Artykuły powiązane

Spis treści

Bohaterka kolejnych metamorfoz nazywa się Paulina Kołtan, ma 26 lat i 172 cm. Jest pilotem wycieczek, kocha pracę z maluchami – organizuje wycieczki dla dzieci oraz animacje dla najmłodszych. Paulina to piękna, młoda dziewczyna, mimo tego nie czuła się kobieco. Naszym priorytetem było to zmienić.

Dzień pierwszy
Przejrzenie garderoby i odrzucenie tego, co zaburzało proporcje sylwetki Pauliny, to początek współpracy z Kornelią Tomaszewską – koordynatorką projektu. Drugi krok to przeprowadzenie analiz - sylwetki oraz kolorystycznej. Paulina i Kornelia odwiedziły jedno z bardziej urokliwych zakątków Szczecina – Stare Miasto, którego klimat wpłynął na nie bardzo nastrojowo. Właśnie tam mieszczą się ekskluzywne salony Filozofia Piękna oraz Novia, w których panie były umówione.

W Filozofii Piękna właścicielka - Małgorzata Bednarek, po ocenie stanu cery Pauliny, zaproponowała zabieg odświeżający buzię po trudach jesienno-zimowych oraz gruntownie nawilżający cerę. Wyregulowanie i podkreślenie brwi, a także depilacja rąk spowodowały, że Paulina poczuła się zrelaksowana i piękna. Na koniec stylizacja paznokci w odcieniach intensywnego różu, który idealnie podkreślił bardzo smukłe dłonie naszej uczestniczki.

Z Filozofii Piękna panie udały się do Salonu Mody Ślubnej Novia, gdzie czekała już na nie uśmiechnięta i gotowa do działania właścicielka – Anna Dowlarz. Zaczęło się szaleństwo przymierzania przez duże S - różnorodność fasonów, kolorystyki, detali i dodatków mogła przyprawić o zawrót głowy. Ostatecznie została wybrana bardzo kobieca suknia z kolekcji Justin Alexander z dużą ilością elementów biżuteryjnych na linii ramion oraz dekoltu. Uzupełnieniem całości była ozdoba, która miała zostać wpięta we włosy Pauliny.

Przyszedł czas na wizytę w Klinice Stomatologicznej Nova, gdzie nasze uczestniczki oddajemy w ręce doktora Sebastiana Jędraszczyka. Doktor wykonał skaling (usunięcie kamienia), aby uśmiech Pauliny stał się jeszcze bielszy oraz zaproponował Dygital Smile Design (DSD) - cyfrowy projekt uśmiechu. Jest to nowatorska metoda stosowana w Klinice Nova, która umożliwia wizualizację wyników leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Po wizycie w klinice przyszedł czas na wybór biżuterii do sesji zdjęciowej. W tym celu panie udały się do Salonu Terpiłowski w Galerii Turzyn. Dopełnieniem ślubnej kreacji miało być coś nieskomplikowanego, delikatnego i kobiecego zarazem. Wybór biżuterii był ogromny, ale Kornelii od razu wpadły w oko ponadczasowe, klasyczne perły z kolekcji Ti Sento. Były idealnym uzupełnieniem zmysłowej sukni Pauliny. Kornelia wybrała dwie bransoletki oraz pierścionek z małą perłą.

Przyszedł czas na zasłużoną przerwę. Przy kawie dziewczyny analizowały złożoność organizacji wymarzonego ślubu. Na szczęście nasze uczestniczki przechodzą przez to pod okiem najlepszych ekspertów, którzy wkładają całe serce w swoją pracę, aby pannom młodym było łatwiej.