Artykuły powiązane

Spis treści

Małgorzata Furman, 25 lat, 154 cm wzrostu. Pracuje w hurtowni fryzjerskiej oraz uczy się w studium fryzjerskim. Jej marzeniem jest pracować w wyuczonym zawodzie.

Kolejna metamorfoza za nami. Za każdym razem chcielibyśmy by godziny płynęły wolniej, tak, abyśmy mogli rozkoszować się chwilami spędzonymi z naszymi uczestniczkami. Niestety zawsze czas mija zbyt szybko.

Każda z pań jest inna i każda ma też odmienne oczekiwania względem metamorfozy. My ze swojej strony każdorazowo staramy się, poza fachową pomocą, brać pod uwagę owe oczekiwania i wyobrażenia. Tak też było w przypadku Małgosi, która zgłosiła się do projektu głównie z powodu problemów z figurą. W ostatnim czasie Gosia dość nieoczekiwanie przybrała na wadze. Było to efektem ubocznym przyjmowanych tabletek. Ponieważ Małgosia zupełnie się tego nie spodziewała, nie mogła odnaleźć się w nowej sytuacji. Na nic zdały się zapewnienia jej narzeczonego, że wygląda pięknie. Każda z nas wie, że to nie wystarczy, jeżeli brakuje nam samoakceptacji. Dlatego też najbardziej wyczekiwanym przez naszą uczestniczkę było spotkanie z dietetyczką. Ale zacznijmy od początku.