Artykuły powiązane

 

W dobrej formie
Nowożeńcy zwykle opuszczają salę weselną jako ostatni. Czasu na sen zwykle nie zostaje zbyt wiele. Po trudach przygotowań i emocjach towarzyszących ślubowi i weselu, odpoczynek będzie waszym sprzymierzeńcem i sprawi, że po obudzeniu się następnego dnia będziecie wyglądać kwitnąco (pod warunkiem, że po dotarciu do sypialni w ogóle zdołacie usnąć ;)

Nawodnienie na wagę złota
To w zasadzie wskazówka, która przyda się już w trakcie samego wesela (lub jakichkolwiek innych imprez). Jeżeli będziecie spożywać alkohol, koniecznie pijcie dużo płynów (najlepiej wodę z plastrami cytryny lub naturalne soki). Dzięki temu prostemu działaniu organizmowi będzie łatwiej radzić sobie z procentami. Następny dzień zacznijcie od wypicia szklanki wody z cytryną, miodem i odrobiną soli. To naturalny izotonik, który nie dość, że jest smaczny, to skutecznie zniweluje ewentualne poweselne konsekwencje.

Start z głową
Nie tylko wy będziecie zmęczeni. Goście również odczują skutki szalonej zabawy do białego rana. Początek poprawin ustalcie tak, aby wszyscy mogli zregenerować siły i zdążyć na powrotne pociągi czy samoloty. Start między 11:00 a 13:00 powinien być najbardziej optymalny.

Suknia i garnitur?
W dniu poprawin nadal pozostajecie parą numer jeden! Nie zapominajcie o tym. W związku z powyższym także strój powinien być odpowiednio dobrany do okoliczności. Dla niej – elegancka, ale swobodniejsza suknia o długości mini, midi lub długa do kostek. Warto rozważyć założenie super seksownego kombinezonu. Dla niego dobrym wyborem będzie zestawienie marynarki z koszulą w kolorze i spodniami z materiału. Odcienie, rodzaj butów i tkaniny, z których uszyte będą stroje uzależnione będą od pory roku, pogody oraz miejsca, w którym odbędą się poprawiny (restauracja, ogród, dom, mieszkanie).

Retusz
Panna młoda powinna pomyśleć o odpowiednim makijażu, który zatuszuje zmęczenie po weselu i długiej zabawie. Wizażystki zawsze podpowiadają, w jaki sposób można skutecznie pozbyć się podkrążonych, zmęczonych oczu i co zrobić, aby twarzy wyglądała promiennie. Do tego odpowiednia fryzura i można pokazać się światu w całej okazałości.

Uśmiechy na twarzach
Zawsze podstawą jest dobry humor. Bez tego ani rusz. Jeżeli więc, będziecie niestety odczuwali skutki zarwanej nocy, to mimo wszystko niech nie opuszcza was dobry humor i uśmiech niech nie schodzi z waszych twarzy. To jedyne takie chwile. Niech nic ani nikt wam tego nie popsuje.