Artykuły powiązane

Cały świat przyspiesza. Moda ślubna nie pozostaje w tyle. Przed Wami zapowiedzi dotyczące tego, co będzie na modowym topie w następnym sezonie ślubnym. Oto najgorętsze trendy wśród ślubnych sukien 2019.

 

Suknie ślubne z piórami (trendy 2019)

Trend, który po krótkiej przerwie powrócił w roku 2018 i będzie kontynuowany także w kolejnym. Co ciekawe pierzaste kreacje zapowiadane są jako jeden z najsilniejszych trendów i wiodących pomysłów w modzie ślubnej na przyszłoroczny sezon. Niektóre domy mody poszły na całość i zaprezentowały suknie całe w piórach. Inni producenci włączyli motyw piór na zasadzie dodatku, który pojawia się np. przy dekolcie lub na lamówce jako zwieńczenie spódnicy.

 

Suknie ślubne w kolorze (trendy 2018)

  

Ten pomysł też nie jest nowy, ale zawsze interesujący ze względu na wybór palety kolorów na dany rok przez konkretnych kreatorów. Tym razem grono „niepokornych” zaproponowało ślubne kreacje skąpane w cytrynowej żółci, delikatnym pudrowym różu, czerwieni czy mocnej purpurze. To propozycje lansowane przez dom mody Vera Wang. Innym pomysłem będą suknie ślubne w złotej odsłonie. Taką wizję proponuje amerykański projektant Naeer Khan.

 

Suknie ślubne z kokardami (trendy 2018)
Niby też już to znamy, jednak rok 2019 zdominowany zostanie przez kokardy w rozmiarze maxi. O małych, subtelnych kokardkach można zapomnieć. Teraz kokarda ma być widoczna i to z daleka, ma być jednym, mocnym akcentem, który nada charakter ślubnej kreacji. Wiadomo też, gdzie powinna się znaleźć. Talia to najwłaściwsze miejsce na kokardę XXL!

 

Suknie ślubne a’la Meghan Markle (trendy 2018)

  

I to jest całkowita nowość! Królewskie śluby zawsze były inspiracją dla projektantów mody. Dlatego też nie dziwi fakt, że majowy ślub aktorki Meghan Markle z księciem Harrym odbił się szerokim echem w branży ślubnej. Pokłosie tego wydarzenia widać w przyszłorocznych zapowiedziach najmodniejszych ślubnych kreacji. Mocno lansowanym trendem będzie minimalizm. Proste i skromne suknie ślubne będą silnym nurtem. Kreacje, które nic nie odkrywają, ale za to w stu procentach skupiają wzrok i podkreślają urodę panny młodej. Po prostu pięknie!

 

Suknie ślubne z kwiatami (trendy 2018)
Projektanci sięgnęli po pomysł, z którym mamy do czynienia od dwóch sezonów. Rok 2019 będzie kolejnym, w którym suknie ślubne obsypane kwiatami 3D będą wśród najmodniejszych. Kreacje idealne na ceremonie w stylu boho i retro.

 

Suknie ślubne z falbanami (trendy 2018)

A konkretniej spódnice z wieloma warstwami falban. Wielowarstwowość tkaniny nada niezwykle romantycznego charakteru ślubnej kreacji.

 

Suknie ślubne w kształcie trapezu (trendy 2018)

Bardzo ciekawa i co ważne nowa propozycja. Modele dłuższe, ale także krótsze. Suknie ślubne dla kobiet, które stawiają na luz, swobodę ruchów i wygodę przez duże W. Bardzo mi się podoba!