Artykuły powiązane

Limpet Shell to kolejny odcień, który został okrzyknięty przez amerykański Instytut Pantone jako jeden z dziesięciu wiodących w bieżącym roku. W jakich przestrzeniach może zaistnieć na weselach i ślubach i czy w ogóle ma szanse zagościć we wnętrzach lokali i stylizacjach państwa młodych.

Połączenia
Limpet Shell będzie tworzył udane zestawienia kolorystyczne m.in. z trzema wiodącymi odcieniami bieżącego roku - Iced Coffee, Peach Echo oraz Rose Quartz. Można także śmiało go łączyć z bielą i srebrem.

 
Stroje
W strojach pary młodej jakikolwiek kolor najlepiej wygląda jako niedominujący dodatek. Z Limpet Shell będzie podobnie. Powinien on podkreślić stylizację, odrobinę ją ożywić i sprawić, że będzie niebanalna.
 
Panna młoda
Będzie miała wiele możliwości na dodanie tego koloru do swojego stroju. Genialnym pomysłem będą buty lub kolorowa biżuteria w odcieniu zbliżonym do Limpet Shell. We włosach mogą zagościć kwiaty, opaska lub fascynator oczywiście w odpowiednim kolorze. Szarfa w talii może być  jednym z najprostszych i najciekawszych pomysłów na kolorowy dodatek do sukni ślubnej.
 
 
Pan młody
Męski strój fantastycznie podkreśli mały dodatek w pożądanym odcieniu. Przypinka do butonierki, poszetka, szelki czy wesołe skarpetki ożywią stylizację pana młodego i nie będą wyglądały na wymuszone nawiązanie. Być może niektórzy panowie będą na tyle odważni, żeby zdecydować się na garnitur w odcieniu Limpet Shell. Jeżeli tylko kolor będzie odpowiadał urodzie pana młodego, to dlaczego nie.
 
Suknie dla pań
Limpet Shell wyjątkowo wdzięcznie będzie się prezentował na sukniach druhen, druhenek lub gości  weselnych.
 
 
Słodkości
Błękit, nawet rozmyty w miejscu takim jak słodki kącik będzie wyglądał bajecznie. Wszelkie robione na indywidualne zamówienie lizaki, pianki, migdały w lukrze, kultowe makaroniki czy nawet tort weselny przyciągnie wzrok i dorosłych i dzieci.
 
 
Dekorujemy
W tym zakresie pole do popisu jest w zasadzie nieograniczone. Kwiaty niech będą punktem wyjścia - błękitne w towarzystwie białych odmian będą przepiękną dekoracją sali weselnej. Obrusy, tiule, inne dekoracyjne tkaniny, zastawy stołowe z elementami nawiązującymi do Limpet Shell podkreślą przewodni odcień. Kolorowe szkło, świece, drewniane akcesoria w kolorach rozmytego błękitu mogą być rekwizytami rozstawionymi tu i ówdzie na weselnej sali i nawiązującymi do wybranego koloru.