Artykuły powiązane

 

Duże lub małe, podświetlane lub nie, do wypożyczenia lub wykonane na indywidualne zamówienie. Wszystko zależy od wymagań i potrzeb przyszłych nowożeńców.

Litery i słowa
Pożądane słowo mogą tworzyć pojedyncze litery, które ustawione zostaną w dostępnej przestrzeni na sali weselnej. Jeżeli miejsca będzie mniej, litery będą ustawione bliżej siebie. Z kolei, gdy przestrzeń będzie nieograniczona, napis można będzie „rozstrzelić”. Drugą wersją są całe słowa, w których litery będą ze sobą scalone. W tym przypadku napis będzie posiadał konkretne wymiary, z którymi nic nie będzie można zrobić.

                                                                         fot. lukaszklosinski.pl

Większe czy mniejsze
Duże formy to przede wszystkim odrębne litery tworzące konkretne słowo (najczęściej napis  OVE). Litery najczęściej mają wysokość 100-120cm, ustawiane są na podłodze. Mniejsze napisy stanowią dekorację stołów weselnych, umieszczane są przed wejściem na salę weselną, w ogrodzie, przy słodkim bufecie.

Wykonanie
Ślubne napisy mogą być dostosowane do klimatu waszego wesela. Najchętniej wypożyczane są w białej wersji kolorystycznej, jednak możecie zamówić kolorowy tekst. Duże formy są podświetlane i świetnie wyglądają na zaciemnionej sali lub w ogrodzie po zapadnięciu zmroku. Mniejsze napisy zwykle są bez podświetlenia. Obie wersje mogą być wykonane z plexi, PVC lub z drewna (idealne  na wesela rustykalne, boho, eko, folk).

Ulubione teksty
Największą popularnością cieszą się napisy LOVE, MRS&MR, a także inicjały państwa młodych. Nie poprzestając na tym możecie zamówić np. tabliczkę z waszymi imionami i datą ślubu, która posłuży jako rekwizyt podczas weselnej sesji zdjęciowej lub w fotobudce, same imiona, napis DZIĘKUJEMY, BAR lub każdy inny, który przyjdzie wam do głowy. Tego typu rekwizyty ożywią wasze przyjęcie, będą wdzięcznym elementem podczas pamiątkowych zdjęć oraz mogą stanowić miłą pamiątkę.

Inne formy
Nazwy to jedno, ale można również skorzystać z uniwersalnych przekazów i symboli. Do ponadczasowych należy bez wątpienia motyw serc. Małe, większe, podświetlane, plastikowe lub drewniane - wszystkie będą urocze i słodkie.