Artykuły powiązane

Spis treści

Konkurs Piękna Panna Młoda Metamorfozy organizowany jest przez Magazyn Ślubny Uroczystość i serwis e-wesele.pl we współpracy z partnerami i sponsorami. Koordynatorką projektu jest Kornelia Tomaszewska – właścicielka firmy Kreowanie Wizerunku. W konkursie biorą udział panny, które są na etapie przygotowań przedślubnych i chciałyby z pomocą naszych ekspertów przejść swoistą przemianę. W kolejnych wydaniach zaprezentujemy sześć dziewczyn, które zmieniły swój wizerunek oddając się w ręce naszych specjalistów.

Huczny finał konkursu odbędzie się w styczniu 2015 roku podczas 11.Wielkiej Gali Ślubnej – największych targów ślubnych na Pomorzu. To właśnie tam ogłosimy, która metamorfoza została uznana przez jury za najbardziej spektakularną.

Przedstawiamy naszą pierwszą bohaterkę – Anię Grzelak. Ma 23 lata i 167 cm wzrostu. Interesuje się kinem lat 60-tych. Lubi czytać. Jej pasją jest gotowanie.

Dzień pierwszy
Koordynatorka projektu - Kornelia Tomaszewska - przeprowadziła analizę kolorystyczną kandydatki. Okazało się, że Ania reprezentuje typ letni, który doskonale podkreślają kolory chłodne lecz stonowane. Analiza sylwetki pozwoliła uściślić, jaki fason sukni będzie dla naszej uczestniczki najlepszy.

Po wybór ślubnej kreacji panie udały się do salonu Novia. Właścicielka – Anna Dowlarz – zaproponowała do przymiarki kilka modeli, ale już po założeniu drugiej sukni dla wszystkich było jasne, że to czego szukaliśmy, zostało znalezione! Kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji Beautiful by Enzoani. Wyróżnia ją pięknie zdobiony gorset z ornamentem w kształcie litery V, co dodatkowo optycznie wyszczupliło sylwetkę. Stylizację uzupełniło koronkowe bolerko oraz welon.

Kolejny krok to wizyta w Filozofii Piękna, gdzie właścicielka Małgorzata Bednarek oceniła stan skóry kandydatki oraz zaplanowała zabieg wyciszający na twarz, który pozwolił uspokoić nadmiernie reaktywną skórę, a zarazem dał efekt nawilżenia. Ania miała zrobiony także manicure i pedicure hybrydowy w naturalnym, pastelowym odcieniu różu.