Artykuły powiązane

Ostatnia odsłona wiodących odcieni roku 2018 obejmuje cztery kolory. Harbor Mist i Coconut Milk zaliczają się do ponadczasowej palety bazowej. Z kolei Arcadia i Lime Punch reprezentują podstawowe odcienie bieżącego roku. Jak zaprezentują się w weselnym wydaniu? Zobaczcie.

Arcadia (16-5533)
Arcadia to miks zieleni z kroplą niebieskiego, w efekcie czego otrzymujemy kolor bliski turkusowemu. Ma podszycie klimatami retro, ale w nowoczesnym wydaniu. Może przywoływać skojarzenia z orientem, egzotycznymi morzami i dalekimi podróżami.
Arcadia jest ciekawym, nienachalnym odcieniem, który świetnie odnajdzie się w charakterze przewodniego koloru wesela. Uzupełniającym motywem graficznym przewodniej kolorystyki mogą być sukulenty lub pawie pióra, które wzorcowo wpiszą się w wybraną paletę odcieni.

Lime Punch (13-0550)

Lime Punch to połączenie soczystej, cytrynowej żółci z odrobiną świeżej, jasnej zieleni. Kolor ostry i cierpki, świeży i energetyczny, wyrazisty i efektowny. Wykorzystany w dekoracjach wnętrz rozjaśni je, ożywi i nasyci energią i witalnością.
W stylizacjach ślubnych trzeba będzie być ostrożnym. Lime Punch nie jest łatwym kolorem. Najbezpieczniej będzie użyć go w dodatkach, które nie będą się znajdowały blisko twarzy. Buty, kolor kwiatów, biżuteria, lakier do paznokci, poszetka te akcesoria można śmiało włączyć do ślubnej stylizacji.

Harbor Mist (14-4202)

Harbor Mist jest jednym z podstawowych, bazowych odcieni. Piękna, delikatna, elegancka, rozmyta szarość jest uniwersalną barwą, która zespala ze sobą inne kolory z palety. Wycisza, relaksuje, przynosi spokój i poczucie komfortu psychicznego i wewnętrznej harmonii.
Harbor Mist będzie wymarzonym odcieniem ślubno-weselnych poczynań w zakresie stylizacji oraz wystroju wnętrz. Bardzo bezpieczny kolor, którego w zasadzie nie można nadużyć. Stworzy atmosferę wysublimowanego piękna i klasycznej elegancji.

Coconut Milk (11-0608)

Coconut Milk, podobnie jak Harbor Mist, to odcień z palety bazowej Pantone. Biel przełamana subtelną szarością, twarzowa, słodka i łagodna. Stworzy wymarzone połączenia w zasadzie z każdym z wiodących odcieni bieżącego roku. Będzie idealną bazą dla bardziej krzykliwych i energetycznych barw. Odpowiednio je stonuje i uwypukli ich piękno.
Może warto powrócić do korzeni i wykorzystać Coconut Milk jako wiodący, przewodni kolor? Ślub i wesele spowite w przełamanej bieli nie wychodzi póki co z mody. Taka formuła będzie bardzo trendy i bardzo top.