Artykuły powiązane

Pozostały do omówienia dwa kolory z palety najmodniejszych w tym roku. Jednym z nich jest Buttercup (Pantone 12-0752). Mocno kojarzony z latem. Ja uważam, że fantastycznie odnajdzie się także w jesiennej i zimowej scenerii. Buttercup to nasycona żółć, ciepła, radosna, nawiązująca do słonecznych odcieni. Włączając ten kolor do stylizacji czy to ślubnej czy też dziennej, dodacie energii sobie i otoczeniu.
 
 
Kobieta na weselu
Buttercup jest wdzięcznym kolorem, który będą mogły wykorzystać panie wybierające się w bliższej lub dalszej perspektywie na ślub i wesele. Sukienki w odcieniach tej energetycznej żółci będą przyciągały wzrok wszystkich. Buttercup śmiało można brać pod uwagę na wiosenne, letnie i jesienne przyjęcia.
 
 
Panowie ze słonecznym dodatkiem
Jeżeli panowie zapragną włączyć Buttercup do swojej stylizacji, będą mieli do dyspozycji dość szeroką gamę dodatków. Słonecznie żółte muchy, krawaty, szelki czy poszetki w zupełności wystarczą, żeby rozświetlić strój.
 
Kwiaty
Słoneczniki, kraspedia kulista, hortensje, jaskry, gerbery, kalle, tulipany, róże, storczyki, chryzantemy, margaretki, irysy to zaledwie niewielka część roślin, których kwiatostany nawiązują do przewodniego koloru Buttercup. Panny młode będą miały do wyboru kompozycje całe skąpane z żółciach lub jedynie z delikatnym słonecznym akcentem. Zieleń, biel, pomarańcz i szarość kolorystycznie urozmaicą bukiet i wszelkie kwiatowe dekoracje.
 
 
Dekorujemy
W dekoracjach zastosowanie Buttercup może zatoczyć najszersze kręgi. Tradycyjnie można zacząć od zaproszeń i wszelkich drukowanych dodatków takich jak wizytówki, podziękowania, zawieszki, kartoniki z opisem słodkości do candy baru, serwetki, etc. Żółty może się pojawić na świecach, papierowych kulach (bardzo modne!), ozdobnych wstęgach czy girlandach z trójkątów.
 
 
Będziecie mogli także wykorzystać naturalne rekwizyty, czyli owoce i warzywa. Żółte papryczki, melon miodowy, karambola i przede wszystkim cytryny podkreślą klimat i nawiążą do wybranego koloru.
 
 
Łakocie
Słodkościom w każdym kolorze jest do twarzy. Tort w żółtej, marcepanowej otoczce lub udekorowany żółtymi dodatkami - obie odsłony będą przepiękne. Wesele nie może się obyć bez słodkiego kącika, którego poszczególne smakołyki powinny nawiązywać swoim wyglądem do Buttercup.