takie miekkie jakby...

Offline Edzia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6932
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2008
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3237 dnia: 21 Maja 2015, 18:34 »
Tak bardzo to sie jeszcze nie wczuwalam :P Ale oprocz tego bedzie tez normalne lozeczko wiec czas spedzony w tym prznosnym mozna porownac do tego w wozkowej gondoli wiec chyba nie powinno zaszkodzic.

Offline beta80
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1857
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3238 dnia: 21 Maja 2015, 20:56 »
Bawełna od Makaszki wygląda dokładnie tak samo na żywo jak na tym zdjęciu co wkleiła Kjp83. Mam wzór sowy -tragedia. kocyk bardzo się gniecie..za to la millou - rewelacja. Wolę więcej zapłacić jednak za super jakość.



Offline emm-a

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7892
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka niemowlaka
« Odpowiedź #3239 dnia: 21 Maja 2015, 21:01 »
my dostaliśmy łóżeczko od Patki  :D i ono jest krótsze niż normalnie i też przycinałam materac - piankowo-kokosowy;

co do kocyków i innych rzeczy dla dzieciątka... Dziś inaczej bym wyprawkę kompletowała.... ;) jeżeli ktoś nie mus liczyć się z kasą, to kupuje co chce, wiadomo...
w kwestii kocyków - ja mam śliczne trzy kolorowe kocyki dziecięce kupione w home&you na wyprzedaży za coś ok.30zl  - za wszystkie  :D są milusie i różnych rozmiarów i jestem z nich bardzo zadowolona  ;D
mogłabym sobie pozwolić na kocyk za 100 czy 200zl, ale szkoda mi kasy... wolę za nią odziać Królewnę w piękne ubranka  :brewki: aaaa i warto z ilością kocyków nie przesadzać, bo często jest to jeden z prezentów, które się dostaje dla dzieciątka od odwiedzających potem gości, w każdym razie my dostaliśmy i sporo naszych znajomych też :-)
Moje Laleczki :-)
Klara 2014r.
Dominika 2017r.