Artykuły powiązane

 

Soczysta zieleń czyli Green Flash (Pantone 15-0146) to kolejny kolor ze sztandarowej palety amerykańskiego instytutu na bieżący sezon. Głęboka, nasycona zieleń jest mocną i zdecydowaną barwą. Wykorzystując ją na ślubie i weselu należy używać jej z umiarem. 

Kolorystyczne połączenia
Według Instytutu Pantone Green Flash będzie dobrze wyglądał w zestawieniu ze Snorkel Blue, Limpet Shell oraz Serenity.

Stroje
Odcień Green Flash nie jest na tyle uniwersalny, aby móc polecić go dla wszystkich typów urody. Myśląc o sukni tym soczystym odcieniu, lepiej być pewną, że to „nasz” kolor. W węższym wymiarze (czyli w formie dodatków do stroju) po Green Flash będzie mógł sięgnąć każdy.

Dekoracje
Tutaj będzie ogromne pole do popisu. Najpiękniej będą wyglądały naturalne dodatki - liście, iglaki, zielone kwiaty, gałązki, paproć, z kwiatów – zielone kalle i hortensje. Do dyspozycji będą także owoce - zielone jabłka i gruszki. Zaproszonych gości możecie obdarować sukulentami w malutkich doniczkach.

W kierunku natury
Zieleń kojarzy się z naturą, dlatego też Green Flash sprawdzi się idealnie na weselach z motywem przewodnim nawiązujący do przyrody. Przyjęcia w klimatach eko, romantycznym, rustykalnym to idealne scenerie do wykorzystania soczystej zieleni.

Ze specjalną dedykacją
Green Flash będzie wymarzony dla ruchu esperanckiego, którego oficjalnym kolorem jest właśnie intensywna zieleń. Jeżeli są wśród was wielbiciele języka esperanto, którzy planują zmianę stanu cywilnego, koniecznie powinniście rozważyć Green Flash jako przewodni kolor waszego ślubu i wesela:)