Artykuły powiązane

 

Przegląd kolorów roku 2018 wytypowanych przez amerykański Instytut Pantone zamykamy zestawieniem niebieskich barw, mogących kojarzyć się z zimową aurą. Na kończący się sezon amerykański gigant zaproponował aż trzy niebieskie odcienie w rozmaitych tonacjach.

Little Boy Blue (16-4132)

Little Boy Blue przywołuje skojarzenia z czystym błękitem nieba w słoneczny, bezchmurny dzień. Może kojarzyć się także z greckimi widokami, które cieszą oczy charakterystycznymi zestawieniami bieli i błękitu o zabarwieniu Little Boy Blue. Ten jasny odcień niebieskiego to kolor radości, beztroskich wakacji, odpoczynku i relaksu, wesoły i optymistyczny. Idealnie będzie się nadawał jako przewodni motyw ślubu i wesela.

Palace Blue (18-4043)

Głęboki, nasycony odcień niebieskiego. Zimny i piękny. Doda kolorytu stylizacji ślubnej. Palace Blue to twarzowy, niezwykle elegancki kolor, który fantastycznie będzie się prezentował na marynarkach i męskich koszulach wizytowych. Panna młoda może pomyśleć o dodatkach w odcieniu Palace Blue - fascynator, cienie do powiek, lakier do paznokci, biżuteria, buty, bukiet dodadzą charakteru stylizacji ślubnej.

Sailor Blue (19-4034)

Kolor dla minimalistów. Klasyczny i ponadczasowy, a to oznacza, że zawsze modny. Głęboki i twarzowy.
Sailor Blue, czyli klasyczny ciemny granat przywodzi na myśl obrazy z marynarskimi strojami, kotwicami i morskimi falami w roli głównej. Idealny w przypadku wesela tematycznego z wykorzystaniem motywu morskiego czy marynarskiego. Zawsze sprawdzi się w sytuacji, gdy przyjęcie będzie się odbywać w obiekcie nadmorskim (jednoznaczne skojarzenie koloru z miejscem).
Sailor Blue fantastycznie odnajdzie się w bukiecie i kompozycjach florystycznych, elementach strojów pary młodej oraz w dodatkach, które udekorują wnętrza sali weselnej.