Artykuły powiązane

 

To kolejny temat z cyklu jak uatrakcyjnić swój ślub i wesele. Podobnie jak helowe balony, bańki mydlane sprawią, że w jednej chwili, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeniesiecie się w czasy beztroskiego dzieciństwa.

Bańki mydlane to jeden z prostszych i uniwersalnych pomysłów na uatrakcyjnienie ślubu, wesela, ale także każdej innej uroczystości. Co istotne w równej mierze cieszyć się będą zarówno dzieci, dorośli i seniorzy.

Uniwersalizm
Bańki mydlane to jedna z bardziej uniwersalnych atrakcji. Nie dość, że pokaz przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek, to dodatkowo (co nie jest bez znaczenia) nie pozostawi po sobie bałaganu, który trzeba posprzątać. Bańki pękają i po robiącym wrażenie efekcie wizualnym pozostaje jedynie piękne wspomnienie.

Wyjście z kościoła
Bańki mydlane można wpisać w scenariusz np. po ceremonii zaślubin, kiedy para młoda wychodzi z kościoła lub z USC.

O ile obsypywanie nowożeńców ryżem, płatkami kwiatów czy confetti ze względów porządkowych jest w niektórych parafiach zakazane, o tyle pokazy baniek mydlanych są bezproblemowe, bo nie zostawią po sobie żadnych śladów (także na ubraniach). W pamięci będą tylko miłe wspomnienia.

Składnie życzeń
To drugi moment, któremu może towarzyszyć pokaz baniek. Para młoda, rządek gości czekających na swoją kolej, wzruszenia, uśmiechy i unoszące się w powietrzu przezroczyste kule będą wyglądały ujmująco.

Przyjazd do lokalu
Pojawienie się nowożeńców w domu weselnym to kolejna chwila, którą warto wyróżnić. Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda, a miejsce przyjęcia weselnego ma prywatny teren przez budynkiem, warto zorganizować pokaz baniek na zewnątrz. Jeżeli nie będzie takiej możliwości przenieście atrakcję do środka.

Pierwszy taniec
Para młoda podczas pierwszego tańca otulona kolorowymi światłami reflektorów, a do tego fruwające wokół bańki stworzą niezwykle romantyczny nastrój.

Pamiątkowe zdjęcie
Jeżeli planowane jest wspólne zdjęcie pary młodej ze wszystkimi weselnymi gośćmi, bańki mydlane mogą być ciekawym wizualnym dopełnieniem.

Sesja zdjęciowa
Bańki można wykorzystać nie tylko podczas ślubu czy przyjęcia weselnego, ale także na sesji fotograficznej. Dzięki tak niepozornemu gadżetowi powrócicie na chwilę do czasu swojego dzieciństwa.

Mniej lub bardziej profesjonalnie
Chcąc zapewnić sobie i gościom atrakcję w postaci pokazu baniek, możecie wynająć profesjonalną wytwornicę z obsługą. Taka realizacja bez wątpienia zapewni spektakularny efekt wizualny i zrobi duże wrażenie na wszystkich. 
Alternatywą będzie kupienie dla każdego z gości pojemniczków z płynem do robienia baniek.

foto: partydeco.pl

Można je kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych z gadżetami ślubnymi. Koszt za jedną sztukę to około 1,5zł. W tym przypadku pozostanie do opracowania logistyka – jak i kiedy pojemniczki zostaną przekazane gościom i przypilnowanie, aby każdy miał swój pojemniczek w momencie kiedy bańki będą przewidziane jako atrakcja.