Artykuły powiązane

Peach Echo (Pantone 16-1548), czyli Brzoskwiniowy Pogłos, może rozbrzmiewać w nas na długo po zakończonym ślubie i weselu. Ten pogodny odcień będzie idealny zarówno dla młodych, starszych i dla dzieci.

Peach Echo można opisać jako odcień rozmytej brzoskwini z odrobiną różu i kroplą koloru pomarańczowego. Finalnie trudno stwierdzić jednoznacznie, do której z barw będzie mu bliżej. Wszystko będzie zależało od od materiału, tkaniny i oświetlenia.

Charakterystyka
Peach Echo jest ciepły, delikatny, dziewczęcy, subtelny i uniwersalny, podkreśla kolor skóry. Dobrze będą w nim wyglądały dzieci, młode dziewczyny i dojrzałe kobiety. Także panowie śmiało mogą włączyć małe co nie co w tym odcieniu do swojego stroju.

W połączeniu
Peach Echo świetnie będzie wyglądał w połączeniu z kolorem różowym, koralowym, szarym, ecru,  remowym, złotym i białym.

Ślub w stylu
Rozmyty brzoskwiniowy odcień jest wręcz stworzony dla uroczystości ślubnych w klimatach retro i vintage. Romantyzm zaczarowany w Peach Echo idealnie odda ducha przeszłości we współczesnym wydaniu.

Stroje
Pełen radości kolor Peach Echo jest dedykowany dla wszystkich kobiet. Począwszy od panny młodej, poprzez druhny, zaproszone panie, na małych dziewczynkach skończywszy. Każda kobieta mała i duża będzie wyglądała zjawiskowo w kreacji w kolorze brzoskwiniowego pogłosu. Panowie mogą zaopatrzyć się już tradycyjnie w wesołe muchy, krawaty, szelki. Poszetka w kolorystyce Peach Echo będzie stylowym i niezwykle modnym dodatkiem męskiego stroju.

Akcesoria
Napisy ślubne, papeteria, obrusy i serwetki, girlandy z kółeczek czy trójkątów, papierowe czy koronkowe kule podwieszone pod sufitem, przypinki dla gości i oczywiście żywe kwiaty – to wszystko w odcieniach zbliżonych do przewodniego podkreślą romantyczny charakter Peach Echo.

Na stole
Peach Echo pięknie odnajdzie się na stołach weselnych. Tort z akcentami brzoskwiniowymi, ciasteczka, beziki, karmelki, makaroniki, migdały w pomarańczowym lukrze, lizaki, lody oraz zimne napoje alkoholowe i bezalkoholowe – to zestaw obowiązkowy na weselu w kolorze Peach Echo.