Artykuły powiązane

Wbrew eksplozji kolorów w przyrodzie, które charakteryzują schyłek wiosny i początek lata, zaprezentujemy wam wyciszony odcień Pale Dogwood (13-1407). Będzie zwiewnie, eterycznie i spokojnie.

Charakterystyka
Powtarzając za specjalistami z Instytutu Pantone, Pale Dogwood jest cichy i spokojny, symbolizuje niewinność, czystość i harmonię. Myśląc o nim w kontekście ślubno-weselnym, jest wręcz stworzony na tego rodzaju uroczystości.

Adresaci
Przygaszony odcień różu jest dedykowany wielbicielom romantycznego stylu. Z pewnością wśród przyszłych panien młodych znajdzie się spore grono kobiet, które pokochają ten kolor. Co ważne Pale Dogwood jest uniwersalnym odcieniem, po który będą mogły sięgnąć w zasadzie wszystkie panie bez względu na wiek czy typ urody. W związku z powyższym w najbliższych miesiącach wróżę mu sporą popularność.

Suknie
Jeżeli w bieżącym roku będziecie uczestniczyć w ceremonii ślubnej – swojej lub przyjaciół – koniecznie przyjrzyjcie się bliżej pudrowemu odcieniu różu. Ten pastelowy, spokojny kolor w tonacji różowego kwarcu będzie się wspaniale prezentował na sukniach zarówno ślubnych, jak i wizytowych. I tak jak wspominałam wyżej Pale Dogwood będzie pasował każdej kobiecie – tym najmłodszym (druhenki) i młodym (druhny, świadkowa) oraz dojrzałym (mamy, babcie). Uniwersalność w czystej postaci.

Dodatki
Pale Dogwood można wykorzystać również w węższym zakresie. Dodatki w postaci butów, torebki, ozdobnego paska, ozdoby wpiętej we włosy, ale także lakieru do paznokci, cieni do powiek, pomadki lub błyszczyka - przygaszony róż wszędzie odnajdzie się świetnie. W związku ze swoją delikatnością ciężko będzie przesadzić z jego wykorzystaniem w tworzeniu stylizacji.

Dla niego
Mężczyźni nie muszą się bać włączenia Pale Dogwood do swojego stroju. Krawat, mucha oraz oczywiście poszetka będą podstawowymi dodatkami, które mogą być wykorzystane w tworzeniu kompletu na większe lub mniejsze wyjście.

Kulinaria
Chcąc wykorzystać delikatny kolor w weselnych kulinariach możecie zacząć od welcome drinków i zaserwować na powitanie różowego szampana. Candy bar to miejsce, w którym będzie można poszaleć do woli z wykorzystaniem Pale Dogwood.

Począwszy od weselnego tortu, którego subtelny odcień pobudzi kubki smakowe gości, poprzez makaroniki, pianki, landrynki, lizaki, pop cakesy, muffiny na lodach kończąc. Z wytrawnych przekąsek w obraną kolorystykę świetnie się wpisze pasta z łososia.