Artykuły powiązane

Od wielu lat welon nie jest już obowiązkowym dodatkiem panny młodej. Ślubną fryzurę może uzupełnić jeden z szeregu szykownych akcesoriów. Oto te najmodniejsze w sezonie 2017.

fot. Wide Frame

Opaski
Zarówno te biżuteryjne, jak i wykonane z tkaniny będą hitem. Nawiązują mocno do stylu vintage, który w bieżącym roku jest jednym z głównych trendów.

Opaski uzupełnią również stylizację glamour. Odpowiednie przy włosach krótkich, średnich i długich spiętych i rozpuszczonych. Opaski mogą być ozdobione (w zależności od wybranej stylistyki) perełkami, kryształkami czy piórami.

 

Wianki

Te dziewczęce ozdoby nadal na topie, ale nastąpiła pewna innowacja. 

                                    fot. Łukasz Popielarz, www.lukaszpopielarz.pl

                                                                                                          fot. Wide Frame

W porównaniu do lat minionych w tym roku styliści mocno lansują wianki biżuteryjne. Pozostawią jednak uchyloną furtkę dla miłośniczek świeżych kwiatów.

Świeże kwiaty
W tym miejscu mówimy o jednym lub kilku pojedynczych, świeżych kwiatach wpiętych w ślubną fryzurę, co diametralnie zmieni całość stylizacji (w porównaniu do kwietnego wianka).

Grzebienie
Ozdobią wszelkiego rodzaju koki, ale także fruzyry z rozpuszczonych włosów. Grzebyki zwieńczone elementami biżuteryjnymi (perłami, kryształami, cyrkoniami) będą idealne dla panien młodych, które postawiły na styl retro.

Spinki
Ponownie ukłon w stronę stylistyki vintage. Choć tak naprawdę wszystko będzie zależało od ozdobnego motywu na spinkach, który wyznaczy kierunek stylistyczny.